ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Преди девет месеца.....

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Преди девет месеца.....
Автор Съобщение
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 309
Местожителство: София

Мнение Преди девет месеца..... Отговорете с цитат
Здравейте приятели, точно преди девет месеца и един ден е първата регистрация във форума. Бавно, но славно той започва да придобива все по-голяма популярност и да се чете от все повече хора. Голямото предимство тук е, че темите са сортирани и като ти трябва нещо, го откриваш много бързо. Тук няма обиди, няма заяждания, няма "мъже" с ножовки, все неща, които са достатъчни за да привлекат нови хора и приятели. За мен форумът ще се развива все повече и повече исе надявам, когато чукне една годинка вече да има над сто регистрирани потребителя и над хиляда мнения Smile Smile Smile
Чет Авг 30, 2007 9:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Всички се надяваме! Не толкова да се регистрира бройка, колкото регистрираните да четат, а и да пописват туй-онуй. Wink Croc
Между другото, отдолу вече се мъдри времето по върховете! Wink Така де, за улеснение, не че всеки не знае къде се намира...
Чет Авг 30, 2007 1:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Мда, в това намирам достойнствата на форума - качествени и добре илюстрирани пътеписи и особено добре подредена информация. И наистина - дано има повече такива за в бъдеще, както и повече доволни от информацията хора Very Happy
Чет Авг 30, 2007 1:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
irmelinda



Регистриран на: 07 Май 2007
Мнения: 39

Мнение Отговорете с цитат
Croc

успех и от мен. Тъкмо видях това с времето отдолу и се чудех къде и кого да похваля! готина идейка.

аз си мисля, че и една тема за снимки трябва...за такива мързеливи туристи, като мен, дето ги мързи за пишат пътеписи.

Поздрави!

_________________
„Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.“ - Карлос Кастанеда
Пет Авг 31, 2007 10:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Нищо, пускай ги без да пишеш! В съответния раздел(планина).
Съб Сеп 01, 2007 5:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov