ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Проблем.
Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Не съм чел словоизлеянията на Пешко, нито знам за какво е изгонен. Не го познавах. Както не познавам и Балканджията. Но редовно четях неговите творения. И честно казано ми беше интересен. Да на места звучеше просташки, често обиждаше тоз или онзи. Но Имаше и положителни страни в неговите писания. Съжалявам за него. Ще липсва. И не само на мен. В това съм сигурен. Е аз обещах лятоска да му звънна като минавам към Сопот. И ще го направя. Модераторите - уважавам всеки един от Вас. Познавам всички ви освен Мислещ. Този път обаче не бяхте прави.
Нед Май 10, 2015 5:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Не съм чел словоизлеянията на Пешко, нито знам за какво е изгонен. Не го познавах. Както не познавам и Балканджията. Но редовно четях неговите творения. И честно казано ми беше интересен. Да на места звучеше просташки, често обиждаше тоз или онзи. Но Имаше и положителни страни в неговите писания. Съжалявам за него. Ще липсва. И не само на мен. В това съм сигурен. Е аз обещах лятоска да му звънна като минавам към Сопот. И ще го направя. Модераторите - уважавам всеки един от Вас. Познавам всички ви освен Мислещ. Този път обаче не бяхте прави.

Е,Димич,че не са прави-не са,но какво можем да направим-у тях хляба,у тях-ножа!Ще си налягаме парцалите,че да не ни баносат и нас!

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Нед Май 10, 2015 7:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Какво значи прави или криви модератори? Какво значи приказката за ножа и хляба? Ако бъда изрязан от форума за глупости, няма да ми стане кеф, но ще приема, че той се е превърнал в частен клуб и аз просто не съм поканен.
Моето мнение е , че модераторите бяха дори прекалено толерантни към лични ежби и "сексуални заплахи". Всички имаме грешки и нерви, но добрият тон не трябва да се нарушава. Не съм забелязал прояви на излишна строгост.
Нед Май 10, 2015 8:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Todor написа:
Защо баннахте ZC...-то ? Или да кажем - защо сега? Не виждам основание в последните му постове, или това е "закъсняло наказание" ?

Ама и него ли,бе! Shocked Аз сега се връщам от работа и още не съм в час!Ама как става това-как да разбера кой е баннат,никъде не виждам нещо за ZC-то?И причината е..... Think

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Нед Май 10, 2015 8:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Не, публикациите не се изтриват. Иво сам си трие публикациите.
И не е баннат, просто след баннването на Балканджията дръпна леко ръчната. Ако е баннат , той си има и други профили. Така, че пак е сред нас.
Без да правя разбор до голяма степен съм съгласен с мнението на Коцето относно модераторите. Но и на мен ще ми липсват писанията на Балканджията. На моменти прекаляващ, на моменти с интересни тези и т.н. Относно неговият бан съм 50/50, макар мнението ми да не е меродавно.
Ами аз Балканджията имам да го питам нещо лично извън тематиката на форума, но нали каза, че който иска може да го намери в нета. Ще пробвам. Smile

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Нед Май 10, 2015 8:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Не, публикациите не се изтриват. Иво сам си трие публикациите.
И не е баннат, просто след баннването на Балканджията дръпна леко ръчната. Ако е баннат , той си има и други профили. Така, че пак е сред нас.
Без да правя разбор до голяма степен съм съгласен с мнението на Коцето относно модераторите. Но и на мен ще ми липсват писанията на Балканджията. На моменти прекаляващ, на моменти с интересни тези и т.н. Относно неговият бан съм 50/50, макар мнението ми да не е меродавно.
Ами аз Балканджията имам да го питам нещо лично извън тематиката на форума, но нали каза, че който иска може да го намери в нета. Ще пробвам. Smile
Редактира - с точки или емотиконки. Потребител може да си трие поста само, ако публикуваното e последно/единствено в тема.
Това пък защо го пишеш? Всеки има право на мнение.

Иво няма да има достъп до този си профил засега, поради какви ли не причини. Капката преля с действията си относно редактирането на собствени постове отпреди 4 години, започнало на 08 и 09.05.2015. Правил го е и преди. Считаме го за абсолютно неприемливо, подло и във вреда на форума, конкретната дискусия, участниците в нея и по-късно четящите я с цел информация.

Балканджията... и аз бях фифти-фифти. Ама се оля напоследък - по-безчовечен грубиян не бял чел.

А да видим от днес нататък човешки ли ще действат/пишат (и от друг профил) или...

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Нед Май 10, 2015 10:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Май 10, 2015 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
...А да видим от днес нататък човешки ли ще действат/пишат (и от друг профил) или...

Това също е толерантност, нали да се знае!

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Нед Май 10, 2015 9:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
horseman



Регистриран на: 06 Сеп 2013
Мнения: 139

Мнение Отговорете с цитат
Моето мнение е, че от време на време трябва да се пуска кръв, когато нещата тръгнат на зле. Едва ли ще се промени нещо с човека, който го отнася, но пък е добре за останалите. Много съжалявам, ако ZCEZBPM e решил да напусне форума, защото от него съм прочел много полезна информация. Винаги е бил насреща, когато някой е имал нужда от съвет или помощ. Дори в негативните коментари, човек винаги може да си извади нещо положително. Искрено се надявам и той и Балканджи да останат във форума, просто нещата да не ескалират както досега, респективно за тази цел трябва и от другата страна да има компромиси. Тук сме прекалено много хора с различни характери и мнения. Марияна може и тя да потърси треската в своето око, а не да гледа само гредите в чуждите, това важи за всички нас.

_________________
I want that star, I want it now
I want it all and I don't care how

Careful what you wish
Careful what you say
Careful what you wish, you may regret it
Careful what you wish, you just might get it
Пон Май 11, 2015 9:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Не съм чел словоизлеянията на Пешко, нито знам за какво е изгонен. Не го познавах. Както не познавам и Балканджията. Но редовно четях неговите творения. И честно казано ми беше интересен. Да на места звучеше просташки, често обиждаше тоз или онзи. Но Имаше и положителни страни в неговите писания. Съжалявам за него. Ще липсва. И не само на мен. В това съм сигурен. Е аз обещах лятоска да му звънна като минавам към Сопот. И ще го направя. Модераторите - уважавам всеки един от Вас. Познавам всички ви освен Мислещ. Този път обаче не бяхте прави.


Димо, макар да не се познаваме, да ти кажа - модераторът винаги е прав! Wink Това е неписано правило.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Май 11, 2015 10:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3038

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Dimo Kolev написа:
Не съм чел словоизлеянията на Пешко, нито знам за какво е изгонен. Не го познавах. Както не познавам и Балканджията. Но редовно четях неговите творения. И честно казано ми беше интересен. Да на места звучеше просташки, често обиждаше тоз или онзи. Но Имаше и положителни страни в неговите писания. Съжалявам за него. Ще липсва. И не само на мен. В това съм сигурен. Е аз обещах лятоска да му звънна като минавам към Сопот. И ще го направя. Модераторите - уважавам всеки един от Вас. Познавам всички ви освен Мислещ. Този път обаче не бяхте прави.


Димо, макар да не се познаваме, да ти кажа - модераторът винаги е прав! Wink Това е неписано правило.


Ахъ, щот е от Партията, а това е писано правило, цит. Хр.Радевски:
...Мен хулите не ме смущават,
врагът с които те покри —
аз знам, аз вярвам, че си права,
когато съгрешиш дори! ...

Пон Май 11, 2015 11:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Така се работи! Отговорете с цитат
Познавам по-голямата част от модераторите и в извънфорумния живот и смятам, че са положителни герои, които могат да ръководят форума въз основа на добрите нрави. Одобрявам действията им.
Пон Май 11, 2015 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
mislesht написа:
Dimo Kolev написа:
Не съм чел словоизлеянията на Пешко, нито знам за какво е изгонен. Не го познавах. Както не познавам и Балканджията. Но редовно четях неговите творения. И честно казано ми беше интересен. Да на места звучеше просташки, често обиждаше тоз или онзи. Но Имаше и положителни страни в неговите писания. Съжалявам за него. Ще липсва. И не само на мен. В това съм сигурен. Е аз обещах лятоска да му звънна като минавам към Сопот. И ще го направя. Модераторите - уважавам всеки един от Вас. Познавам всички ви освен Мислещ. Този път обаче не бяхте прави.


Димо, макар да не се познаваме, да ти кажа - модераторът винаги е прав! Wink Това е неписано правило.


Ахъ, щот е от Партията, а това е писано правило, цит. Хр.Радевски:
...Мен хулите не ме смущават,
врагът с които те покри —
аз знам, аз вярвам, че си права,
когато съгрешиш дори! ...


Мне, не е това. Редът е измислен много преди тях.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Май 11, 2015 11:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
До всички симпатизанти :
Предлагам офлайн среща с Балканджията ,на която да му заведете вкупом жените си,за да ги напсува и т.н.
Защото ,ОЧЕВИДНО,това ви допада.
Много тъжно!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пон Май 11, 2015 11:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
защо да ги псува?Колко колежки има тук-никоя не е напсувал,само Мариана 10000-явно тя с нещо го дразни или провокира! Think

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Пон Май 11, 2015 11:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Явно е друго - Балканджията наруши многократно правилата на форума, включително с директни обиди към модераторския екип.
В този форум, както и всички останали форуми, това не се допуска.

Без изключения!

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Май 11, 2015 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 6 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov