ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Три дни в Рила

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Три дни в Рила
Автор Съобщение
Jirko



Регистриран на: 01 Дек 2008
Мнения: 74
Местожителство: София

Мнение Три дни в Рила Отговорете с цитат
Направих още едно ходене миналата седмица,след което се уверих,че има още много да се види от тази прекрасна планина.Пътеката от хижа Вазов до Рилския манастир не я препоръчвам заради шубрака.Също така за трите дни разбираемо се пиеше вода от реките или езерата,но минавайки през билото до Иван Вазов си носете повечко вода.То не че там няма рекички,но конете и кравите в региона са омазали яко пейзажа с гюбре и не е никак приятно да се пие.
Пътеписа и снимките:
http://www.ivanmiladinov.com/?p=248

Поздрави!
Пон Юли 27, 2009 11:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Хубаво си го написал и снимките хубави...
Вто Юли 28, 2009 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мононоки



Регистриран на: 26 Юли 2009
Мнения: 3
Местожителство: София

Мнение Хм... Отговорете с цитат
...истинска наслада! И картинките и думичките.

Завиждам ви малко на вас, опитните планинари, които говорите с такава лекота за маршрутите в планините, както аз бих обяснила на някого пътя до близкия магазин... На всичкото отгоре на края на вашите маршрути обикновено чака нещо, способно да ти спре дъха и да те накара да ококориш очи, изпълнен с тихичък възторг...

Ще запомня, че хубави снимки се правят при изгрев и залез слънце и ще се упражнявам още следващия уикенд, когато с приятелчета също ще се качим на Рила. :)))) Yipeeeeeeeee!
Вто Юли 28, 2009 1:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Ей, браво бе, Иване (на блог-а пише Иван) Мястото на Страшното езеро си е уникално, и наистина хубави отражения стават. Не знам коя да си избера за любима и да пусна тук Very Happy

Тия двете са чудесни




ръкопляскания

_________________
Сря Юли 29, 2009 3:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Jirko



Регистриран на: 01 Дек 2008
Мнения: 74
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Мерси.Иван се казвам да,но всички ми викат Ванката.
Сря Юли 29, 2009 9:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Re: Хм... Отговорете с цитат
Мононоки написа:
...истинска наслада! И картинките и думичките.

Завиждам ви малко на вас, опитните планинари, които говорите с такава лекота за маршрутите в планините, както аз бих обяснила на някого пътя до близкия магазин... На всичкото отгоре на края на вашите маршрути обикновено чака нещо, способно да ти спре дъха и да те накара да ококориш очи, изпълнен с тихичък възторг...

Ще запомня, че хубави снимки се правят при изгрев и залез слънце и ще се упражнявам още следващия уикенд, когато с приятелчета също ще се качим на Рила. Smile))) Yipeeeeeeeee!


А стига бе - ние сме по планините от 3-4 години макс. Аз правя 1 година. Начи ако те зарази тоя планинския вирус мнооого бръже почваш да говориш с лекота за планините и маршрутите из тях. Важното е да се зарибиш истински и да я пуснеш планината в сърцето. Останалото идва от само себе си.

Иййй, Ванка - супер расодка си си направил. След като толко си се потрудил да я опишеш, начи много ти е било приятно... Cool

палатка

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Юли 29, 2009 10:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
elena



Регистриран на: 11 Юни 2009
Мнения: 134
Местожителство: Г.ДЕЛЧЕВ

Мнение три дни в рила-в сърцето на планината Отговорете с цитат
не мога да се въздаржа и аз, след като посетих форума да кажа и аз браво Ванка за хубавото ходене , браво за прекрасните снимки.всичко е толкова красиво, че само с виждане на живо се усеща и то..... след дълго ходене, а умората е по-приятна като се приземиш на по-малка височина... в цивилизацията.вярвам ,че всеки планинар е обикнал много силно планините и само там се зарежда с емоции.колкото повече ходиш, толкова повече ти се броди по върховете, иска ти се да изминеш

_________________
В ПЛАНИНАТА Е КРАСОТАТА НА ЖИВОТА.
Чет Юли 30, 2009 5:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес MSN Messenger
BateBorko



Регистриран на: 01 Авг 2008
Мнения: 318
Местожителство: Враца

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления!
Похвала за положения труд по изготвянето и публикуването на пътеписа!
Пет Юли 31, 2009 8:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
noshtna_ptica



Регистриран на: 18 Юли 2009
Мнения: 5
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Прекрасен пътепис и фантастични снимки!
От х.Иван Вазов се върнах преди 3 дни и съм очарована! Ще добавя само, че хижарят лично донесе с раницата си хляб и продукти, но това не попречи на един от туристите да недоволства, че хлябът му не бил достатъчно мек - такъв гладен да го оставиш!
ПАК ЩЕ ХОДЯ!
Нед Авг 02, 2009 7:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov