ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Предложение
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Предложение
Автор Съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Аз тотално я изпуснах тази организация, че освен КЕ и Стара планина другите секции на форума не ги отразявам особено Confused

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Апр 29, 2014 9:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Понеже темата е "Предложение", ето и моето:
Не може ли под потребителското име на тези потребители, които са в управлението на форума, да пише "Модератор", или каквито са там?
Веднъж, защото така е във всеки форум, второ, защото става нелепо да речем, че израиш несъгласие с някого, и той се окаже модератор, демек изразяваш несъгласие с управлението на форума. Пък и елементарна учтивост е да знаеш какъв е човека отсреща-обикновен потребител, привилегирован и т.н.
Защото в момента за едни участници се знае, че са модератори, за други се подозира, за трети-не се знае. Не смятам, че е някаква тайна, още повече, че става дума за потребителски имена, а не за лични данни.
Пет Май 29, 2015 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
iansto



Регистриран на: 03 Мар 2011
Мнения: 61

Мнение Отговорете с цитат
Аз лично не мога да разбера последното мнение! Особето тази част:
Планинец написа:
Пък и елементарна учтивост е да знаеш какъв е човека отсреща-обикновен потребител, привилегирован и т.н.

Нима имате в предвид, че ако някой ви напсува на майка (както до скоро имаше един такъв индивид) вие ще направите разлика дали той е модератор или обикновен потребите? И ако се окаже, че под потребителското му име има е изписано "модератор" вие ще му благодарите понеже не желате да изразите несъгласие с управата на форума?
Вто Юни 02, 2015 1:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
iansto написа:
Аз лично не мога да разбера последното мнение! Особето тази част:
Планинец написа:
Пък и елементарна учтивост е да знаеш какъв е човека отсреща-обикновен потребител, привилегирован и т.н.

Нима имате в предвид, че ако някой ви напсува на майка (както до скоро имаше един такъв индивид) вие ще направите разлика дали той е модератор или обикновен потребите? И ако се окаже, че под потребителското му име има е изписано "модератор" вие ще му благодарите понеже не желате да изразите несъгласие с управата на форума?


По абсурдно тълкование на думите ми едва ли е възможно!!! Затова и няма да отговарям!

Относно предложението ми-аз лично оставам с впечатление, че едва ли не модераторите се срамуват от това, че са модератори. Аз на тяхно място бих се гордял-форумът е много хубав, лично аз почти всеки ден го преглеждам и то с удоволствие. Не съм дорасъл да бъда активен участник с пътеписи, интересни маршрути и т.н., но пък форумът е за всички-макар и рядко, където мога-помагам.

В някакъв коментар прочетох нещо, което също ще споделя като предложение, макар идеята да не е моя-когато модератор взима участие в някоя тема и да кажем влиза в спор с друг потребител, ако иска да каже нещо в ролята на модератор, то това да бъде изразено по някакъв начин в пряк текст. Идеята е да се знае кога е предупреждение и кога е просто мнение на обикновен потребител.

Не очаквам като съм предложил нещо, то да се приеме задължително. Просто изразявам мнение в раздел за препоръки. Това на което държа да се знае е, че отношението ми към ръководителите на форума е само положително!
Вто Юни 02, 2015 7:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Някъде вече бях писал - не-маркирането на модераторите беше направено с идея да не се натрапва някаква рангова или кастова разлика между хората тук, говорейки по общата тема. Както се оказа обаче, тази на пръв поглед липса на контрол стимулира няколко души да започнат все по-често да престъпват правилата на форума.

Мерки бяха взети, доколкото форумната платформа и нашето време го позволява. Моля да не прекалявате с предложенията - повечето от тях е невъзможно да бъдат реализирани. Нито е възможно да се маркират по-специално модераторите, освен синия цвят на името долу в онлайн-листа, нито е възможно да се регулират фино правата на отделни потребители. Ако се чувствате ограничени от промените - не забравяйте, че нуждата от ограничения дойде от действията на точно определни хора, които можем да ви изброим поименно. Обърнете критиките и недоволството си към тях самите (предполагам ги знаете като никове ... Very Happy ).

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Юни 02, 2015 7:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Извинявам се на шефовете,че питам тук,кога ще вдигат бариерата на ZC-то?Говорих с него днес,разказа ми за рекорда си(личен) на КЕ и желая да разгледам снимките!Благодаря за вниманието!Приятен ден!

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Сря Юли 15, 2015 1:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Днеска му изтича бана.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Юли 15, 2015 1:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
sandro



Регистриран на: 09 Фев 2012
Мнения: 4

Мнение Разменяне и услужване с екипировка Отговорете с цитат
Може ли да се направи раздел с името "Разменяне и услужване с екипировка" като в БАССЕС примерно.
Вто Сеп 01, 2015 12:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
E99



Регистриран на: 22 Яну 2015
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
Тъй като често преглеждам форума през телефона си, бих искал да попитам, дали е възможно форумът да функционира под приложението Tapatalk? Това е едно от приложенията (най-известното от тях), които улесняват ползването на форуми на малки екрани (т.е. главно телефони).
Вто Сеп 08, 2015 7:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Нямам идея дали функционира под Tapatalk. Гледал съм го на телефон с Фирефокс - прилично е.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Сеп 08, 2015 7:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
E99



Регистриран на: 22 Яну 2015
Мнения: 75

Мнение Отговорете с цитат
Tapatalk не намира форума, така че в момента не може да се чете през апликацията. Иначе наистина е прилично качеството през браузъра на телефона ми (аз чета форума през Chrome), но реших, че може би ще е полезна подобна функционалност, тъй като някои телефони имат доста малки дисплеи. Вероятно не е толкова лесно да се направи съвместим форума с подобни апликации, това не знам.
Вто Сеп 08, 2015 8:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Относно - Планини, Планини Отговорете с цитат
В тази тема не може ли да има под теми за всяка от по малките?
Примерно за Осогово, за Беласица, за Славянка/Алиботуш/, за Странджа, Люлин...

Или това да е във Всички останали за тези само в страната!
Нед Ное 08, 2015 8:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти,
когато се напише достатъчно много за дадена планина, ще и се отдели подфорум. Засега за планините от "Всички останали" има по 15-на теми на планина.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Ное 08, 2015 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Дидо!
Благодаря за отговора!
Разбрах, повече одене и писане, действаме!
Пон Ное 09, 2015 8:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alfa



Регистриран на: 10 Юни 2017
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
Давам предложение линковете с времето в долния панел на форумите да се оправят или да се махнат.
Също и името на тази тема да се промени, напр. може да стане "Предложения".

_________________
Как едно 7-годишно момиче направи 9 набирания на лоста
Пон Май 21, 2018 9:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov