ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Да изберем място за следващата пиринска форумна сбирка, а?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Да изберем място за следващата пиринска форумна сбирка, а?

Място на пиринската форумна среща
х.Беговица
21%
 21%  [ 6 ]
х.Бъндерица
53%
 53%  [ 15 ]
х.Попови ливади
25%
 25%  [ 7 ]
х.Мочарата
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 28

Автор Съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Много е интересно съвпадението.
14-те "воина" от вота за хижа ги има и във вота за дата. Дали е просто съвпадение не се знае, знае ли се ?! Cool)))))
Сря Юни 24, 2015 5:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
SHOGO написа:
Много е интересно съвпадението.
14-те "воина" от вота за хижа ги има и във вота за дата. Дали е просто съвпадение не се знае, знае ли се ?! Cool)))))

Ще чистим вотове от недобросъвестния австралопитек. /Това изявление е съмнително по същество, но не се съмнявайте в добронамереността на екипа/. Има нови 44 регистрации от днес, които ще бъдат изтрити.
Вие си гласувайте.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Юни 24, 2015 5:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Пълното или почти пълно съвпадение на гласувалите за място и дати не е изненада. Който може и смята да дойде - гласува, другите се въздържат.
Сря Юни 24, 2015 6:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Съвпадения не търсете.
Очевидно имаме поредния психопат, налазил форума.

Регистрира над 100 дотук нови потребителя през анонинмни проксита, за да опорочи анкетата - вече за втори път.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Юни 24, 2015 6:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
tribaleo



Регистриран на: 27 Апр 2015
Мнения: 124
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Не може ли да се филтрират ip-тата, които не са от България? Да се зачитат само гласовете дадени от български ip-та.
Сря Юни 24, 2015 8:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Рестарт на анкетата, надявам се за последно.
7 дни продължителност.
Вие сте Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Юни 24, 2015 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
След второто поред вандализиране на анкетата - тъпо и упорито я пускаме за трети път.
Заповядайте и дайте гласа си Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Юни 24, 2015 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Абе не ви ли писна. Що не ударите по масата на пук на тези люде и не кажете тук и тогаз ще бъде. Че то лятото ще мине. Само да не е Беговица. Че мнооооого далечко
Сря Юни 24, 2015 11:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3289
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
Предлагам инициаторът Йосарян (или някой друг) да направи нова тема-запитване за форумната среща, в която да останат само двете дати - 04-05.07.2015 г. и 11-12.07.2015 г. - и само трите хижи - "Бъндерица", "Попови ливади" и "Беговица". И всеки, който би присъствал при тези обстоятелства, да напише на коя дата и в коя хижа би предпочел. И да се броят реалните претеглени гласове.

Лично аз съм за 04-05.07.2015 г. и х. "Бъндерица" и околностите ѝ.
(Не, че няма да дойда и на другата дата, но вероятността е много по-малка. Същото важи и за останалите 2 хижи)...

Мисля, че на анкетите повече не може да се разчита. Моля и призовавам отново всеки, който възнамерява да идва на срещата, да запише своето предпочитание за дата и място, ако не го е направил досега. Толкова ли е трудно да запишеш една дата и едно място? И да броим реални претеглени гласове. В противен случай ще получим само присмех от зложелателите, опитващи се да компрометират организацията на форумната среща.

И нека се замислим форумна среща ли организираме, или гледаме да си направим някакви лични супер-яки-засукани преходи.
С приятелите ли искаме да се видим, или повече ни интересува да спим на меко легло под покрив и бирата да е евтина и студена.
Да дойдат възможно повече съфорумци ли искаме, или да пристигнем късно в хижата и да установим, че са дошли "обичайните заподозрени", с които така или иначе често се виждаме и които ще си легнат рано-рано още преди полунощ, за да имат сили на другия ден да хукнат отново по невероятно живописните и труднодостъпни пътеки.

П.П. И някой да закара Speedy на срещата!


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
Чет Юни 25, 2015 12:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:

Мисля, че на анкетите повече не може да се разчита. Моля и призовавам отново всеки, който възнамерява да идва на срещата, да запише своето предпочитание за дата и място, ако не го е направил досега. Толкова ли е трудно да запишеш една дата и едно място? И да броим реални претеглени гласове. В противен случай ще получим само присмех от зложелателите, опитващи се да компрометират организацията на форумната среща.


Може да се разчита, вервай ми!
Приканвам заинтересуваните да гласуват за трети и последен път - в края резултатите от анкетата ще ви бъдат предоставени с приложен специален анти-психопатичен филтър Wink

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Юни 25, 2015 1:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
stefan_iliev38 написа:
Предлагам инициаторът Йосарян (или някой друг) да направи нова тема-запитване за форумната среща, в която да останат само двете дати - 04-05.07.2015 г. и 11-12.07.2015 г. - и само трите хижи - "Бъндерица", "Попови ливади" и "Беговица". И всеки, който би присъствал при тези обстоятелства, да напише на коя дата и в коя хижа би предпочел. И да се броят реалните претеглени гласове.

Лично аз съм за 04-05.07.2015 г. и х. "Бъндерица" и околностите ѝ.
(Не, че няма да дойда и на другата дата, но вероятността е много по-малка. Същото важи и за останалите 2 хижи)...



И нека се замислим форумна среща ли организираме, или гледаме да си направим някакви лични супер-яки-засукани преходи.
С приятелите ли искаме да се видим, или повече ни интересува да спим на меко легло под покрив и бирата да е евтина и студена.
Да дойдат възможно повече съфорумци ли искаме, или да пристигнем късно в хижата и да установим, че са дошли "обичайните заподозрени", с които така или иначе често се виждаме и които ще си легнат рано-рано още преди полунощ, за да имат сили на другия ден да хукнат отново по невероятно живописните и труднодостъпни пътеки.

П.П. И някой да закара Speedy на срещата!


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!


А ти под форумна среща какво разбираш, Стефане?
Ако целта е да дойдат повече хора срещата може да се направи в София или Пловдив. Предполагам, че от тези градове има много членове на форума, а и има удобен транспорт.

Изглежда моето мение за срещите не е споделено от повечето от вас, може би е крайно и не съм прав, не знам.
За мен на форумната среща се срещаме хора, които ходят по планините, правят преходи всякакви - къде по лесни къде по трудни, всеки според силите и желанията си. А не среща на който и да е. В смисъл ако на някой не му харесва или не може да прави планински преходи - ще се видим в града или на село, но не и в планината.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Чет Юни 25, 2015 5:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Йосарян написа:
stefan_iliev38 написа:
stefan_iliev38 написа:
Предлагам инициаторът Йосарян (или някой друг) да направи нова тема-запитване за форумната среща, в която да останат само двете дати - 04-05.07.2015 г. и 11-12.07.2015 г. - и само трите хижи - "Бъндерица", "Попови ливади" и "Беговица". И всеки, който би присъствал при тези обстоятелства, да напише на коя дата и в коя хижа би предпочел. И да се броят реалните претеглени гласове.

Лично аз съм за 04-05.07.2015 г. и х. "Бъндерица" и околностите ѝ.
(Не, че няма да дойда и на другата дата, но вероятността е много по-малка. Същото важи и за останалите 2 хижи)...



И нека се замислим форумна среща ли организираме, или гледаме да си направим някакви лични супер-яки-засукани преходи.
С приятелите ли искаме да се видим, или повече ни интересува да спим на меко легло под покрив и бирата да е евтина и студена.
Да дойдат възможно повече съфорумци ли искаме, или да пристигнем късно в хижата и да установим, че са дошли "обичайните заподозрени", с които така или иначе често се виждаме и които ще си легнат рано-рано още преди полунощ, за да имат сили на другия ден да хукнат отново по невероятно живописните и труднодостъпни пътеки.

П.П. И някой да закара Speedy на срещата!


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!


А ти под форумна среща какво разбираш, Стефане?
Ако целта е да дойдат повече хора срещата може да се направи в София или Пловдив. Предполагам, че от тези градове има много членове на форума, а и има удобен транспорт.

Изглежда моето мение за срещите не е споделено от повечето от вас, може би е крайно и не съм прав, не знам.
За мен на форумната среща се срещаме хора, които ходят по планините, правят преходи всякакви - къде по лесни къде по трудни, всеки според силите и желанията си. А не среща на който и да е. В смисъл ако на някой не му харесва или не може да прави планински преходи - ще се видим в града или на село, но не и в планината.


Живко не си прав тук или не си разбрал Стефан. Става въпрос за друго. Когато някой каже дайте да правим среща на Загаза бъди сигурен, че на повечето ни се иска, ама голяма част няма да дойдем. Не че не ни се върви или ни е страх. Но е толкова далеч, че за два дена не си заслужава. За Рила и Пирин аз пътувам в петък през ноща, за да съм на старта сабахлян. Ама ако ме накараш да обиколя и целия Пирин за да стигна до Беговица - пътят ми идва в повечко. Не си струва. Не съм ходил баш там, ама няма и да отида. Поне по този начин. Не че това ще е проблем - среща пак ще има. Ето Мечит ми бе по наблизо и отскокнах. Кажи че ще е на Горски рай и пак за 2 дена не си заслужава. Не е до възможностите за преходи и желанията.
Пет Юни 26, 2015 12:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
На теб, на мен и на други ще ни е далече, а на тези, които живеят в тази част на България ще им е близо, Димо. Въпроса е, че приоритет се дава на достъпността за да има масовост и сбирките започват да се изкривяват според мен.

Не ходим на планина защото е лесно и достъпно. Напротив, навираме се където е интересно и където не сме били.
Според мен трябва да има баланс в избора на хижа между достъпност и възможности за преходи. А ако се твьрди, че това не е просто преход, а преди всичко среща - ега ти скуката.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Пет Юни 26, 2015 7:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Гласуването ще се прекрати във вторник, 30-и юни, в 22:00 часа.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Юни 29, 2015 10:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov