ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Хубави обувки за градски условия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Хубави обувки за градски условия
Автор Съобщение
grafa



Регистриран на: 19 Окт 2010
Мнения: 21

Мнение Отговорете с цитат
Честно казано и аз не знам какво се случва вече. Обобщавам за модела който имам:
Супер удобни
Леки
Много добре изглеждат...
Задържат топлина 3/10
Пропускат влага 1/10
Стабилни на заледено 2/10
Това е. Общо взето, стават за носене, но това за което ги купих просто не се случва.

Ще ходя да направя рекламация, пък да видим.
Пон Яну 05, 2015 12:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raider



Регистриран на: 31 Яну 2014
Мнения: 190

Мнение Отговорете с цитат
хаха grafa много си ми интересен Smile Не те знам за каква цел в града си ги купил, но по твоето обобщение направо ги фърляй у кофата Laughing Може да си от онези дето разнасят брошури и по цял ден кръстосват улиците, че затова да ти трябва туристическа обувка. Знам ли! Не съм ти казвал ,че Лова са по маркови а,че са утвърдена марка и ако ме беше послушал тогава, нямаше да водим този разговор сега. Тос Гри спорт е направен за така наречените пишман туристи, които са доста срещано явление в днешно време. Туристи на които им качват багажа с мулета, возят ги с джипки, ползват лифтове и не ходят повече от час два и 1000 почивки. Все пак да не забравяме,че говорим за градси чипик, най удачен вариант за теб ще е да се консултираш с някоя жена от обкръжението ти, както те консултира колегата по горе Smile Нас ни питай като почнеш да ходиш по планините Wink
Пон Яну 05, 2015 7:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
grafa



Регистриран на: 19 Окт 2010
Мнения: 21

Мнение Отговорете с цитат
Основната ми идея беше, краката ми да са сухи и топли, това. Предположих, че обувки правени за планина биха свършили тази работа. Не обикалям цял ден пеша, но ходя навън, возя се с кола (която изтива постоянно) и съответно на краката ми е студено доста често. Избрах обувки с мембрана, защото стоя и малко в офиса. Това е. Търсесх оптимално решение, а тези които купих, на хартия изглеждаха точно така. Занесох ги днес в магазина, ще видим дали ще уважат рекламацията.
С две думи исках универсални обувки. Щях да ги ползвам и за разни разходки. Предвид обстоятелствата - на коя фирма мембраната е най-добра и съотвентно тази мембра ще запарва ли краката, ако освен на вън ги нося и в колата, и малко в офиса, и по магазининте и .н.?
Пон Яну 05, 2015 7:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raider



Регистриран на: 31 Яну 2014
Мнения: 190

Мнение Отговорете с цитат
А ба човек, айде стига писа глупости вече,че досаждаш. Голямото важно, 100 листа тема за градски чипици, тва е пълна простотия. Носи си тес дет си взел и дишай дълбоко. Рекламация,че спарвали ще направиш найш кога, на кукуу ляту. Сега пък ново 10 коя мембрана била най добра, ам земи чети малко като се интересуваш, какво ни занимаваш тук с твойте простотии! Аз това още в началото на тая тъпа тема ти го казах, като се интересуваш чети и преценявай, няма ти нося аз обувките,че да ги избирам. Като искаш да ти е супер комфортно има си обувки за шьофиране има мокасини за в офиса, има градски зимни, преобувай се и ще ти е максимално комфортно. Ти какво искаш не те знам, преценявай си сам и се информирай преди да зададеш поредният си нелеп въпрос !
Пон Яну 05, 2015 8:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fozzy



Регистриран на: 12 Яну 2015
Мнения: 3
Местожителство: София

Мнение Мнение за лятна обувка Отговорете с цитат
Здравейте интересува ме моделът Scarpa mojito.Дали някой знае отговаря ли си номерът 11/46 ,10.5/45.Също така заслужават ли си парите от стотина паунда.Общо взето хора които са носили този модел да си кажат мнението за обувката.
Благодаря


_________________
Ibis Mojo SL19
Вто Яну 13, 2015 10:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Отговорете с цитат
И аз имам интерес към тях, но за градски обувки Smile А за цената, тук в момента са намалени в България.

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Вто Яну 13, 2015 11:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
Тази обувка е страхотна, но си е чисто градска. Иначе да, в момента в България са намалени. Номерацията си отговаря.
Сря Яну 14, 2015 9:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fozzy



Регистриран на: 12 Яну 2015
Мнения: 3
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за отговора бихте ли ми казали в кой БГ магазин ги има ,мисля да я ползвам за МТБ.

_________________
Ibis Mojo SL19
Сря Яну 14, 2015 10:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
fozzy написа:
Благодаря за отговора бихте ли ми казали в кой БГ магазин ги има ,мисля да я ползвам за МТБ.


http://basecamp-shop.com/obuvki/gradski-obuvki/scarpa-obuvki-mojito-plus.html

Ама гледам, че наличните номера са малко.
Сря Яну 14, 2015 6:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fozzy



Регистриран на: 12 Яну 2015
Мнения: 3
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Да и аз рагледах по всички бг сайтове но нямат №46 от ниския модел на scarpa mojito GTX.
http://www.scarpa.co.uk/lifestyle/mojito-gtx/

_________________
Ibis Mojo SL19
Сря Яну 14, 2015 7:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raider



Регистриран на: 31 Яну 2014
Мнения: 190

Мнение Отговорете с цитат
бе беш чисто градски не са! Идеални са и за леки летни преходи с лека раница или без раница. Идеални са и за тежко зимни градски условия.
Чет Яну 15, 2015 11:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Хубави и естетични есенни и зимни модели Лова има в Спортдепо. Словенски са, съпругата ми ползува едни планински обувки Лова и е много доволна от марката. Купи си високи ботуши и едни ниски обувки, елегантни са и същевременно спортни, с гор-текс отвътре. Подметките им добре държат на всякакви условия, и са доста естетични. Казва, че са много стабилни и удобни , но леки като терлъци, много топлят.
Правят и добри намаления, а цените са нормални, изглеждат качествени. Имат и мъжки модели. В естествени убити цветове са, няма да приличате на палячо в офиса.
Ллойд/ с две л/ мисля че предлага най-доброто качество/цена за кожени мъжки обувки. Имат голям магазин в Аутлета в София, където могат да се намерят добри модели под 250 лв, понякога и под 200 . За сериозни обувки за работа разчитам на тях. Скоро се доверих на продавача и си взех едни официални зимни боти с гортекс под мериновълна отвътре, с гладка ?! подметка. Продавача го познавам и заяви, че е специална технология, която на лед държи повече отколкото обувка с грайфер, ако не е така да ги върна. Оказа се вярно! Заслужават си отвсякъде 300 лв, имайте предвид че са намалени от 400 и нещо. Но 299 се преглъщат по-леко, а и 46 номер ще намерите само сапоги за мужици ако пестите.
Оттогава съм решил всяка обувка която си купувам да е с гортекс. Тия Ллоидове, първите ми обаче нямат промяна вече десетилетия, а моделите им са вечно актуални, и не се налага много ново пазаруване. Англичаните май бяха казали нещо за такива случаи.......
Чет Юли 09, 2015 10:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zezo



Регистриран на: 15 Сеп 2010
Мнения: 191
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Почти всички обувки стават за града. Изключения са само някои специфични видове.
Пет Юли 10, 2015 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
[quote="zezo"]Почти всички обувки стават за града. Изключения са само някои специфични видове.[/quote]
Да така е, обаче щото отгоре в темата пише "хубави обувки"
Пет Юли 10, 2015 1:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov