ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1522
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
http://www.24zdrave.bg/article/6073644

А можеха да го обявят за програма за развеселяване на болни или празник на художествената самодейност.
В далечния изток му викат производствена гимнастика.
Чет Фев 23, 2017 7:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5792
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение "Най-добрият" скиор в света Отговорете с цитат
Венецуелецът Adrian Solano за пръв път през живота си стъпва със ски на сняг по време на състезанието (преди това е тренирал само на колелца).

Adrian Solano - Worst cross country skier ever?

Втора част:

Adrian Solano - Worst cross country skier ever? Part #2
Чет Фев 23, 2017 6:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Оня ден в мъглата карам зад един и му следя задните светлини. Спира рязко и аз се удрям в него. Слизам и му вдигам скандал защо спира така рязко, а той ми отговаря:
- Мчи аз съм си в гаража.
Shocked

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Фев 23, 2017 8:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5792
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Тръмп става президент.
НАСА: "По дяволите!"
Няколко седмици по-късно.
НАСА: "Открихме седем планети. Три от тях са с подходящи условия за живот и достатъчно просторни, за да приемат всички желаещи."
Съб Фев 25, 2017 6:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
Тръмп става президент.
НАСА: "По дяволите!"
Няколко седмици по-късно.
НАСА: "Открихме седем планети. Три от тях са с подходящи условия за живот и достатъчно просторни, за да приемат всички желаещи."

Ааааааахахахах...
Евакуация Tooth

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Фев 25, 2017 10:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1943

Мнение Отговорете с цитат
Невероятно, но факт : След десетилетия безуспешни изследвания и похарчени милиарди от Самсунг, Моторола и др. компании, служител с български паспорт изобрети мобилен телефон, който може да поддържа разговор от 72 часа без прекъсване и смяна на батерия. Властите във Варшава потвърдиха големия пробив в областта на телекомуникациите.
Чет Мар 02, 2017 9:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
https://www.youtube.com/watch?v=fmgBMHEhcvg

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Мар 08, 2017 9:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Бандерас се наслаждава на гейзера в Сапарева Баня и казва:
-- М-м, страхотен реквизит, ще го използвам в някоя сцена.
Български сценичен работник започва да обяснява, че това е естествен природен обект, на хиляди години и т.н. А актьора отвръща:
-- Аз пък си мислех че е градски фонтан и тъкмо се чудех как плащат на местната топлофикация.

http://www.novini.bg/news/411202-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BE-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%81-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%8F%D0%B4%D0%B0-%D0%B2-%D1%81%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F.html

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Чет Мар 09, 2017 5:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5792
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
vedrin написа:
В Серове в доме по Белореченской вырос двухметровый сталагмит фекалий


за/или скорее против/ горното - долното:

https://www.youtube.com/watch?v=VSXsZHNam3Q

Говновоза явно много е полезен, но и той понякога може да прави бели: Вот говно и пролилось...
Нед Мар 12, 2017 4:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5792
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Whitestar написа:
-- Аз пък си мислех че е градски фонтан и тъкмо се чудех как плащат на местната топлофикация.

В интерес на истината, преди доста години беше изградена инсталация за улавяне и използване на топлината от гейзера в обществени сгради в Сапарева Баня. Брат ми беше инженер във фирмата-проектант. Не знам обаче дали инсталацията продължава да се използва и днес. Според тази публикация във вестник Строител (Брой 7, година III, 18 февруари 2011 г.), изглежда инсталацията не само работи, ами дори и се надгражда:

"До 2003 г. беше направено геотермално отопление на общината, детската градина, училището. След това - отопление и на читалището и новата административна сграда. Сега имаме и закрит басейн в училището, който също се отоплява с минерална вода."
Нед Мар 12, 2017 4:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
Whitestar написа:
-- Аз пък си мислех че е градски фонтан и тъкмо се чудех как плащат на местната топлофикация.

В интерес на истината, преди доста години беше изградена инсталация за улавяне и използване на топлината от гейзера в обществени сгради в Сапарева Баня. Брат ми беше инженер във фирмата-проектант. Не знам обаче дали инсталацията продължава да се използва и днес. Според тази публикация във вестник Строител (Брой 7, година III, 18 февруари 2011 г.), изглежда инсталацията не само работи, ами дори и се надгражда:

"До 2003 г. беше направено геотермално отопление на общината, детската градина, училището. След това - отопление и на читалището и новата административна сграда. Сега имаме и закрит басейн в училището, който също се отоплява с минерална вода."


Ха-ха, ми то колко време беше нужно на Варненци до като проумеят, че термалните извори с такъв голям дебит трябва да се ползват по предназначение, а другото си е просто едно прахосване на златни възможности -- https://sputnik.bg/razrushavat-basejna-na-toplata-voda-vav-varna-nezakonen-e/
Че твоя филм и сталакмитите ич не са най-страшното. Дето се казва по-някога реалността е по-сурова.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пон Мар 13, 2017 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Мъж към жена си:
- Добро утро!
- Не бързай с изводите...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Мар 14, 2017 11:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
wanderer142



Регистриран на: 10 Май 2014
Мнения: 539

Мнение Отговорете с цитат
Знам ли, може и като виц да прозвучи:

https://www.lionsteel.it/n/k/en/eur/index/nl_v/2tsfn9h
Вто Мар 14, 2017 6:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
- Муцка, глей къв крем си взех за 20 лв. от Базар бг.
- Ти пък. Има го без пари на летището във Варшава...
Very Happy

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Мар 15, 2017 12:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Умните хора се женят рано, докато още са глупави. Cool

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Мар 17, 2017 5:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 78 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov