ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Препоръчайте ми прахосмукачка!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Препоръчайте ми прахосмукачка!
Автор Съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
ieronimus Smile ,има ги в сайта, в раздел консумативи са. Има два центъра на Миеле в София, които са удобни - единият е на Симеоновско шосе, другият до Южния парк. В центъра до градинка Кристал също съм мяркал . Виж и в сайта им за точните адреси. Нося си номера на модела на прахосмукачката и в тия центрове ги имат всичките видове пликове, даже и за стари модели. За всеки случай им пиши едно мейлче или телефон, ако прахосмукачката е над 10 год, че тия уреди са от вечните.Цената в Техномаркета е същата, а почти винаги нямат пликове.
Пон Ное 30, 2015 4:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
planinar



Регистриран на: 20 Дек 2006
Мнения: 354

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
често съм получавал отказ за ходене на планина, защото човекът имал да чисти къщата точно тогава
Това е решението за планинари Пускаш и заминаваш.
Пон Ное 30, 2015 5:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Дойде време за нов уред. Миеле -то вече доста доскуча, тя е и много тежка, масивна прахосмукачка. Торбичките са 7 лв/ бройката , всяка година това са 50 лв разход. Отнесох Миеле в едно по-малко, ново жилище, където видях може да се сложи точно в средата му и лесно се придвижва между помещенията.
От сайтове това-онова - стигнах до Дайсън Абсолют В 8, като най-подходящ за жилища и автомобили, с пребиваващо в тях куче. Който е комплект с 5-6 четки. Силана на Дайсън е не в бученето и силното смучене на Миеле Smile , а това , че струята върти четките, които са в неправилна форма , и изстъргват и обират всичко залепнало. Верно върши страшно добра работа, при първо почистване изкара неподозирани количества прах от колите и настилките в жилището. Особено за кола е супер . Филтрите са много, но всички се мият само с вода , един път на 2-3 месеца. Няма торбички или сменяеми филтри.
За разлика от други подобни производители , Дайсън са много компактни долу, където накрайникът трябва да влезе под мебели . От нормална цена 859 лева, на примоция излезе 760, после изскочи още една примоция вътре в Е маг и дойде за 650 лв крайна цена.


В действие : https://youtu.be/iCrxM4TJevs

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Вто Сеп 21, 2021 4:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Re: Препоръчайте ми прахосмукачка! Отговорете с цитат
wanderer142 написа:
Препоръчайте ми прахосмукачка...

Пес, марка "Лабрадор". Работи сам, круглосуточно, обира всичко до троха, чиниите се дооблизват около 5 пъти след ядене, до пълен блясък и малко отгоре. Ако пък го изтървеш от контрол, "почиства" и неподлежащи на почистване вещи...
Чет Ное 11, 2021 2:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Re: Препоръчайте ми прахосмукачка! Отговорете с цитат
vladofff написа:
wanderer142 написа:
Препоръчайте ми прахосмукачка...

Пес, марка "Лабрадор". Работи сам, круглосуточно, обира всичко до троха, чиниите се дооблизват около 5 пъти след ядене, до пълен блясък и малко отгоре. Ако пък го изтървеш от контрол, "почиства" и неподлежащи на почистване вещи...

Прахосмукачки, хванати в момент, когато са изключени Smile :


[/img]

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Съб Ное 13, 2021 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov