ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Камъни... ??

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Камъни... ??
Автор Съобщение
Monty



Регистриран на: 01 Юли 2009
Мнения: 4

Мнение Камъни... ?? Отговорете с цитат
Здравейте. Аз съм Монти от София и се занимавам с biketrial едва ли са много хората, които знаят за този спорт за това ще ви постна нашия сайт www.btbg.net Видях раздела за снимките и искам да постна няколко снимки да ми кажете дали знаете такива местности в България, защото предполагам повечето от вас обикаляте доста по планини, гори и тн и ще могат да ми помогнат.
Нямам възможност да пътувам често из страната и да разглеждам, за това ще е супер ако някой ме напъти. Идеята е да се скача по камъните как е показано на клипа. Мурените на Витоша са ми ясни, но търся нещо друго по-специално като от видеото http://vimeo.com/4119079

Благодаря за отделеното внимание и ме извинете ако съм пуснал темата в грешен раздел ... Very Happy
Сря Юли 01, 2009 10:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Monty



Регистриран на: 01 Юли 2009
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Между другото мен ме напътиха за Родопите и Пирин. Ако знаете нещо драскайте Smile
Сря Юли 01, 2009 11:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Абе - по Пирин съм виждал такъв камънак с тревица наоколо, но никога не съм заглеждал специално за целта дали стават. Виж в Рила се сещам за едно място - под хижа Ловна в посока хижа Вада, между реката и Ловна.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Юли 01, 2009 11:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Еее, този вид колоездене много ме впечатлява. Винаги до сега съм гледала състезания в зала. То..много камънаци има, но се сещам само за места с голям наклон, не е особено подходящо Laughing Трябва да е близо и до път за да стигнете до там с колелата. Как ме вкара в размисъл сега...
Чет Юли 02, 2009 8:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Monty



Регистриран на: 01 Юли 2009
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
А и да не е близо до път, пак става. Само да може да се стигне по някъв начин до там. А наклона ако не е зорен за ходене ще стане и за скачане. Само да има големи камъни! Wink

Мерси Дидо. Ще мина в скоро време от там да разгледам.
Ако някой знае още места да сподели Razz
Чет Юли 02, 2009 10:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Хаха, Дидо спомняш ли си камъните под Трите чуки? Голямо подскачане си беше! Laughing Как не ги снимахме...Там с велосипед няма да минат!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Юли 02, 2009 10:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Даа, то там не остана време от скачане и маане по ония пълчища оси ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Юли 02, 2009 10:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Monty



Регистриран на: 01 Юли 2009
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Е толкова ли са брутални тия камъни, че с колело да не може да се мине ??? Shocked
Чет Юли 02, 2009 8:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Ако говориш за района на Три чуки под Копрен - това е каменна река на склона, доста обширна. Не знам дали е подходяща за тоя тип фокуси с колелото ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Юли 03, 2009 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аха, някой не снима ли тогава, да види момъка? Ще се утрепе с велосипед, то и с крака беше грозно.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Юли 03, 2009 3:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov