ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
След зимна среща или Първа Форумна Среща за 2016 г.
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
След зимна среща или Първа Форумна Среща за 2016 г.
Автор Съобщение
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение След зимна среща или Първа Форумна Среща за 2016 г. Отговорете с цитат
Зимата мина както се вижда, да вземем да се съберем ?Не се ли затъжихме едни за други?
Сигурно и друг си задава тези въпроси или има идея къде и кога да се състои срещата на отбора ?
Вто Фев 23, 2016 7:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Ами Аз съм ЗА.
Само да минат Лъчевите походи 2-6 март и съм на линия.
Бях дочул последно, че другаря Ристе ще прави рилска Форумна сбирка, но това са само слухове може би.
Сря Фев 24, 2016 11:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение , Отговорете с цитат
12 март е работен , за следващ уикенд е добра идея , остава да се реши Старопланинска среща ли ще е или нещо друго .
Сря Фев 24, 2016 11:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Хайде хора. Който има желание за Форумна сбирка, нека се включи в темата.
Би било добре, който е модератор да премести тази тема където трябва да е(ако не е на правилното място), и подготви гласуване за ПЛАНИНА, ДАТА и ХИЖА.
Ако някой иска да организира и има директни предложения за Рила или Стара планина, примерно, нека пише.
По времена Лъчевите походи, няколко члена на форума умувахме идеи за Стара планина, и може би, не са лоши варианти х.Амбарица и х.Козя стена.
Очаквам да има някакво развитие по темата.
Нед Мар 06, 2016 7:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Ако има значение, аз съм за х. Амбарица
Нед Мар 06, 2016 10:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
astika



Регистриран на: 04 Ное 2010
Мнения: 36
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Привет! Макар, че стана някак старомодно - аз съм ЗА форумна среща. Все пак присъствието не е задължително и който няма желание може да не се "натоварва" допълнително. Мисля, че е добре да се виждаме нарочно от време на време, освен случайните ни срещи по хижите. Относно планината - вероятно Стара планина е удачен вариант като по-централно място. Относно хижата - като новопрохождащ в Балкана нямам сериозни впечатления и трудно ще дам добро предложение - нека по-опитните се включат. Бих отишъл където и да е, стига да нямам сериозни ангажименти към датата на срещата.

_________________
Слънце, вятър и туризъм - здрав и бодър организъм!
Пон Мар 07, 2016 11:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Имайки предвид, че почти всички срещи са в Ст.Планина, а аз съм ЗА разнообразието бих приел предложение за смяна...ако все пак ще е на Балкана-продължавам да подкрепям първоначалното си твърдение че Тъжа ми се струва сред най-подходящите-доводите съм ги излагал преди...
Вто Мар 08, 2016 9:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Фен, напълно съм съгласен със Теб, че може да се разнообрази.
Единствено мисля, че не е лошо да се намисли, да е на по-централно място за достъп, откъм повечето краища на България.
Това пак ще ограничи вариантите на Северна Рила и Родопи, както и Същинска Средна гора (въпреки че голямата част от туристите не се кефат много на тази планина).
Вто Мар 08, 2016 12:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Хижа Братия?
Вто Мар 08, 2016 1:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение отново на място Отговорете с цитат
Браво, добра идея!
И да живее средногорската левурда!
Вто Мар 08, 2016 1:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Средна гора - х.Павел Делирадев
Рила - х.Мальовица и х.Гургулица (незнам дали столовата ще побере над 30 души)
Родопи - х.Върховръх и х.Пашалийца

За Стара планина по-горе писах, ако се реши пак да е там.
Вто Мар 08, 2016 5:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Kaто гледам предложенията се въртят около хижи,до които има (поне черен)път-може би с цел обезпечаването на доставката на огромното количество бири,които Ванката ще заработи дотогава(поздрави,Ванка!!!) Very Happy Very Happy
В този ред всички средногорски хижи стават-и Бунтовна,и Свежен...в частност Средногорец и Фенера също....
за Рила удобни са Семково и Македония ама много в тъча идват-особоно за русенската група Confused
Вто Мар 08, 2016 10:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
Имайки предвид, че почти всички срещи са в Ст.Планина, а аз съм ЗА разнообразието бих приел предложение за смяна...ако все пак ще е на Балкана-продължавам да подкрепям първоначалното си твърдение че Тъжа ми се струва сред най-подходящите-доводите съм ги излагал преди...

Майчицеее,къф предател си!А когато предложих Тъжа преди,не обели ни дума ,ни стих!Бок ши са разправи с теп! Sad

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Вто Мар 08, 2016 11:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Кюфтелина написа:

Майчицеее,къф предател си!А когато предложих Тъжа преди,не обели ни дума ,ни стих!Бок ши са разправи с теп! Sad

Върни се още по-назад-коментарите за 1-та среща на Левски(по настояване на Томанов) и ще прочетеш предложенията ми за Тъжа както и доводите ми!!!После се отказах от агитации..... Не, не, не!
Сря Мар 09, 2016 9:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
Кюфтелина написа:

Майчицеее,къф предател си!А когато предложих Тъжа преди,не обели ни дума ,ни стих!Бок ши са разправи с теп! Sad

Върни се още по-назад-коментарите за 1-та среща на Левски(по настояване на Томанов) и ще прочетеш предложенията ми за Тъжа както и доводите ми!!!После се отказах от агитации..... Не, не, не!

Не трябвало да се отказваш.
Тогава Левски бе по-интересна, но сега дръж на реченото.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Сря Мар 09, 2016 10:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov