ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
За християнството, здравната система и всичко останало
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
За християнството, здравната система и всичко останало
Автор Съобщение
il4o_voivoda



Регистриран на: 06 Сеп 2015
Мнения: 476

Мнение Отговорете с цитат
Wanderer142, много си точен! Тъжна е тази разправия. Уж планината ни сплотява! Дано утрото е по-мъдро.
Съб Фев 27, 2016 1:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Insight



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 122

Мнение Отговорете с цитат
"Планината ни сплотява"... с кой? ... със сульо и пульо - на всяка цена, щото човека си е сложил етикет "планинар"?


nabludatel50 написа:
...Разбрахте , че напускам форума...

Аз поне разбрах, че си го напуснАЛ, колко време се очаква да трае процеса?

nabludatel50 написа:
...Мислех, че поне планинарите са наясно с икономичестите закони

А пък аз си мислех, че са ядрени физици и/или генни инженери... явно съм живял в заблуда!

nabludatel50 написа:
...И Стефане, Ведрине, нищо лично. С много хора се карам, и след час пак работим заедно. Като се видим по планините, ще пием по бира Very Happy .

... е такива най-ги мразя, уж са сигурни какво говорят и каква позиция отстояват, теглиш им майната....и "след час" пак ти се мазнят наоколо!...
Съб Фев 27, 2016 3:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Не Отговорете с цитат
Наблюдателю, не напускай форума. Ти толкова хубаво разказа за снежниците и ги показа, че само това да е - имаш място тук. Изтърпи си наказанието и остани. Нали не само икономиката те вълнува - все пак това е планинарски форум, ще имаш още много да споделяш за планините. Аз не те смятам за черноглед, но признавам - не я четох икономическата дискусия, много ми е втръснала тая материя. Сложи и пепел, както се казва и дай напред. Не напускай, няма причина за това.
Съб Фев 27, 2016 7:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Наказание?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Съб Фев 27, 2016 7:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
А, грешка! То било само предупреждение. Толкова по-добре. Наблюдателю, остани и не се гневи на никого. Ще се успокоиш и пак ще ни радваш с хубави снимки и разкази. Гневът, знаеш, е лош съветник.
Съб Фев 27, 2016 9:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Наръчник за справяне с агресията в обществото.
Слагам го в тази тема, че има нужда.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.

Последната промяна е направена от didogen на Съб Фев 27, 2016 9:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Фев 27, 2016 9:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Insight



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 122

Мнение Отговорете с цитат
Ружа 62г. написа:
....То било само предупреждение.....


Како Ружо (62), кой кога за какво е ПРЕДУПРЕЖДАВАЛ или БАНВАЛ малкото черногледо човече (наблюдател..)?
Съб Фев 27, 2016 9:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Има предупреждение. В коша е.
Ама стига. Вярно е, че има тенденция хора които са на различно мнение да се обявяват за простаци, злонамерени и манипулатори и после се правят на сърдити. Но ще премине. И на Наблюдателя ще му мине. На всички им минава.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Фев 27, 2016 9:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Insight



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 122

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Има предупреждение. В коша е..... Вярно е, че има тенденция хора които са на различно мнение да се обявяват за простаци, злонамерени и манипулатори.....


В коша е поста, в който маминият златен ме обяви за "простак"....аз виждам два варианта:
1. Да заяви от свое име, че той самият той е "шибан простак".
2. Да дойде да ми каже, че съм простак в лицето на удобно за него място в София ... мога да съм на всяко място в столицата, стига да ме информира ден-два предварително - да го включа в графика....

ПС- да си носи акумулатора ;-“
Съб Фев 27, 2016 10:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Няма смисъл да се палиш. И аз се палих преди година и половина. С този спор виждам, че е било излишно. Като имаш предвид, че ние (става дума за друг спор , с друг човек) не сме се нападали във виртуалното пространство, а близо 20 дена живяхме заедно. И се знаем много добре.
И на теб ще ти мине.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.

Последната промяна е направена от didogen на Съб Фев 27, 2016 11:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Фев 27, 2016 10:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
"шибан" го нямаше в поста, в който Наблюдателя си изпусна нервите.

Моите две стотинки по темата - тъпо е да се провокирате един друг.
Доколкото статистиката във форума казва, нищо добро не излиза от такива люти словесни двубои - само отваряте работа на гробарите Laughing

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Съб Фев 27, 2016 10:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Мойте пет стинки - от наблюдателя50 съм чел досега само полезни и примерени мнения, последната седмица сякаш пишеше друг човек /по руски - "закусил удила"/, не знаете кво му е на човека.

Ако иска ще пише, ако не сака, не ще пише .

п.п. "не му се карайте, не знаете кво му е на човека" е небесен израз, дето ми го каза навремето един колега /като се палех излишно като стюдент /.

Колегата беше кюрд от Ирак и мустакатия им "благодетел" /дето после намаза простира/ заедно със солташаците си беше изтрепал цялото му многобройно семейство ....баща, братя сестри, чичовци, лели, дядовци, вуйни, братовчеди.... ардауш /иракските кюрди се плодят и това значи 70-80 чиляка/.
Колегата доде на невръстна 17 годишна възраст, като успешно стигна с майка си в България и учи и изучи изкуството на медицина тук после...

А вие не се палете също.
Съб Фев 27, 2016 11:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Insight



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 122

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
"шибан" го нямаше в поста...
Very Happy
... и "простак" го нямаше в моя коментар, но го получих като допълнителна екстра.... РЕСПЕКТ за наблюдателноста!

..
Съб Фев 27, 2016 11:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Планинари, извинявайте . Кент правилно го каза и е разбрал , изпуснах си нервите и не мога да позная себе си. Периода ми е страшно напрегнат поради трудности, които ми предстоят тепърва да преодолявам. Съжалявам, че на Вас си изкарах нервния изблик, иначе в живота съм много спокоен човек.
Това няма да промени намерението ми повече да не се включвам във форума. Искам само да се извиня :
първо на Insight : простак съм аз не ти, наречи ме шибан, скапан, тъпанар няма да сбъркаш. Напсувай ме, заслужавам го отвсякъде. Изнервил съм се , съжалявам че те обидих ненужно. Съжалявам и за черногледството, което ми се проявява рядко , в тежки моменти.
на Стефан - всеки е свободен да избира живота си . Извинянай за прибързаните думи и простотиите.
На Ведрин - специално извинение за простотитите.
На модераторите Дидо, Ристо и Мислещ, на Админ, че търпяха и се занимаваха с глупостите ми.
На всички други, ако съм ги обидил. Знам, че езика ми е доста просташки образен, може би защото съм израсъл на улицата. Първите 18 години от живота си бях хулиган и дивак.
Нахвърлях много теми и глупости, трябваше да карам по- кротко и спокойно. По-смирено, както смирена е любимата ми снимка която Ви изпращам


Съб Фев 27, 2016 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
nabludatel50 написа:

Знам, че езика ми е доста просташки образен, може би защото съм израсъл на улицата. Първите 18 години от живота си бях хулиган и дивак.
Нахвърлях много теми и глупости, трябваше да карам по- кротко и спокойно. По-смирено, както смирена е любимата ми снимка която Ви изпращам



ЖЕНЕН ЛИ СИ? :д

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM

Последната промяна е направена от Rain на Нед Фев 28, 2016 1:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Фев 28, 2016 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov