ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Хубав хотел в "Туричка Черква" или в местността &q

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Хубав хотел в "Туричка Черква" или в местността &q
Автор Съобщение
georgieva118



Регистриран на: 20 Юли 2009
Мнения: 4

Мнение Хубав хотел в "Туричка Черква" или в местността &q Отговорете с цитат
Ние не сме изпечени планинари. Искаме да отидем това лято през август в Пирн планина и то точно в района на Туричка Черква или Попина Лъка. Там е много красиво. Но не искаме да спим по хижи, ами в хубаво хотелче. Моля, препоръчайте и дайте координати. Може да пишете на Лични kantarinka@gmail.com Очаквам с нетърпение да ми помогнете в избора на хотелче.
Пон Юли 20, 2009 12:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 468
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Не знам какво имаш предвид с определението "хубав хотел".
На Туричка черква може да се ползва хотел Котарите - стаи със самостоятелен санитарен възел, срещу 8 лв. на легло...бюфет, където Гошо предлага салата, скара, шкембе чорба и пържени картофки..., а и бира Smile ...какво повече му трябва на човек...По принцип може да си носиш всичко за ядене и пиене... Базата е стара и не се поддържа....Общо взето август е пълно и не знам дали ще можеш да резервираш стая....
Бившия блок 4 на Почивно дело също приема почиващи, 0886 70 19 74 - Любчо, но последния доста често е неадекватен, поради любовта си към някои питиета...Не предлага храна, но може да си готвиш, ако желаеш...има печки и хладилници...
Стаи дава и Жана, но не знам какви са условията...Така и не се наканих да проверя какво е станало след преустройствата и ремонта...Ако намеря тел. номер, ще пиша допълнително...
П.П. В предишната ти тема съм дал телефонни номера за Котарите...
П.П.П. На Попина лъка е същото положение за август...Днес научих, че има вече няколко хотелчета...но нямам инфо за тях...Имай пред вид, че до скоро нямаше регулация и в двете вилни селища и не можеше да се получи разрешение за ресторант/механа....
Нед Юли 26, 2009 4:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov