ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
СтаРа Планина 100х24/2016
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
СтаРа Планина 100х24/2016
Автор Съобщение
lupus_ai



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 10
Местожителство: Кюстендил

Мнение обща снимка Отговорете с цитат
Поздравления за всички участници Exclamation



_________________
http://ranica.eu/#Lupus
Нед Юли 24, 2016 6:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на Станислав за това невероятно изживяване.
Аз съм доволен от себе си, изпълних си заканата да стигна по светло.
Магията на бягането ме завладя.
Ето и трака от gps-са
https://drive.google.com/file/d/0B_BJEmnoQ9cEY05CbEVvRDN2UzQ/view?usp=sharing
Нед Юли 24, 2016 10:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Златко



Регистриран на: 07 Юни 2015
Мнения: 10

Мнение Догодина пак :) Отговорете с цитат
Благодарност към организаторите на това страхотно събитие! Smile Преживяване, което е неповторимо, поне до следващата година Very Happy Иначе статистиката е интересна, при сравнение с миналогодишната - откъм пешеходните участници имаме еднакъв брой стартирали (60) и завършили (42), и за 2015 г., и за 2016 г. Но времената за финиширане на повечето участници (може и на всички, не съм гледал в детайли), които са били и на двете прояви, са подобрени през 2016-а спрямо 2015-а, в някои случаи значително! Специални поздравления за двамата рекордотрошачи Иван Гърбев и Мария Николова, техните постижения наистина са феноменални!
Нед Юли 24, 2016 11:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meduzka



Регистриран на: 17 Сеп 2010
Мнения: 4
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Супер сте си изкарали Smile. Догодина и ние ще дойдем. През 2012 също беше многого горещо Smile. Поздрави от нас с Делян Smile. Меги
quote="Станислав"]Хубаво беше, но за съжаление бързо отмина. Благодаря от сърце на всички участници които се присъединиха към това мероприятие, удоволствието от срещата с вас беше изцяло мое.




Тази година, въпреки слънчевото и жегаво време, паднаха рекордите от 2012 год. и при мъжете и при жените за скоростно преминаване на маршрута. В тази връзка - поздравления за Иван Гърбев и Мария Николова. Постиженията ви са феноменални!

За съжаление нямам снимки нито от събирането на х. Мазалат, нито от сутринта на х. Ехо. Който е правил, а фотоапарати и телефони щракаха доста, да публикува линк към тях.

Бъдете здрави и до скорошни срещи из планините![/quote]
Нед Юли 24, 2016 11:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Станислав написа:
В тази връзка - поздравления за Иван Гърбев и Мария Николова. Постиженията ви са феноменални!

Е, сто процента сигурно е, че ако Мария си го беше поставила за цел и не идваше на СтаРа само за тренировка, щеше да завърши много по-рано (а и те са се залутали попътно към Незабравка). Виж, аз бях в другата крайност - готвех се за мероприятието общо взето откакто завърши предното издание и това беше единствената ми цел за тази година. Въпреки това обаче преди старта съвсем не се чувствах в желаната форма - по-скоро като студент, който се явява на изпит без да е прочел една трета от въпросите. Очаванията бяха за драма с подобряване на миналогодишното ми време и плаааха надежда, че може би ще доближа времето на Николай. За моя искрена изненада, то пък се получи съвсем друго. Е, не можах да изпълня заръката на Станислав ("В два и половина те искам на Ехо!") Very Happy , но не може да се отрече, че имах желание.

Няма как да не благодаря на Ивайло Атанасов за подкрепата!

И догодина съм с групата и купона. Аман от това препускане! Smile
Пон Юли 25, 2016 7:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Виж, аз бях в другата крайност - готвех се за мероприятието общо взето откакто завърши предното издание и това беше единствената ми цел за тази година.


Адмирации за желанието и целеустремеността както по време на подготовката, така и по време на самото мероприятие. Бях сигурен, че ще подобриш времето на Николай, но не очаквах да е с толкова много. Мълвата, че си бил рекорда ме застигна на Беклемето. Щях да падна като научих в колко часа си пристигнал на Ехо.

Догодина те искам на х.Ехо в 13:00 часа Laughing

Майтапя се, нека малко да повтаса и този рекорд иначе, ако почнеш да го буташ всяка година, ще стане много брутално от твоя страна.

Успех!
Пон Юли 25, 2016 9:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NikTod



Регистриран на: 26 Юни 2012
Мнения: 297

Мнение Отговорете с цитат
Не се бях включвах от няколко години с постове във форума, но в крайна сметка прецених, че следва да изразя благодарността си към организатора Станислав, за всичките му вложени усилия, време, пари и енергия по провеждането на този уникален поход-маратон. Само човек неподправено обичащ спорта, планината, природата и хората в планината, би вложил толкова сърце в осъществяването през толкова години на това събитие.
Поздрави и към всички нови познати, с които съпреживяхме емоцията на похода. Поздравления към И. Гърбев и М. Николова за постигнатите изключителни времена.

В ретроспекция за първото ми участие ще си позволя да го обобщя с няколко разнопосочни словореда:
- Общуване с интересни и интелигентни хора, в стерилна от обществени обременености среда.
- Поуки по отношение техника на предвижване и трасе. За съжаление нелепа контузия при подхлъзване в р. Тъжа ми съсипа бягането след з. Ботев. Казвам за съжаление, но като се замисля, може би теста на които беше подложена границата на ината ми, също ще ми е от полза.
- И не на последно място приятното чувство на принадлежност към планината и нейните хора.

Надявам се на бъдещи срещи в планините.
Успехи на всички и задължителна среща на 100х24 2017г.
Пон Юли 25, 2016 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivaylo87



Регистриран на: 21 Юли 2016
Мнения: 3
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на Тодор (Тошко) за GPX!
Надявам си и аз да се включа другата година живот и здраве! Сега започвам да тренирам на Витоша Twisted Evil
Не изглежда много лек маршрута. 68,62 км ли е (както е в трака на Тодор) или е повече? Защото ако е 68 км, имам шансове да го мина Very Happy
Миналата събота (23.07) качвах Черни връх, сега в събота отново ще го мъча

Благодаря още веднъж за трака, добавих си ги, да го имам живот и здраве за другата година!

Хубава вечер!

Успешна седмица на всички!
Пон Юли 25, 2016 11:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cuse



Регистриран на: 26 Юли 2016
Мнения: 2
Местожителство: Варна

Мнение Малко снимки и от мен :) Отговорете с цитат
Благодаря Ви хора. Вие всички сте нечовеци. За мен бе истинска чест да се включа за втора поредна година в това начинание.

Специални благодарности на Станислав, че за поредна година ни събира на това уникално събитие.

Ето и един фоторазказ от мен

Вечерта преди похода изпращаме слънцето от вр. Корита


Да заредим гориво преди старта!


Хайде не остана Smile


Минутка преди 5 Smile


Обърнете се назад бе хора, вижте небето


Минутки преди денят да започне




Денят започва, целта е да сме на Ехо преди залез


Дали няма ме качат нагоре Smile


Запознах се с Христо, оказа се че сме родени на една и съща дата Smile


Ех, този северен Джандем


Още 10 минути и сме на Ботев


Началото на любим участък Smile


Най-красивата част е вече зад гърба ми


Добрила - зареждане с гориво


Орлово гнездо - време е за поредната кола с бира Smile


Не остана, има няма 10 километра


Май няма и 10 Smile


Едно спускане, едно изкачване и сме там Smile


Цяла година го чаках този момент




Изпращаме слънцето на точното място


Тъжно и готино. Време е за раздяла, ще се видим отново след година

Вто Юли 26, 2016 4:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
Страхотен фоторазказ. Снимките с какъв фотоапарат са правени? Обработвани ли са софтуерно след това?
Вто Юли 26, 2016 4:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cuse



Регистриран на: 26 Юли 2016
Мнения: 2
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Станислав написа:
Страхотен фоторазказ. Снимките с какъв фотоапарат са правени? Обработвани ли са софтуерно след това?

Правени са с телефон - Samsung Note 4, обработени са със SnapSeed - безплатно приложение за андроид.
Вто Юли 26, 2016 4:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NIKIBO



Регистриран на: 10 Юли 2013
Мнения: 23
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Скъпи планинари от 100х24 с горчивина ви уведомявам че едно сърце отдадено на планината спря там .Нашият добър познат и приятел на мнозина Тодор Христов вече не е сред нас.В този труден за неговото семейство момент нека бъдем съпричастни и да помислим с какво бихме могли да им помогнем
Чет Юли 28, 2016 12:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Azhekok



Регистриран на: 20 Юли 2014
Мнения: 4

Мнение 100x24 2017 Отговорете с цитат
Здравейте, дали има някаква идея за дата когато ще се проведе изданието на 100х24 2017? Знам, че може би е прекалено рано, но много хора вече си планират календара с отпуски и събития на които искат да участват. Обикновено събитието се организира последната седмица на Юли, което се пада 28, 29 Юли 2017, но все пак, ако може да потвърдите. Ако е тази седмица може би тази година ще се включа отново и аз.

Благодаря предварително.
Сря Яну 11, 2017 5:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n3Tk0



Регистриран на: 14 Яну 2014
Мнения: 51

Мнение Отговорете с цитат
Очакваната дата е 21.07.2017, но това дали ще се случи, само метереологичните условия ще кажат.
Сря Яну 11, 2017 5:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Re: 100x24 2017 Отговорете с цитат
Azhekok написа:
Здравейте, дали има някаква идея за дата когато ще се проведе изданието на 100х24 2017? Знам, че може би е прекалено рано, но много хора вече си планират календара с отпуски и събития на които искат да участват. Обикновено събитието се организира последната седмица на Юли, което се пада 28, 29 Юли 2017, но все пак, ако може да потвърдите. Ако е тази седмица може би тази година ще се включа отново и аз.
Благодаря предварително.

Не е точно последната седмица, но е там някъде. По-скоро всяка 3-та пълна седмица на юли. За 2017 планираната дата е 21.07.2017 (петък). Имаш достатъчно време за планиране и подготовка, така че много моля без "може би тази година ще се включа отново и аз". Очаквам те на х.Мазалат за старта.

n3Tk0 написа:
Очакваната дата е 21.07.2017, но това дали ще се случи, само метереологичните условия ще кажат.

Че коя година досега метеорологичните условия са били пречка този поход да не се случи? Бавят, пречат, затрудняват или улесняват, но нали ако искахме да сме конформисти нямаше въобще да мислим за него. Така и тази година, каквото дойде - такова.
Пет Яну 13, 2017 1:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov