ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
СтаРа Планина 100х24/2016
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
СтаРа Планина 100х24/2016
Автор Съобщение
Чавдар



Регистриран на: 18 Фев 2015
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, Станислав. Предполагам, че въпросът ви е омръзнал, за което се извинявам, но - как мога да се запозная с условията и изискванията на маратона за 2017 и разбира се, да се запиша?
Пон Фев 20, 2017 12:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Хванах се и добаваих трасето на СтаРа 100х24 като маршрут на картата, като добавих и точките за пълнене на вода (или поне тези, които аз броя за такива). Ето какво се получи:
Маршрут СтаРа 100х24
Нед Фев 26, 2017 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
Чавдар написа:
Здравейте, Станислав. Предполагам, че въпросът ви е омръзнал, за което се извинявам, но - как мога да се запозная с условията и изискванията на маратона за 2017 и разбира се, да се запиша?


Здравей Чавдар,

Дълго време не бях влизал във форума и затова моля да бъда извинен за късния отговор. Не, въпросът не ми е омръзнал, напротив, стана ми приятно като видях, че има раздвижване по темата.

Те условията и изискванията не са кой знае какви. Походът е практически отворен за всеки който желае да се включи, но е добре, да не кажа задължително, отличното познаване на маршрута за да се избегнат евентуални разочарования при една или друга метеорологична обстановка и стечения на обстоятелствата. Разчита се на това което всеки си носи в раницата и което природата предлага като вода и хижите по трасето като храна. Повече от ясно е, че този поход не е "лъжица за всяка уста" - трябва си воля, енергия, издръжливост и подготовка. Предварително записване няма, събираме се четвъртък вечер на х. Мазалат, настаняването в хижата става по реда на пристигане и така. Но все пак е добре, когато се появи обявата тук във форума за СтаРа Планина 2017 да пишеш дали ще идваш или не за да добия представа колко човека горе-долу да очаквам за старта.

Събитието се обявявя само в този форум заради ограничения леглови капацитет на стартовата и финалната хижи.

Обявата за тазгодишния поход се очаква да бъде публикувана в тази секция от форума между 24.05.-15.06.2017. Той ще се проведе (живот и здраве) на 21.07.2017 (петък). Събирането на х. Мазалат ще е в четвъртък, 20.07.2017.

Бъди здрав и до скоро!
Пет Мар 10, 2017 12:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlink



Регистриран на: 19 Юни 2015
Мнения: 29

Мнение Отговорете с цитат
[

Събитието се обявявя само в този форум заради ограничения леглови капацитет на стартовата и финалната хижи.

Обявата за тазгодишния поход се очаква да бъде публикувана в тази секция от форума между 24.05.-15.06.2017. Той ще се проведе (живот и здраве) на 21.07.2017 (петък). Събирането на х. Мазалат ще е в четвъртък, 20.07.2017.

Бъди здрав и до скоро![/quote]

Аз отсегА казвам, че двама човека сме твърди и вече е планирано. Мисля го, подготвяме се, най- вече психически и ще очакваме обява за събитието.


Smile
Пет Мар 10, 2017 12:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Чавдар



Регистриран на: 18 Фев 2015
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за отговора! Решил съм да участвам и само доста основателна причина може да ме откаже. Минавал съм по маршрута, засега - на части. Ще потвърдя отново при пускането на обявата. Дотогава - здраве и късмет на всички! Smile
Нед Мар 12, 2017 8:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov