ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ами от немай къде сме в отпуска всички което все пак едобре. А вчера на карти взехпме две шишета еднолитрови ракиа което е още о добре . Да ама днеска юнаците ги няма и бях насаме с едно шище дето го взех. А имах и стек бира и стана квото стана. А и водка и ментовка останали отнапред. А бе отворя ли шише спиране няма. Казват ми - консумирвай с мерка. Ок ама как. Опитвам да намаля но не мога. Не че не мога но тогаз нищо друго не мога. Даже и не ми се коментира или зачита чузди коментари.
Чет Окт 01, 2020 11:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Лъчко, не ти се коментират или зачитат "чуздите" коментари, ама го правиш. Е, колко бутилки ти трябват, бе човече, за да ги зарежеш? На мен първата третинка от бутилката ми стига! Very Happy
Чет Окт 01, 2020 11:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Сотиров , нали това ти обеснявам. Най добре е както казваш – леко запил но не накъркан. Ама въпроса е че не спирам и става интиресно....А и че зцапочвам отрано. А ако не къркам ич или само малко не мога нищо даже и не ми се коментира в орума. Сиреч ни тъй, ни инак... И затуй спирането или ограничението не е ок. А бе неприатна ситуация....Ето това ти обеснявам. Наи добре е както сега- на две бири и на една голяма водка за отскок... Ама ще ходя на курорт и ще стане интересно – само карти и къркане Smile))). А да кажа и на Светликс.Светликс, огромен респект за онзи пътепис в друга тема. Поздравления . Ето това е. Ако си сериозен и държиш на орума ще раскажеш и за интиресното което не си разказал за Е-то. Аз също наи ми харесва когато ми дават за различни случаи алкохоли които рядко мога да закупя сам заради цената им. Не че не мога ама не ми се иска. Всичко хубаво. Smile
Пет Окт 02, 2020 12:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Абе Рейче, да не би да не ти работи "Ф"- то на клавиатурата? Very Happy
Пет Окт 02, 2020 12:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Хахаха, Изходе, не бе, шегувам се. Smile Smile Smile Всичко хубаво. Smile
Пет Окт 02, 2020 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
В коя социална мрежа ще ми препоръчате да се регистрирам? Запитването ми е напълно сериозно - нямам опит с това и затова запитвам. Отворен съм към всякакви съвети. Ще съм много благодарен. Всичко хубаво.
Съб Окт 03, 2020 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Вече пишеш в нея ... другите не струват
Very Happy

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Съб Окт 03, 2020 5:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Васко, "запитването ми е напълно сериозно". Всичко хубаво. Smile
Съб Окт 03, 2020 6:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Никой нищо. Браво бе. Всичко хубаво. Smile
Вто Окт 06, 2020 7:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз бях крайно изчерпателен и достатъчен в отговора си Smile

А и намери на Дидо определението за лицекнигата, което важи с пълна сила и за останалите модерни платформи.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Окт 06, 2020 8:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Скъпи Васко, благодаря, може да си бил изчерпателен, но съвсем не си бил достатъчен. Smile Въпросните медии са интересни и дават големи възможности.
А дидо какво? Неговата работа не е да рекламира конкуренцията.... Smile
Сря Окт 07, 2020 12:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Най-добрата социална мрежа си остава старата школа, наречена на вън. Истината е че социалните мрежи по-скоро разделиха хората и убиха социалните им контакти. Влизаш във Фейсбук, гледаш всички са по заведенията, отиваш на заведение и всички са във Фейсбук... Да не говорим за риска при първа среща никой да не познае другия. Жените масово се гласят по сто часа за снимка. Пози, ъгли, чупки и тн... Та да не и личат 90те кила. Мъжете масово са батки с големи бицепси и стегнати кореми. А на живо се оказва че той е тренирал едно време в гимназията, а тя е хванала Хашимото наскоро... С жена ми си разменихме телефоните номера и фейсбуците след около 2 месеца съвместно съжителство. Very Happy Просто толкова бързо се награбихме, че някак си ги пропуснахме тези подробности. И горе долу месец по-късно си изтрихме профилите от всички социални мрежи. Наскоро срещнахме някаква жена която взе да и се кара защо нямала ФБ в кой век сме живеели и тн... Жена ми и каза че не си е сменяла телефона от около 12 години и спокойно могат да и звънят да се чуват и виждат, ако толкова им липсва... Та така де и мен като ме видят все ме питат жив ли съм... Ама и ние сме си скромни де като ни питат как е живота и какво правим... Отговора е нищо, все едно и също. И си е така де все сме на някъде...
Сря Окт 07, 2020 1:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Twoo написа:
Най-добрата социална мрежа си остава старата школа, наречена на вън. Истината е че социалните мрежи по-скоро разделиха хората и убиха социалните им контакти. Влизаш във Фейсбук, гледаш всички са по заведенията, отиваш на заведение и всички са във Фейсбук...


Въпреки, че съм на годинки, това не го разбирам. Последно имах подобен случай на един рожден ден. Бяхме в засл. Ботев. След 22:00 часа рожденникът си хвана телефона и почна да маже с пръст по него. Няколко пъти се пошегувах, че ще му го взема, но той не разбра намека. С другите на масата си нямам приказка и реално нямам, какво да си кажа. Бях там само заради рожденника. Даже си отложихме семейната почивка с няколко дни, само и само да го уважа. Седях "сам" на масата, докато покрай мен хората си мажеха с пръсти по телефоните. В един момент ми писна и просто отидох и си легнах. На другия ден ме питаха, къде съм бил … е който е искал да ме види е имал тази възможност. Фейса можеха да го разгледат и на следващия ден. Догодина живот и здраве ако ме покани пак се замислям, дали бих отишъл.

Още по-смешно ми е като видя голяма компания да си направят снимка и след нея да почнат, да си чатят под формата на коментари под нея, а на живо да си мълчат.

Twoo, със съпругата ми сме се намерили в интернет, но проблеми с личното запознанство не сме имали. Разпознахме се от раз. Не сме се намерили във фейса. Имам Фейсбук от 12 години, но никога не съм имал инсталиран Фейсбук на телефона си. Нямам и намерение да имам.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Сря Окт 07, 2020 1:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
А дидо какво?


Нещо от сорта на "фейсбук - междувпрочем една чудесна платформа за обостряне на психичните отклонения" ... потърси де, ще го намериш някъде из форума.

А по темата - всеки ден в парка наблюдавам младежта как си мълчи с часове и нямат търпение да се прибират, че да си початят и коментират нормално, че така на живо не могат да се видят както трябва ...

Ето я социалната мрежа (с верни приятели в планината), която подържаме въпреки условията (отдалеченост от София, бедна кислородна среда благодарение на надморската височина, която води и до по-високи дози на UV влияние, както и на фини прахови частици произхождащи от примитивните методи на приготвяне на храната):




Останалото са досадни детайли по подръжка на необходимия хардуер за тази мрежа.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Окт 07, 2020 2:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Пу пу пу да Ви не е уроки....сиромашките Вие.
Сря Окт 07, 2020 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 75 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov