ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Членове... Отговорете с цитат
Така и така сте зачекнали темата, а последните двама, даже трима, сте и членове на Инициативния Коминтерн, та дайте да дадем, както се казва и да намерим местенце и време за сборище с курбанни елементи, че е зажЪдняла душата на Туриста.
Сря Окт 07, 2020 4:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Давайте дата и място и готово. имам ангажЕмент на 29,30,31.10 и 01,11.2020г ама това не бърка да се направи купон и тогава макар и без мен/ ще пратя от скъпото вино обаче/ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Сря Окт 07, 2020 4:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Re: Членове... Отговорете с цитат
tzezko написа:
Така и така сте зачекнали темата, а последните двама, даже трима, сте и членове на Инициативния Коминтерн, та дайте да дадем, както се казва и да намерим местенце и време за сборище с курбанни елементи, че е зажЪдняла душата на Туриста.


Както се казва в една реклама: "Ето това чукане чаках!"

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Сря Окт 07, 2020 5:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Светликс и Twoo, благодаря ви много, нямате грешка. Но защо никой не казва нищо за другите социални медии, не са малко...??! За да стане ясно коя е най-добра. Това е въпроса.
Васко, с тези снимки .... кво да кажа, няма нужда от коментар, тва е ясно, а и съм го казал отдолу на всеки мой коментар. Ама трябва и малко частни уроци да дадеш... Smile
Изходе, при Васко лабаво нeма. Smile
Ама айде сега, след конкретиката на цецко и Изхода, да се изкажете за социалната мрежа „навън“, на която уж сте голями подръжници .... с общи лафове секи може. Smile
Сря Окт 07, 2020 11:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе Светликс и Twoo вие опитвали ли сте се да обeсните на тези ваши хора онуй дето го казахте в коментарите си? Или не е удобно все пак...? А Васко, що си всеки ден в парка? То и аз искам така, с биричка и семки... Smile Ама големи коментари сте направили, благодарности!
Чет Окт 08, 2020 12:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Аз лично на няколко човека. Те отричат това което казвам и казват, че не е това, което всъщност изглежда. Но реално не го виждам само аз така. До сега не виждам някой да си е взел поука. Има и други психологически образи, които не качват снимки, не коментират, но гледат и не пропускат нищо. И всичко знаят. И като ги питаш, за какво го правят - отговор няма.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Окт 08, 2020 8:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
А Васко, що си всеки ден в парка? То и аз искам така, с биричка и семки... Smile


Всеки ден (почти) сме в парка след училище, там където са някои от приятелите на детето и моите, там е социалната мрежа, дето си струва.
Хардуер зад снимките - чугунена плоча/скара, чугунено гърне (да може да се зарие в/с жар.


EXIIIT написа:
Давайте дата и място и готово


Цецо като главен курбанджия да каже мястото, датата ще нагодим според заетостта им. Можем да е еднодневка с ремонт на чешма, можем и на хижа с нощувка, че и с някаква акция по разчистване можем да съчетаем.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Окт 08, 2020 9:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:
ray написа:
А Васко, що си всеки ден в парка? То и аз искам така, с биричка и семки... Smile


Всеки ден (почти) сме в парка след училище, там където са някои от приятелите на детето и моите, там е социалната мрежа, дето си струва.
Хардуер зад снимките - чугунена плоча/скара, чугунено гърне (да може да се зарие в/с жар.


EXIIIT написа:
Давайте дата и място и готово


Цецо като главен курбанджия да каже мястото, датата ще нагодим според заетостта им. Можем да е еднодневка с ремонт на чешма, можем и на хижа с нощувка, че и с някаква акция по разчистване можем да съчетаем.


Това с работатаи акциите ............ няма да стане. Или се яде и пие или се работи. Very Happy
Чет Окт 08, 2020 10:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Честно казано отдавна не си правя труда да обяснявам каквото и да е било. Всеки си има глава на раменете, чиято основна цел би трябвало да е да мисли. Но и хората около мен са такива, че ако си забравят телефона може да минат няколко дни докато се сетят, че го няма. С някой се виждаме веднъж на няколко години и това по никакъв начин не ни пречи. Всякаш до вчера сме били заедно. Виж приятелките на жена ми мрънкаха здраво... Другите социални мрежи кои са? Инстаграм е по-зле и от ФБ. Twitter ми идва твърде официално, а и не съм писал смс'и от 2007г... ТикТок е сравнително забавно, но американците се готвят и него да провалят. Тиндър, Бадоо и подобни са за бързи срещи и честно казано вършат работа. Елмаз, гепиме и тн... Риска да получите куп съобщения от палави джендъри е огромен... Гугъл + фалира... Иначе преди години направихме ФБ на един приятел, от начало доста ни се разсърди, после му хареса. В крайна сметка взе да общува повече макар и виртуално и по някое време се отпусна и в живота. Та така. Ние обикаляме толкова много, че почти не сме се прибирали в Пловдив. Дори се караха с мен защо съм спирал на частния паркинг... Ходи им обяснявай че живееш там от години... Накрая и го заключиха без да ни кажат, та се разправях посред нощите. Топлофикация всеки месец ми се кара, че трябва да имам потребление и ми пишат сметки по 30-40лв без да живее никой там... Поне EVN са честни с тока и плащаме по около 4-5лв, че хладилника работи...
Чет Окт 08, 2020 11:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Светльо, благодаря!! А те като ти кажат така, ти искал ли си да ти обеснят как е, щом не е така както изглеждало? И тези хора планинари ли са или обикновени? Светльо и да те запитам като експерт, ако знаеш да кажеш за медиите изброени долу в коментара на Twoo.
Васко, а за разхождащите се покрай вас секси есенни софианки нищо не споменаваш.... Smile
Изходе, само така! Да се работи е човешко, а по-често – робско, а да си на софрата е .... Ясно е какво.
Благодаря много, Twoo. Ще трябва да расмисля върху упоменатите медии и след това ще отговоря. Но не звучи никак зле Smile Ама вие как така не сте си в града, ами работата? Иначе браво, разбира се! Smile
Чет Окт 08, 2020 1:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Не сме работили на трудов договор откакто почна пандемията. Естествено не съм лежал половин година. Работих най-различни неща на частно. Междувременно продавах и купувах това онова. Помагахме къде с каквото можем... Така или иначе имаше много недовършени работи в последните години, че все няма време или ни се разминават графиците... Тъкмо свършихме повечето недовършени задачи. Чисто финансово дори сме леко напред, което си е добре. И така...
Чет Окт 08, 2020 2:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Чудесно, Twoo, чудесно! Респект! А даже и на планина успяхте да идете и даже неведнъж! Всичко хубаво! Smile
Чет Окт 08, 2020 5:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ако някой съм обидил да ме извини! Всичко хубаво!
Чет Окт 08, 2020 5:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Как е в планината? Нашари ли се? Става ли за разходки? Всичко хубаво! Smile
Съб Окт 10, 2020 9:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе вие хубаво дето не ми съобщавате актуалното състояние, ама, после, когато ме запитвате "а бе рей как ти е фб, как ти е туитера, как ти е туй или онуй" да не се учудвате, че ви отговарям с "благодаря, добре сме". Smile Всичко хубаво. Smile
Пон Окт 12, 2020 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 76 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov