ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Вие, планинарите, г-н Сотиров, сте хора с оригинално мислене, затова вас питам. Трябва да съм много прост, за да вземам решения за мястото на прекарване на годишния ми отпуск на базата на съвети на хора, които 11 месеца в годината чакат да дойде юли или август, за да идат да се плацикат на морето. Та, затова вас, любителите на височините питам. Второ, моля, моля, не се опитвайте да ме прекарате - не са 3000 метра денивилация, ами почти 6000. Гледай ти какъв мошеник се извъдихте...
Иначе предложението ви е чудесно и дано повече хора го прочетат и се възползват. Размечтах се, но уви. Само че не мога да кача Олимп, а и идеята е да е някъде в родината. Не държа да съчетая морето с планината, никак даже, това би могло да е просто някаква екстра, но планината трябва да е достъпна с кола.
Пак ви благодаря за бързия отговор (наистина бързам тоест не точно аз) и ако имате някакви други идеи пишете.
Чет Сеп 01, 2016 5:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение С кола? Безпроблемно! Отговорете с цитат
Е, като сте с кола, за едно денонощия можете да стигнете от София до Олимп и да се изкъпете в морето на слизане! Тогава денивелацията ще я намалите на 2000 метра или по Вашите сметки - на 4000. Very Happy Правят го хората, четете този форум! Shocked
Чет Сеп 01, 2016 6:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Да бе да! Да не съм луд! То в тоя форум има много хора дето много неща правят - аз затова го чета, за да знам какво да не правя Very Happy
Впрочем кво мислите за Левски?
Чет Сеп 01, 2016 6:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение добър вечер, господа Отговорете с цитат
Какво мислите за БСП и Левски? Да, да, случаи като днешния (http://www.vesti.bg/bulgaria/myzh-zapali-kolezhka-zaradi-liubov-v-sofiia-6058273) ясно показват, (1) че си ги заслужаваме и (2) че навременният бой е чудесно възпитателно средство за момчетата даващо възможност за превръщането им в мъже, ако другите методи не работят. Но какво друго мислите...?
Чет Сеп 01, 2016 7:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
Странджата е подходяща за авто-туризъм според мен.. има няколко селца за разглеждане, тук таме светилища. Пътеките преди няколко години тук таме ударно маркирани, и после оставени да обрастват /евро програми/.. много жега и мухи в топлите месеци.. сигурно ще е супер за есен или за пролет.. да си ходи човек от селце на селце по къщите за гости, да разглежда разни светилища, да си пече пържоли вечер (и да си пие ракията Wink ) и на следващия ден с колата в следващото село Smile
е при тая сложна международна ситуация с бежанците сигурно често ще искат лична карта патрулите ама кво пък
Чет Сеп 01, 2016 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Към Сотиров: благодаря ти много за идеите, наистина предлагаш чудесни неща, но няма да стане, за мое голямо съжаление. А на Митикас се ходи точно септември...
Към joy-boy: Как сладко си го описал само ... благодаря ти. А виждал ли си, чувал ли си за карта на Странджа? Знам , че има една много стара от преди доста години, никога не съм я виждал някъде...
Пет Сеп 02, 2016 10:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
По-горе попитах за препоръки за морето - моля, не губете време да отговаряте всичко вече е решено и платено. Ше се почива десетина дена на слрънчев бряг. Надавям се да изкараме уникално и распускането и релакса да е пълен. Очаквайте много снимки и видео подготвил съм се яко с камера и фото.Лично аз се надаваям да се науча да плавам най-накрая, да смваля колкото се може повече килограми че ме е срам да ви кажа колко тежа и да хвана приличен тен (подготвил съм огромен арсенал от мазила) които след това да съхраня дълго време. Надаявам се се времето да е хубаво и слънчево. Ако някой се сеща за някои задължителни неща които трябва да се направят на слънечв бряг за да е изкарването супер нека пише.
Пак благодаря на Сотиров и joy-boy за мненията.
Пет Сеп 02, 2016 4:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
По-горе попитах за препоръки за морето - моля, не губете време да отговаряте всичко вече е решено и платено. Ше се почива десетина дена на слрънчев бряг. Надавям се да изкараме уникално и распускането и релакса да е пълен. Очаквайте много снимки и видео подготвил съм се яко с камера и фото.Лично аз се надаваям да се науча да плавам най-накрая, да смваля колкото се може повече килограми че ме е срам да ви кажа колко тежа и да хвана приличен тен (подготвил съм огромен арсенал от мазила) които след това да съхраня дълго време. Надаявам се се времето да е хубаво и слънчево. Ако някой се сеща за някои задължителни неща които трябва да се направят на слънечв бряг за да е изкарването супер нека пише.
Пак благодаря на Сотиров и joy-boy за мненията.

Щом ще си на Слънчака задължително трябва да пробваш балконинг. Иначе язък за напъването да де набуташ в гетото.
Пет Сеп 02, 2016 4:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Ей, пакостнико, забравихме се! Отговорете с цитат
ray написа:
Лично аз се надаваям да се науча да плавам най-накрая

Всеки може да плава, не всеки може да плува!

Гледам си вилнял и по други теми. Нещо за Гради а да ме посъветваш, че ми е в периметъра?...

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Сеп 02, 2016 6:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Към didogen: Дори не знам какво е това "балконинг"!? Сигурен ли си че нямаш правописна грешка? Ако не, обясни, моля. Иначе при цялото ми уважение към теб не приемам пренебрежителното ти отношение към един от най-прекрасните български курорти и определянето му като "гето". Всъщност ако имаш пресни впечатления оттам защо не споделиш?
Пет Сеп 02, 2016 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Re: Ей, пакостнико, забравихме се! Отговорете с цитат
packo packov написа:
ray написа:
Лично аз се надаваям да се науча да плавам най-накрая

Всеки може да плава, не всеки може да плува!

Гледам си вилнял и по други теми. Нещо за Гради а да ме посъветваш, че ми е в периметъра?...


packo, радвам се да те видя! Но дали няма начин преди да ми пишеш да ме предупреждаваш, че ще го правиш, защото коментарите ти винаги ме разсмиват жестоко и хората се чудят какво толкова чета Very Happy

Относно плаването и плуването - не знам кога плаването се превръща в плуване, но искам да мога да премина десетина метра по вода без да докосвам дъното. Както виждаш не само в планинардството, а и по отношение на плаването не мечтая за подвизи. Добрият бърбън на шезлонга под сянката, под одобрителния поглед на бармани и сервитьорки - това ми е напълно достатъчно.

Вилнял и по други теми ... човек да не каже нещо ... да не говорим че след това се извиних и изтрих ... всеки прави грешки.

А това "Гради" за първи път го чувам. Както всички знаем твоят периметър не е кат на уфсите по Триглав, а е твърде голям, от Ком та чак до Емине, та какво имаш внапредвид?
Пет Сеп 02, 2016 9:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Към didogen: Дори не знам какво е това "балконинг"!? Сигурен ли си че нямаш правописна грешка? Ако не, обясни, моля. Иначе при цялото ми уважение към теб не приемам пренебрежителното ти отношение към един от най-прекрасните български курорти и определянето му като "гето". Всъщност ако имаш пресни впечатления оттам защо не споделиш?

Балконингът е много популярен спорт в Сл. бряг. Питай местните. А определението "гето" не се ли брои за впечатления оттам?
Още една интересна тема за балконинга
Пет Сеп 02, 2016 9:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
ray написа:
Към didogen: Дори не знам какво е това "балконинг"!? Сигурен ли си че нямаш правописна грешка? Ако не, обясни, моля. Иначе при цялото ми уважение към теб не приемам пренебрежителното ти отношение към един от най-прекрасните български курорти и определянето му като "гето". Всъщност ако имаш пресни впечатления оттам защо не споделиш?

Балконингът е много популярен спорт в Сл. бряг. Питай местните. А определението "гето" не се ли брои за впечатления оттам?
Още една интересна тема за балконинга


Благодаря ти! Не знаех това. Не ми допада. Но, виж, все пак простотии има навсякъде. Благодаря ти за мнението ... аз затова вчера питах какво мислете, тогава всички мълчахте...а като платих се обадихте... Надявам се все пак че като цяло нещата ще са чудесни. В инетерес на истинат тревогата ми е щото е септември да не е някаква пустош и да няма човек с кой едно здрасти да си каже. харесва ми да има хора около мен и да е весело. в крайна сметка това си остава един от най-реномираните наши курорти. Ще докладвам как е било, ще споделя снимки. То по-скоро проблема ще е да стигна, че се очертават един-два яки запоя още преди да тръгнем Smile Впрочем имаш ли впечатления за добър ресторант там? Храната за мен енещо много важно макар че ще гледам да я огранича за да сваля килограми, защото все пак след това ще искам и с туризъм да се занимавам, а от това което съм прочел досега стигав до извода че наднорменото гтегло определено не е плюс когато се правят преходи. Даже днес следобед си купих няколко книги за туризъмв които да чета на плажа ако ми е скумчно, но май не е редно да споменавам заглавия за да не бъде обвинен че правя реклама. все повече се убеждамвам че подготовката за покоряването на върхове е помчти едно 90% от самото покоряване и затова не разбирам как някои хора прибързват и тръгван без добра подготовка, без да прочетат всичко вналично в интернет, без да имат качествена екипировка, без gps, ... а бе щура работа, почти като балконинга.
Пет Сеп 02, 2016 10:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Кръчмата е PBAQBE. Разкодирай си я, да не правя реклама.
Декодер:
A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

Намира се леко на юг от РУП. И не се бъзикам, това е единствената причина да спра в Слънчака.
Пет Сеп 02, 2016 10:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти за информацията, добронамереността и бързите отговори. Но да беше казал как се използва този декодер... Very Happy Бахти с тая реклама не можем да си помогнем един на друг като знаем нещо, а то нали уж затова сме тук ... Реклама та реклама ... Айде направо да казваме колко е зле да се ходи на море, че да не би да правим реклама на черноморието ни... глупава работа.
Между другото не ми казвай, моля те, че плажа, морето, казината и момите не са на ниво ... Освен това огромният ръст на туристите през лятото, разбирай на тези по морето ни, е факт - предполагам, че тези хора не са по прости от мен и теб.
Съб Сеп 03, 2016 12:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 9 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov