ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
LorDDemoniC



Регистриран на: 11 Авг 2015
Мнения: 134
Местожителство: Самоков

Мнение Отговорете с цитат
Да пушиш и да искаш да спреш , но да не го правиш значи някой неща:
- Че си "чревоугодник".
- Че нямаш воля.
- Че си страхлив.
- Че си мазохист.
- В много от случаите и че си глупав.

_________________
Самоковец ... това е едно същество средно аритметично от човек, дърво и животно ...
Чет Яну 14, 2021 11:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
LorDDemoniC написа:
Да пушиш и да искаш да спреш , но да не го правиш значи някой неща:
- Че си "чревоугодник".
- Че нямаш воля.
- Че си страхлив.
- Че си мазохист.
- В много от случаите и че си глупав.


Кажи го накратко - искАх, ама нямах желание! Very Happy

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Яну 14, 2021 1:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Благодаря Отговорете с цитат
Христо, благодаря много! Ще зачета статията. Но за тези цигари зная, ала съм ги отказал преди да съм ги започнал. Smile Сякаш метода на Руми е хубав. Нещата стават с хора.

А бе Лорде съгласен съм, ама на хижар обясняваш кво има в хижата му... Smile. Сега си зазимил велоразходките нали?

Ай, ай, ай, мислешт, как не та домързя да си толкоз бъбрив бе. Кажи го кат хората: лъчо лайното. Smile

Всичко хубаво! Smile
Чет Яну 14, 2021 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LorDDemoniC



Регистриран на: 11 Авг 2015
Мнения: 134
Местожителство: Самоков

Мнение Re: Благодаря Отговорете с цитат
ray написа:
Христо, благодаря много! Ще зачета статията. Но за тези цигари зная, ала съм ги отказал преди да съм ги започнал. Smile Сякаш метода на Руми е хубав. Нещата стават с хора.

А бе Лорде съгласен съм, ама на хижар обясняваш кво има в хижата му... Smile. Сега си зазимил велоразходките нали?

Ай, ай, ай, мислешт, как не та домързя да си толкоз бъбрив бе. Кажи го кат хората: лъчо лайното. Smile

Всичко хубаво! Smile


Не , но нямаме читаво сняг да снимам ...

_________________
Самоковец ... това е едно същество средно аритметично от човек, дърво и животно ...
Чет Яну 14, 2021 8:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение голям ахтьор Отговорете с цитат
https://www.youtube.com/watch?v=GNLi6hZ3ukY
Пет Яну 15, 2021 7:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе ведрине съвсем коректно му направи забележка на васкоо. Очаквам от него изнвинение. Не на мен, и не гук. А на цялата общесвеност. Въпростния спортист е ясно заявено от всички че е с супер. Нжо явно васкоо е на различно мнение . Ами да обесни. И отгоре е срещу наско. На какво отгоре? А осле що стефан и някои различни коментирали наопаки. Ами сякаш има защо. А орума се чите от мвого хора и ксе илагаме.
Пет Яну 15, 2021 9:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Тъй де, да си пишем в точната тема Smile
Ицето Стоичков ме е радвал много като активен спортист, даже за щатския четвъртфинал се бях нашарил с трибагреника на челото и на бузите, "на сутринта ще падне" рече приятел осигурил нещо като пастели за фенската шарка, е падна, ама на сутринта след седмица Smile. Но това не води до положително мое мнение за него.
За Скатов - всеки си казва мнението, не може човек да се хареса на всички. Тези с по-позитивно мнение за него се опитват да оборват споделените от такива като мен причини за наличното мнение. А те причините са си мои и субективни, спор няма за това както и за Скатов. Не съм срещу Скатов, това го обясних вече, стига да не ми се навира в хубавите навици. Критериите ми за стойностни хора и такива с принос, за които имам положително мнение, са различни от спортисти, артисти, партийни активисти.
Живият пример тук са ksx и vedrin, като част от екипа на meter.ac, dido, vedrin и много други знайни и незнайни хора с принос към BGMontains, книгите на Ники Даутов ... самият форум е най-голямата в момента "туристическа библиотека" за нашите планини, с принос на всеки пишещ тук, като добавиш и клуб Туризъм от дир.бг, откъдето идваме повечето от по-старите съфорумци, се получава много сериозно натрупване на познание, което е достъпно отвсякъде и безплатно. Стига съм хвалил, че вече пропуснах стотици хора ...

За да не излезе форума някакъв високопарно-научен, ще се отчета с малко битовизми и ще се похваля с първата проба на телешката пастърма измайсторена от мен, гарнирана с башмандренски ръчен кашкавал и чакайки родопския пържен и къдрав патат. Сипах си и малиново винце за първа проба и вече наял се, но съвсем искрен написах горния текст Smile



Наздраве!

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Яну 15, 2021 10:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
За много години на всички! Very Happy

Наздраве, Васко!
Добре си я измайсторил пастърмата, ама и Башмандренският кашкавал на нашето родопско момиче - Виолета си го бива, нали? Very Happy

http://www.slowfood-bg.com/2019/02/28/%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BC%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%B0/

А като ти свърши малиновото вино и идваш насам, има брестнишко вино червено и станимашки мавруд. Very Happy

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Съб Яну 16, 2021 12:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дали я бива няма казвам, че ще вземе да прочете тук мъжа й Коцето, а той е голям и як ... Питай я Вили за мен и сговороната дружина ... ала-бала портокала, кой изяде кашкавала Smile, че и някои от нещата са по мои рецепти (EXIIT да си каже стават ли за ядене), а за брестнишкото вино - ако е това от долната улица под Вили, от много години дегустираме Smile. Само бай ти Митьо се е потрошил и няма кой да прави саздърма като неговата.
На някоя сбирка вземи станимашки мавруд, аз ще взема перущенски, а Ники от скъпото. Ще взема пак да организирам (че тва натуралните майни от Филибето сте много неорганизирани) една родопска сбирка в Орехово или на Кабата, че какви ярета има брата на Вили ... и задачи имаме по Цирикова църква, чешма има да се възстановява или прави. Бяхме там миналия уикенд, ама скоро ще налазим отново, че в София ни е тегаво, а земите (Родопа и Тракия) на дедите ни влекат.
А пастърмата най ми върви с ароматни плодови ракийки, ей така 20 мл за адет, а такива дал Бог и мазето.
Брей какви вегански продукти - само от билки и плодове, ражда и дава тази приказна земя Very Happy

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Съб Яну 16, 2021 1:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе васко, благодаря ! Ще отговоря когато имам възможност. Ама поне обясни кви са тия госби които си написал, че не се вижда снивката.Ама само 20мл? Кажеш ама не обесниш. Всимчко хубаво!

А бе дидо, сега всичкси спортисти са накичени с всекви реклами. Никой не ги запитва кво искат. И на компютъра като си отворя нещо клипче ми излизат реклами за неща които нито имам интерес нито изобщо нищо. Не са отваряли и нещо сохдно и другите които използуват компютъра. Запитвал съм ги изрично. Ама ей на реклама. И все ак е малко неудобство а имаш клипчета. Всичко хубаво. Smile
Нед Яну 17, 2021 7:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Скъпи Стефане, сайтът е най-якото бг место в нета. Но за да се развива още по-успешно има нужда не толкова от алпинизъм, колкото от жени. Ето защо те съветувам да не изгонвате сичко женско което се е осмелило да влезе в орума. Що изгонихте Малки Чорапки, а? Сега ще речеш, че тя ви би шута. Съгласен. Smile
Пон Яну 18, 2021 12:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:
Дали я бива няма казвам, че ще вземе да прочете тук мъжа й Коцето, а той е голям и як ... Питай я Вили за мен и сговороната дружина ... ала-бала портокала, кой изяде кашкавала Smile, че и някои от нещата са по мои рецепти (EXIIT да си каже стават ли за ядене), а за брестнишкото вино - ако е това от долната улица под Вили, от много години дегустираме Smile. Само бай ти Митьо се е потрошил и няма кой да прави саздърма като неговата.
На някоя сбирка вземи станимашки мавруд, аз ще взема перущенски, а Ники от скъпото. Ще взема пак да организирам (че тва натуралните майни от Филибето сте много неорганизирани) една родопска сбирка в Орехово или на Кабата, че какви ярета има брата на Вили ... и задачи имаме по Цирикова църква, чешма има да се възстановява или прави. Бяхме там миналия уикенд, ама скоро ще налазим отново, че в София ни е тегаво, а земите (Родопа и Тракия) на дедите ни влекат.
А пастърмата най ми върви с ароматни плодови ракийки, ей така 20 мл за адет, а такива дал Бог и мазето.
Брей какви вегански продукти - само от билки и плодове, ражда и дава тази приказна земя Very Happy



Улииииииииии много са добри.
Има само един недостатък....свършват бързо Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Пон Яну 18, 2021 12:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе Изходе верно ли че васкоо сам ги изготовлява и по свои рицепти или само ги осигурява и коментира? Иначе в класата им не се съмнявам... Всичко хубаво. Smile
Пон Яну 18, 2021 7:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
А той разправя , че ги върти сам ама аз се съмнявам.
Савина има пръст в цялата работа знам аз.
Вто Яну 19, 2021 10:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
За кашкавала - само го плащам и товаря и разтоварвам, режа на тънко и дегустирам. Smile И давам непоискани съвети и акъли на жената (посочена от Диана), дето прави тия чудесии, тя пък ми се връзва за някои неща.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Яну 19, 2021 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 92 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov