ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Следваща

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
vaskoo

Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дай критерии за класиране на групите като най-добра, по-добра и нататък.
Иначе не пречи да си пуснеш нещо от Щурците, после Янко Бръснаря, Д2, Витков с неговите групи, БТРи, Сигнали, Диана експрес и т.н. ... и накрая братя Ангелови Smile

Пет Окт 04, 2019 10:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray

Мнение нема лабаво Отговорете с цитат
А бе Васко голям оптимист си ти... аз ако можех да дам критерии нямаше изобщо да питам, не разбра ли че съм пълен музикален галфон... Благодаря ти за предложенията, ще ги разгледам. Да си призная за някои за пръв път чувам Smile , а ти искаш и критерии да давам, не че питането ти не е съвсем резонно.

Трима станахме значи феновете на бг рока във форума (Сигурно има и други, ама ги е срам да имат нещо общо с лъчко, та си траят ... Ма то срам планина не преваля. Както и да е.). Ето това е стабилен ръст, както сигурно ще потвърдят форумните икономисти. Вече спокойно можем да си учредим клуб по интереси и периодично да провеждаме сбирки, чийто отчет да публикуваме с оглед прозрачност и демократичност. Даже може да си основем Форумен планинарски съюз на бг рок феновете и да осъществяваме планинарско-музикална просветна и развойна дейност. Разбира се и добротворческа дейност, стига съответните форумни и фейсбук фактори да разрешат.

Последната промяна е направена от ray на Чет Окт 17, 2019 11:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Окт 04, 2019 7:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray

Мнение касателно един вид застраховка Отговорете с цитат
А бе щото в една друга тема стана актуален въпроса за застраховките, та да попитам съответните форумци дали им е известно да има застраховка "внезапна среща с изчекната хиена"?
Един тематичем музикален поздрав:
https://www.youtube.com/watch?v=nCX-njIToTc

Последната промяна е направена от ray на Чет Окт 17, 2019 11:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Окт 04, 2019 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo

Брак, това е думата дето я ти убягва, тоест да си храниш една хиена да те пази от останалите ... почти същото е като счетоводния брак, и след двете си дал фира Smile

За музиката - имал съм късмета да израсна и слухово и съседско-улично с Маричков, с Киора, с Кръпката, Наско с бтр-те, по-отдавна беше сигнално без жълтото покрай родителските познанства.
Уикеда, контрола и обратния ефект, сленг, жангоЗе, вълдобрев и други подобни шашкъни съм им фен отдавна ... ей ти го и Бръснаря:
https://www.youtube.com/watch?v=hCPtP3C1Gn0&list=RDp0go-UN1x3g&index=24

А братя Ангелови ... те са от друг жанр, ама се раздават като за последно, абе нема лабаво. Просто се присетих за една квартална софийска сватба с тяхно участие, където мина и спря да зяпа един съсед (Устата), с който вече имаха клип въпросната тумба. Спана апокалиптично весело и шумно Smile

Пет Окт 04, 2019 8:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray

Мнение има ли планинари сред музикантите?! Отговорете с цитат
Васко, питах за застраховка, а ти искаш да вкараш хората в разход. За сигнално-охранителната дейност си има кучета и сот - хем по евтино излиза, хем никога не те питат какво и защо си написал във форума, нито пък искат да ги водиш на ресторан, театро, нощен бар и други подобни. Та в тоя ред на мисли не е късно да си изтриеш първото изречение, че това форумците са много неделикатен народ и като нищо ще те изрецитират и после и да триеш е все тая... Smile.
А бе Васко да не излезе накрая че и ти си музикант и ми гледаш сеира тука??! А ако не си как така не си като такава ти е била средата? И между другото познаваш ли музикант, който е планинар или планинар, който е и музикант? Аз май не. Срещал съм само такива дето дрънкат на китара , ама то наистина само дрънкат. Което си е от полза все пак де, щото поне успяват да прогонят дивите зверове. Smile

Съб Окт 05, 2019 8:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo

Не съм музикант, след няколкогодишни уроци спрях акордеона и пианото, не защото вече не се побирах в кутията на акордеона, а поради липса на учител, време и финанси, дойде демокрацията и се редях на опашка за олио, брашно и захар. А и от майната си (Пловдив) се материализирах при централните софийски дришльовци, просто съдба. А и музикантите бяха единствените що-годе нормални, другиде деца и младежи бяха от ЦКна БКП (родителите или бабите де), писатели, художници, артисти, музиканти (филхармонични), режисьори и прочие ... аз и още едно момче бяхме обикновени, ама съвсем обикновени, което ни отличаваше доста от тълпата. А големите батковци (от споменатите групи) бяха интересни и беше забавно покрай тях.
И до днес най-гадният ми детски спомен е като ме пренасяха от Пловдив в София.
Музикант да е планинар не познавам, поне не и известен или добър такъв.

Съб Окт 05, 2019 10:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray

Мнение досежно мацките и планините Отговорете с цитат
Аз пък се възхишавам на някои от тези мацки, които щъкат из планината с токчета, дънки или някви секси панталонки или полички, с дамски или пазарски чанти и изобщо както и с квото им падне.
Също и на съответните им мъжки варианти, някои от които са във форума Smile.
Но, разбира се, тва не е за всеки, а само за отбрани.

Пон Окт 07, 2019 9:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff

Мнение Re: въпрос Отговорете с цитат
ray написа:
Здравейте,

Коя според Вас е най-добрата българска рок група? Или Ваша любима? Благодаря.

ПС: Тоя постинг по принцип не е за тази тема, но по ясни на всички причини го правя тук.

1.Да не забравите при конкурса да разгледате и творчеството на старозагорската група "Дървар", която се изписваше на латиница като Durvar.
2. Авторите на култови хитове като тоя: "Пуша в рейса.."
Пон Окт 07, 2019 10:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff

vaskoo написа:
Музикант да е планинар не познавам, поне не и известен или добър такъв.

Аз познавам - Веско Митев, шегаджия човек -
https://offnews.bg/kultura/razkazat-na-muzikanta-kojto-vkara-arheologiata-v-griah-video-647003.html
Благодарение на него получих контактите с търновския клуб по алпинизъм и общо взето той прокара идеята сред мен и приятелите ми да се занимаем с катерене в съвременно приетите му форми.
Като музикант не знам как ще го оцените, но на китара, гайда, кавали, дудуци и не знам какво още преди 20 години, поне по моите виждания, беше много добър, сега не го знам какво прави.
Пон Окт 07, 2019 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray

Мнение Re: въпрос Отговорете с цитат
vladofff написа:
ray написа:
Здравейте,

Коя според Вас е най-добрата българска рок група? Или Ваша любима? Благодаря.

ПС: Тоя постинг по принцип не е за тази тема, но по ясни на всички причини го правя тук.

1.Да не забравите при конкурса да разгледате и творчеството на старозагорската група "Дървар", която се изписваше на латиница като Durvar.
2. Авторите на култови хитове като тоя: "Пуша в рейса.."

Благодаря ти. Не бях чувал ни за дърварите, ни за пушачите Smile. За durvar не открих нищо онлайн, което обаче не означава че няма, още по-малко пък че не са добра група. Впрочем имаме силно планинарско присъствие в стара зара, може би те ще знаят нещо за тия юнаци.
Открих пуша в рейса но нещо не ми допадна, може би записа, дето чух е лош.

ПС: А за Веско Митев, за когото пишеш в следващия си постинг само погледнах, ще коментирам като видя повече, но изглежда интересен човек. Благодарности и поздрави.

Последната промяна е направена от ray на Чет Окт 17, 2019 11:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Окт 07, 2019 8:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray

Мнение Най ни кефи да хвалиме нас си :) Отговорете с цитат
Ашколсун, планински юнаци! Както сте я подкарали скоро ще трябва да намерим някой доброволец да прави дайджест с най-важното и интересното от форума Smile

Вто Окт 08, 2019 8:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray

Не разбрах само защо димо да не е планинар? Не разбрах и кво толкова лошо има в поръчването на някакви си фланелки с надпис. При това тази втора критика да идва от шеф на асеновградкските туристи - нека те първом си видят пътеките (дето ивайло ходи да им ги прави) до града и състоянието на хижите до града, дето или са паднали, или на практика не работят, или пък не се знае знае ли се какво са и на кого са, пък тогава... И не, не го познавам Димо, но ме кефи - наред със Стефан - щото ме покани на софра преди време, както знаете. Аз такива работи не забравям. Пък сигурно и той като всеки човек е правил и говорил глупости - ясно е, че аз не съм в положение да му придирям за това Smile, а за вас не знам. Та и на Димо, и на Стефан, и на Цецко, и на Васко, ако някога мога ще им помогна и ще застана зад тях без изобщо да ме интересува прави ли са, криви ли са.
Също ако някои може да каже кви са тия кон-коньови и мацписписовци или нещо подобно, дето се срещат като цитат по-горе в темата за Амбарица...
Да кажа и нещо по темата: Амбарица, при всичките й проблеми, и преди, и сега е в пъти над цял куп хижи в по-големите български планини.
И най-сетне, що не вземете да я направите форумната среща на Амбарица и да поканите всички заинтересовани играчи? Със сигурност ще имате теми за разговори и забавление.
Въпроси, зададени от чисто и най-неинформирано любопитство са туй по-горе, а не констатации, още по-малко пък критики, нападки или обвинения към когото и да било.

Чет Окт 10, 2019 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT

Местожителство: Плевен

Ма ти идва ли на софрата??
Чет Окт 10, 2019 4:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray

Не, Изходе. Ма това няма значение, нали? Smile

Чет Окт 10, 2019 9:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT

Местожителство: Плевен

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ без теб не е същото Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Пет Окт 11, 2019 9:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Следваща
Страница 17 от 36

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.