ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
............


Последната промяна е направена от ray на Пет Окт 18, 2019 12:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Сеп 25, 2019 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А, Димов, не така. Психичното здраве, както и всяко едно здраве, не е обект на постинга ми. Струва ми се, че психичното здраве на това девойче е доста по-добро от това на повечето хора, но тук има специалисти, нека те кажат. Ма кел файда от тва да си здрав, но умрял?
Сря Сеп 25, 2019 11:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Ма кел файда от тва да си здрав, но умрял?


Това е причината за Рожден ден да се пожелава да си жив, здрав и с късмет. Това е защото много здрави се споминаха. А също така виж Титаник. Там са били живи, здрави и с кинти, но не са имали късмет.
Сря Сеп 25, 2019 3:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Лъчко написа: "До уважаемия господин и мой приятел пацко пацков: А бе Пацко... ей такива юнаци като тебе учат планинарите на лоши работи ... носене, ядене, пиене.... тва да не ти е Дивият Запад .... а и кво ше ги правиш тия четри тона пелети? Луди хора сте тва планинарите."

Взимам ги за куче Руди, да има да яде зимата, че храната е много скъпа Smile а аз май вече съм само по лична карта планинар... А дано поприключат задачките и да минат краката, че бая се наказах след онова състезание. В тоя ред на мисли, защо си изтри поста дето обясняваше за мастията...?

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Сеп 27, 2019 7:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Многоуважаеми господине и скъпи приятелю Пацко, май поради крупните ви обязаности бъркате нещо... Бях писал постинг не за мастия, а за чистокръвно планинско куче от рядка порода. Все пак макар и да не разбирам колкото някои от уважаваните колеги форумци имам достатъчна представа кое какво е. Но стоя зад постинга си въпреки че го изтрих. А го изтрих, щото ми е кеф да си трия постингите и щото и без това съм написал твърде много.

ПС: Да предадеш специални планинарски поздрави на Руди и да се грижиш добре за него.


Последната промяна е направена от ray на Пет Окт 18, 2019 12:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Сеп 27, 2019 8:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Руди се окаа че е тя, нема пробУеми, на втория ден като го разбрахме я прекрустихме на Рудина, на галено Руди все пак ще живее в Рударци.


Оспамихме вчера темата за Костенец на Лахесис, колежката.


Затова писах тук.

Дано не съм ти оспамл темата Smile


А ти Лъчко, колкото и да те уважавам, не дойде да удариш една ръка! А ти бях приготвил фрапе, на цена от Слънчака. Добре че иам още готови за помощ хора, изброени по-горе, че и не само Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Сеп 27, 2019 9:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Много добър избор. Рудина е много хубаво име.
Пацко, тая тема не е моя, а на форума, и съм я озаглавил така, за да може всеки да си пише квото си иска. Та много хубаво направи дето писа тука и ми е приятно да се разговоря с тебе. Аз те попитах нещо, ти ми отвърна тук и ме попита, след това пак аз ти отвърнах и така... – никакъв спам няма тука. Още повече че обсъждахме важни – поне според мен - въпроси. Освен това нали разбираш, че няма как да оспамиш темата на баш спамаджията и трола, или може би трябва да река спамера и тролера, не знам как е по-правилно. Smile
А за помощта не си прав – бях в състояние на невъзможност да ти окажа такава. Отговорността е изцяло моя, разбира се, съжалението също.
Хубава вечер!
Пет Сеп 27, 2019 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Тъй да е!
Рила пее.
Точка БЕГЕ.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Сеп 27, 2019 11:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение въпрос Отговорете с цитат
Здравейте,

Коя според Вас е най-добрата българска рок група? Или Ваша любима? Благодаря.

ПС: Тоя постинг по принцип не е за тази тема, но по ясни на всички причини го правя тук.
Чет Окт 03, 2019 9:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Re: въпрос Отговорете с цитат
ray написа:
Здравейте,

Коя според Вас е най-добрата българска рок група? Или Ваша любима? Благодаря.

ПС: Тоя постинг по принцип не е за тази тема, но по ясни на всички причини го правя тук.


То пък щото темата е много съдържателна и конкретна! Tooth
Аз съм за Щурците.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Окт 03, 2019 5:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение за мислештия штурец Отговорете с цитат
Благодаря ти, mislesht. Но сам виждаш какво е актуалното състояние на положението – явно само двамата с тебе слушаме бг рок. При това аз поне не съм никакъв разбирач – добре известно е че, съм чалгаджия. Не че имам високо мнение за бг чалгата, но поне им разбирам кво пеят, а и някак си не че се хваля но я познавам добре. Наскоро си дадох сметка че незаслужено пренебрегвам бг рока и затова реших да попитам. Иначе експерти по рока (без ирония) във форума не липсват, както е видно от тема музика. Ама ей на зададеш им прост и ясен въпрос за родния рок и увисват като на(х)акан планинар в непознат несложен терен.
А бе поне не беше трудно да се преброим бг рокаджиите във форума. Smile
Пет Окт 04, 2019 9:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дай критерии за класиране на групите като най-добра, по-добра и нататък.
Иначе не пречи да си пуснеш нещо от Щурците, после Янко Бръснаря, Д2, Витков с неговите групи, БТРи, Сигнали, Диана експрес и т.н. ... и накрая братя Ангелови Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Окт 04, 2019 10:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение нема лабаво Отговорете с цитат
А бе Васко голям оптимист си ти... аз ако можех да дам критерии нямаше изобщо да питам, не разбра ли че съм пълен музикален галфон... Благодаря ти за предложенията, ще ги разгледам. Да си призная за някои за пръв път чувам Smile , а ти искаш и критерии да давам, не че питането ти не е съвсем резонно.

Трима станахме значи феновете на бг рока във форума (Сигурно има и други, ама ги е срам да имат нещо общо с лъчко, та си траят ... Ма то срам планина не преваля. Както и да е.). Ето това е стабилен ръст, както сигурно ще потвърдят форумните икономисти. Вече спокойно можем да си учредим клуб по интереси и периодично да провеждаме сбирки, чийто отчет да публикуваме с оглед прозрачност и демократичност. Даже може да си основем Форумен планинарски съюз на бг рок феновете и да осъществяваме планинарско-музикална просветна и развойна дейност. Разбира се и добротворческа дейност, стига съответните форумни и фейсбук фактори да разрешат.


Последната промяна е направена от ray на Чет Окт 17, 2019 11:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Окт 04, 2019 7:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение касателно един вид застраховка Отговорете с цитат
А бе щото в една друга тема стана актуален въпроса за застраховките, та да попитам съответните форумци дали им е известно да има застраховка "внезапна среща с изчекната хиена"?
Един тематичем музикален поздрав:
https://www.youtube.com/watch?v=nCX-njIToTc


Последната промяна е направена от ray на Чет Окт 17, 2019 11:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Окт 04, 2019 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Брак, това е думата дето я ти убягва, тоест да си храниш една хиена да те пази от останалите ... почти същото е като счетоводния брак, и след двете си дал фира Smile

За музиката - имал съм късмета да израсна и слухово и съседско-улично с Маричков, с Киора, с Кръпката, Наско с бтр-те, по-отдавна беше сигнално без жълтото покрай родителските познанства.
Уикеда, контрола и обратния ефект, сленг, жангоЗе, вълдобрев и други подобни шашкъни съм им фен отдавна ... ей ти го и Бръснаря:
https://www.youtube.com/watch?v=hCPtP3C1Gn0&list=RDp0go-UN1x3g&index=24

А братя Ангелови ... те са от друг жанр, ама се раздават като за последно, абе нема лабаво. Просто се присетих за една квартална софийска сватба с тяхно участие, където мина и спря да зяпа един съсед (Устата), с който вече имаха клип въпросната тумба. Спана апокалиптично весело и шумно Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Окт 04, 2019 8:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 18 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov