ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
hlebarov



Регистриран на: 04 Сеп 2017
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
hlebarov написа:
аз ви казах Old


Кажи пак за тия дето не са чули... Smile Smile Smile




Казвах за въпросните стоки и магазини, но, изпреварил времето си с една година, останах неразбран и дори дискретно бях обявен за сноб.
Съб Ное 30, 2019 1:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
До Ристо и Лахесис: Така е.
До hlebarov: А представи си ако недискретно се бяха разприказвали... Smile
Нед Дек 01, 2019 7:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Написах стихотворение за едно момиче, което ме нарани много, ама наистина много:

Качих се с теб на планината,
за да ти покажа на любвта си величината,
уморих, съкруших се, замащх се,
поисках ти глътка вода да пия,
а ти вино сварено ми поднесе да изпия.
Нед Дек 01, 2019 7:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Васко,
Пиша ти тук отговора към онзи твой постинг в темата за еднодвневните разходки в родопите, че да не докривее на някого а и на самия тебе че там пиша офтопик, макар че какъв офтопик бе хора , нали баш си е по темата, ама карай да върви рей е личност широко скроена и даже безшевно цялостна.
Като блага ракия ти пих пардон четох постинга Васко - ето това се иска, разбираш го ти живота и не го пропиляваш за глупости. Ти мекиците ги остави, макар че респект за тях, но тях все пак всеки повече или по малксо ако има желание, а то колко трудно е да имаш желание, може да се научи да ги прави някак си... Ами тия другите работи ... ехехеехе браво, ето това е то, що е то да си планинар и човек, а не половинчата мастия квито са повечето граждани на и по света. Ама Васко едно ме смущава и продължава да ме смущава макар че ей на на майтап ама второта бутикка вино за тая вечер отворих - как така не пиеш? Това верно ли е? Стига бе. Правиш, пък не пиеш. То това много добре, ако е тъй, на много високо ниво си значи... Лошото е че всякви надежди ми отсече да се напием някога и да се поразговорим за планинарски разни неща. Та поясни се как така не пиеш и какво имаш предвид? Поздрави и дано видиш тоя постинг.

ПС: пак ще кументирам за да кажа колко нужса има от качествена маркировка в родопите, защо има нужда от курсове по маркиране и защо родопите са много подценена планина както е ясно че е.
Пон Дек 02, 2019 8:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пия, ама по глътка ракия или две вино, и то рядко, толкова ми е пиенето. Изпил съм си го, та затова и съм лесен за напиване Smile А и разговорите и споровета след третата ракия са не едно недостижимо за трезвениците ниво.
Те така наскоро в Ягодина се подхлъзнахме с едно младо винце. То на човек му трябва на неградски въздух - чаша вино, бумтяща камина, люлеещ се стол пред камината, някое друго сиренце, кашкавалче или суджуче, добра компания ... скромно. Ако прекалиш с кое и да е от тия, на другия ден ти е зле, дори с камината да прекалиш и да се претоплиш.
Израснал в късното си детство като централен софийски дришльо сред пияници, наркомани и престъпници, съм се убедил, че алкохола не прощава на никой ... другото е по-щадящо, а и баща ми си отиде от ракията. Но пък ако видиш колко ракия имам дОма ... иначе само помагам понякога при направата на питиета, не съм майстор като при мезетата Smile
Но за мероприятията форумни и други подобни съм готов винаги.
Ти мисли кога и къде ще се присъединиш, па нема да кажуваме на много хора.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Дек 02, 2019 8:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Всъщност алкохола не прощава, а другите пиянства – още по-малко.
В Ягодина какъв ли ще е кеф като хване метър два сняг... Впрочем тоя път от кричим за девин оправиха ли го най-сетне?
А ракията я пази, нека имаш. Това си е планинарски капитал.
Сря Дек 04, 2019 1:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Всичко това ме тласна към яденето, към ексцесиите, към кафетата на луксозните хотели с уюта на английски клуб, с галещата музика, кожените канапета и учтивите сервитьори, които се движат безшумно с излъсканите си лачени обувки, които потъват в пухкавия мокет. И давах поръчката си като кибик с авторитет. И си отпивах полека от уискито и ръката ми потъваше с наслада в дълбоката купичка с ядките.
Сря Дек 04, 2019 1:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение започва се Отговорете с цитат
Ами ето на и аз стартирам с закъснение и спешно подготовката за празниците, които ще продължат поне за мен повече от месец. Та значи тука един чиляк ми обеща винце за по 0.90 лв/л и ракийца по 1.20 лв/л. Смятам че цената е много добра. А бе едно по едно ще се снабдиме със сичко. Иначе за вас не знам ама мен освен общите за всички предстоящи многобройни празници ме чакат и дузина именни дни. Добре че някои от купоните ще са през деня, че то инък няма как. Та програмата ми натоварена се очертава. Smile
Сря Дек 04, 2019 8:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Четох в обявите, че се търси младеж за телевизионен говорител. Обадих се по телефона и разбрах за кой канал. Вярно, второкласен, ама нейсе. Минах през офиса им, попълних една молба и секретарката ми каза „Елате утре сутрин в студиото за пробно включване“. Отидох на следващия ден костюмиран, соаниран и прочие. Бяхме осемдесет души, мъже и жени, които чакахме реда си. Застанах пред камерата, отначало в съответната сценична треска, която бързо преодолях понеже знаех, че бях подходящ за тази работа. Прочетох текста свободно и с подобаваща сериозност, а когато приключих чух от високоговорителите „Много благодарим, ще се свържем с вас по телефона след няколко дни“. Естествено въобще не ми се обадиха...
Чет Дек 05, 2019 12:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение спешен въпрос Отговорете с цитат
Колеги, били пуснали тая седмица в кауфланд някакви хубави обувки туристически с голямо намаление. Някой знае ли какво представляват? Проблема е че не мога да отида лично да разгледам и трябва да поръчам на някой да ми купи. Та затова ще съм благодарен да споделите ако сте ги виждали или знаете тази марка, не знам какви са, иначе поне можех в нета да разгледам. Надявам се на бърз отговор. Благодаря предварително.
ПС: Въпросът ми е напълно сериозен - пиша го тук по разбираеми причини!!!
Чет Дек 05, 2019 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
За тези от Кауфландските марки ли питаш? Наша приятелка си купи такива с идеята, ако я запалим по планината - да ги ползва, докато си купи хубави. Мацката не се запали по планината, но ходейки из града с тях каза, че не са никак удобни. Изкараха малко повече от година при градско ходене и един преход от м. Беклемето до х. Дерменка и обратно. Лидълските са друга бира, но там има 2 модела - старият модел са супер здрави и удобни. Новият им модел чупи пръсти всякакви. Пише, че уж са произведени в Австрия. За здравината е рано да се каже още.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Дек 05, 2019 2:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Светликс, там е работата, че нямам представа каква марка са - всичко, което ми казаха съм го написал в постинга си. Май са били са част от другите намалени за седмицата стоки, те всяка седмица правятнамаление на дадени стоки. Човека няма нашите интереси и не е обърнал внимание, просто е видял и ми каза. Та всякаква информация ще ми е полезна. Дано някой от колегите знае какви точно са и пише. Но и това, което казваш е много полезно. Големи благодарности!!!
А тая мацка що не се запали или искаше от един път да се запали?
Чет Дек 05, 2019 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Въпросната мацка не бе виждалата табелата на Плевен задраскана. Свикнала е цял живот по плочките на центъра и повече по возенето, от колкото по ходенето. Виж за кръчма по-лесно я навиваме Oops Има хора, които просто не стават за планина. Мрънкат, че не бачка асансьора, няма МОЛ, хотелите са мизерни, вечно няма таксита по седянките … това ако не са планинарски неволи Laughing

Най-важното е, че съм запалил най-близките си хора по планината - съпругата ми, големият ми син (на 4 г.), най-близкият ми колега в службата (вече не работим заедно, но продължаваме да сме си приятели и да обикаляме заедно планините) и други. Чакам малкият да направи 3 години, да стабилизира походката и ще го заведа в планината на преход.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Дек 05, 2019 3:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Светликс, там е работата, че нямам представа каква марка са - всичко, което ми казаха съм го написал в постинга си. Май са били са част от другите намалени за седмицата стоки, те всяка седмица правятнамаление на дадени стоки. Човека няма нашите интереси и не е обърнал внимание, просто е видял и ми каза. Та всякаква информация ще ми е полезна. Дано някой от колегите знае какви точно са и пише. Но и това, което казваш е много полезно. Големи благодарности!!!
А тая мацка що не се запали или искаше от един път да се запали?

Гледах едни от тази седмица в брошурата. Марката е Oyanda Townland (за 1 път чувам). Намалени от 39,99 на 21,99. Размери от 39 до 45. За качество и удобство не знам. Обувала съм няколко пъти за проба само лидълски, декатлонски и се ужасих, че ми бяха по-неудобни от градските обувки, но от крак до крак си има разлика, а ти не знам как искаш някой друг даже да ти ги купи без за си мерил Shocked Не е ли по-добре да кажеш с какъв бюджет разполагаш за обувки и колегите ще ти дадат акъл какво и къде купиш, а ако си харесаш конкретни, винаги справка дали в чужбина ги няма по-евнини.
Чет Дек 05, 2019 4:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
В Кауфланд видях нещо като висока маратонка за 21лв намалено от 40. Мерих най-големия номер, естествено ми дойде доста малък, но ми беше интересно. Подметката е много мека в средата и твърда отстрани. Не знам според мен не струват. Иначе Net-Walk Argentina се оказаха добри обувки. Вече са на година и все още са като нови.
Чет Дек 05, 2019 4:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 26 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov