ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Очевидно е, че където има благини, там има и живот, а наоколо е мъртвило Smile
Прътовете с филетата са вътре в терасата, да не ръсят чубрица и пипер навсякъде и да съхнат по-бавно, че да се случи узряването на месото.




_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича

Последната промяна е направена от vaskoo на Сря Яну 22, 2020 11:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Яну 17, 2020 11:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Рейчо, стига писа ела утре да чистим тавана. След обед ядене и пиене от мен на заслон в планината.
Ей добре че са събота и неделя, да ходят хорта на планина и да пишат по малко тук. Не смогвам да чета. Аман от пройдохи ахаххаха.
Баааа смятай, щом Долнобанския ще дойде утре да помага... Мисля да ида на църква.
П.п: Изходе, изтъркай билет по повод че Долния ти приятел ще ми бачка...

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Съб Яну 18, 2020 2:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ква стана тя ... Долнобанския да работи мали малиииииии Very Happy Very Happy Very Happy
Ще ида и аз на църква след обяд, това не се вижда всеки ден, може и билет да си изтъркам.
Пон Яну 20, 2020 9:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Ква стана тя ... Долнобанския да работи мали малиииииии Very Happy Very Happy Very Happy
Ще ида и аз на църква след обяд, това не се вижда всеки ден, може и билет да си изтъркам.


Ако не спечелиш от билета - има логика. Бачкането му се сведе до пренасяне на един гардероб, един, опа, ДВА! шкафа и 10 чувала, да кажем, боклук. Абе 10лв може и да изкараш. А той цял храноден, + нощувка в хижата ми...

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Яну 20, 2020 8:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Нищо няма да спечеля явно.
По-евтино е било да си викнеш контейнер за боклук и банда мангали.
Вто Яну 21, 2020 10:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Както обичам да казвам... Отговорете с цитат
Човек се учи, докато е тъп Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Вто Яну 21, 2020 4:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря много за поканата. За съжаление я видях твърде късно. Оценявам високо честта. Трогнат съм. Всичко хубаво.
Сря Яну 22, 2020 12:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
....


Последната промяна е направена от ray на Чет Яну 23, 2020 11:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Яну 22, 2020 1:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Рейчо радвам се че учиш новия правопис, ама вече на мен не ми е интересно. Абе мани ме мен. Другите охааа лека нощ. Едно тинейджърско в повече

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Сря Яну 22, 2020 1:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Васко снимката не се отваря ... не знам може и при мен да е проблема ... ти отваряш ли я? А и да те питам два въпроса: все още може ли да се правят суджуци и да станат както си трябва? И защо е толкоз важно окачването да е на тераса а не някъде вътре и защо не е много добре да е в ладилника?

Пацко сноща кога си ми жилаел мека нощ се стягах за нощен бар... секи с работата си Smile. Всичко хубаво.
Сря Яну 22, 2020 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Влади, онзи там плаж и ония планини отсреща... а и като знам кви са мадамите там... Интересно какво мотивира човек да не остане завинаги там? Предполагам, че отговорите са различни за различните хора. Не очаквам отговор на подобен въпрос, разбира се.

Тортомарине, ти разбра ли вече що хората постват като идат на некой връх или друго интересно място или имаш нужда от помощ?

Ведрине, тая работа с това откъде какво се вижда ми мяза на голяма дивотия. Малко като еднорога дего го има, ама никой не го е виждал.
Сря Яну 22, 2020 10:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1508
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
"Тортомарине, ти разбра ли вече що хората постват като идат на некой връх или друго интересно място или имаш нужда от помощ? "
============
Ъ? Явно имам нужда от помощ.
Минах, нагледах, видях си името в някакъв контекст и ми стана странно. Ако изчета цялата тема, може и да ми светне.
Както и да е....
Cool
Или вадиш от другата тема, дето се чудих как хората ходят по баира и пишат къде са?
Сря Яну 22, 2020 10:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Васко снимката не се отваря ... не знам може и при мен да е проблема ... ти отваряш ли я? А и да те питам два въпроса: все още може ли да се правят суджуци и да станат както си трябва? И защо е толкоз важно окачването да е на тераса а не някъде вътре и защо не е много добре да е в ладилника?


В момента градусите са идеални, ако може да не се качват над 8, в най-лошия случай до 14-15 за малко.

В хладилника месото съхне добре, суджукът не толкова добре, естественото черво му е проблем в комбинацията с високата влажност в хладилника.
Навън влажността е ниска, и е проветриво, не трябва да ги пече много слънцето. Окачвам ги на тераса, щото няма къде другаде, а мачкането на суджуците няколко пъти в седмицата ги прави доста по-хубави.
Снимките ми често престават да се визуализират, не знам защо, като албумите и снимките са споделени и не съм правил промени.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Яну 22, 2020 11:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Да, тортомарине, вземам го оттам и го питам тук, за да не развалям онази сериозна тема. Но въпросът ми е сериозен. Ти си ходил много, и навън, и у нас, имаш пребогат опит в това кой, къде, какво, как, снима, поства, лайква и така нататък прави.... Та стигна ли до някакъв извод защо го правят? Питал ли си ги? Изобщо кво знаеш по този тъй отворен от самия теб, господине тортомарине, въпрос? Smile Смятам че квото и да кажеш ще е интересно. Благодаря.

Хехе, Васко, с преголям кеф ти четох постинга. Благодаря ти! Ето такива новини искам да има. Smile
Чет Яну 23, 2020 12:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Уважаеми господин рей, вече няколко години сте член на този форум, как гледате на обмена на идеи и на дебатите в различните планинарски общности? Смятате ли че има упадък в планинарството, както например някои хора говорят за упадък в други полета на человеческа деятелност?

Мхххмдам, имам чест да съм член на този форум вече няколко години и как все още съм му член и аз не съм много наясно, а и даже на няколко пъти направих няколко расотки из планините, та поопознах донекъде и неколхо хижи, и планинарските общности, и планинарските началства (уви, мислешт, планината поне засега съвсем не е зона свободна от началства, тоест фуставелки, да поясня за другите.... Smile ), макър че за самата планина тъй и не остана време поради гореказаните обязаности. Това все пак не е напълно достатъчно за да направя сериозно обобщение върху качествата и недъзите на различните планинарски системи. Но е вярно, че обменът на идеи е все по-малко интензивен и съответно все по-неплодотворен (язък за целия фейкбук, интернет и прочие тюрлюгювеч). На първо место, изниква проблемът за езиците. През повечето време обменът на идеи се извършва на един не твърде богат и адекватен език. А отделните планинарски общности са центрирани най-вече върху самите себе си. Планинарското войнство се разпада на групи, като всяка от тях си има своите идеи, четива, герои и глашатаи. Никога не се е говорило толкова много за “диалог“, а в същото време по-често от всякога можете да чуете „не ми говори за тези хора“!
Чет Яну 23, 2020 9:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 37 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov