ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Re: лош асесмънт Отговорете с цитат
ray написа:

Впрочем Ристо имаш ли няква информация за цецко и лахесис? Не са се вясвали отдавна....

Ристо да не ни следи, че да знае какво правим. Гледам си живота и въведох дигитална хигиена, че иначе като чета из фейсбука и по форумите много време губя, пък и от глупостта човешка вдигам кръвно, а тия с кръвното нали са рискова група. Можех и аз като Ристо на пуканки, ама свърши царевицата, пък и дразнят гърлото, хаха
Благодаря за поздрава, но и аз като Светликс не разбирам от музика и мразя чалга. Oops
Нед Мар 29, 2020 5:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Re: лош асесмънт Отговорете с цитат
Svetlix написа:
ray написа:
Но Светликс много ме изненада и много много ме разочарова, че е на това мнение. Жалко. Светликс ами кажи защо не ти харесва чалгата, кажи? Или може би само си чувал че не става и щото бягаш от нея и досега не си наясно кво е ... А може би чалгата е в теб, стои си кротко и само чака да я откриеш и сичко да стане чалга както и си е... Ех!


Повярвай ми - наслушал съм се на чалга (не по собствено желание). В Плевен имахме дискотека (Бижу), която беше с 2 зали - нормална музика и чалга. Никога не съм седял във втората. Като студент в Свищокио също имаше такава дискотека (Калето) и пак същата работа. В Джубокс пък денят за чалга бе сряда. Всяка сряда бяхме на друго място или на домашно. Наслушал съм се на глупости и цинагии - ми не ме кефи, не ми е приятно. Чалгата е само за гледане. Пусни си Планета ТВ и си изгаси звука. Но сега и това не мога да направя, защото имам малки дечица.

ПС: Абсолютна митология е че всички български мъже слушат чалга, пият ракия, ядът шкембе и псуват пред телевизора. От тези неща аз съм фен само на шкембето.


Не бъркайте чалгата с поп-фолка и циганиите на софка, гъзис, роман и прочие циганьори. Да си имаме уважението Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Нед Мар 29, 2020 5:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
светликс „мразел чалгата“, лахесис „мразела чалгата“ .... брей, че много омрза... И други така казват, ама истиината сякаш е друуга ... наали?!!!
Впрочем нито един от двама ви не каза що толкова мрзи чалгата... само казвате отново и отново, че я мразите.
Тъй и инък, блаагодаря ви и на двамата за отговорите. Супер е, че сте супер!!!!
И не че нещо, ама МариЯнчето, а май и Ристо , също сякаш се опитва да е чалгарка... Smile Ама да внимава, че чалгарка лесно се става, а назаде след туй е ... Smile
лахесис, а какво не ти харесва, кажи че не става ясно от коментара ти...?
Светликс, а кво ти е мнението за свищокио? Smile Казват че било супер. И да те запитам отново: как е ситуацията? Щото ти си един от хораата дето ходят накъде ли не и служебно, а и инък, и са наясно.

А бе Васко, обесняваме им като на свои хора, че са чалгари, а они се надуват... Smile
Нед Мар 29, 2020 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
айдееее и г-жа дианка стана чалгарка..... Smile .
Нед Мар 29, 2020 7:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Дей, гиди, Рей, хич не ме ядосвай! И аз съм извън графата с чалгата.

И бива да ти е ясно, че има мнооого разлика между автентичната народна песен и чалгата!

Станалата наскоро популярна песен за коронавируса на тез уваби македонски девойчета, е върху музиката на стара пиринска песен,

посветена на Стоян Мълчанков. И понеже сега ще ме попиташ кой е той, ето:

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%8F%D0%BD_%D0%9C%D1%8A%D0%BB%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2

Иначе, девойчетата са кадърни и са се справили добре:

https://www.youtube.com/watch?v=yFHtd7lETBA

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Нед Мар 29, 2020 8:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Брей, дианче , малко секси калпазанче, язе ядосъните най ги сакаме... Smile. А относно графите: сички луди казват че ич не са луди.

Убаво де, ама я ми кажи музиката и старата македонска песен ... да не стане малко като зелката....

А девоичетата може и да са убави, не ни касае.. ама ти сериозно ли смяташ че туй дето са направили не е супер чалга??!! Smile
Нед Мар 29, 2020 10:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Чалга, това е балкански поп-фолк, най-общо казано.
Така погледнато, това не е чалга. Но да туриш на народна песен някакъв тъп текст в опит да се легитимираш в пространството с това, не е по-добре. Даже хич!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Мар 30, 2020 10:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Хах, еми ей на - мислештия дето хем е експерт касателно чалгата, хем е от форумната управа ви го каза. Smile Брей кви ора сте , кви чалгарчета сте, не си знаите индентичноста.

А мислешт интиресно как хората от плд ходят до сф и обратно, щото знаиме че са много. А и до други градове всъщност. Как е движението във и навън от града? Чакам и twoo да каже нещо, а и светликс за други градове, че ходи много. Също и за други големи градове ако има някой инфо. Чакам отговори. Благодаря.

Лахесис, а теб кво не ти харесва толкоз в соцмедиите и орумите? Соцмедия е социална , а не социалистическа медия, ей! И авторските права са мои. Туй не касаи нашия орум нали? Касателно тях питах, а не касателно чалгата в коментара си.

Ристо, ако можиш да затрииш горния ми коментар, че може да изглежда неуважително, а не шеговито - към Диана имам огромен респект и уважение, ако ще квото ще да напищи за чалгата и всичко останало.
Пон Мар 30, 2020 4:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
светликс „мразел чалгата“, лахесис „мразела чалгата“ .... брей, че много омрза... И други така казват, ама истиината сякаш е друуга ... наали?!!!


Изказах мнение и споделих позиция. Ако не го мислех, нямаше да го направя. Аз не съм "други".


Цитат:

Светликс, а кво ти е мнението за свищокио? Smile Казват че било супер. И да те запитам отново: как е ситуацията? Щото ти си един от хораата дето ходят накъде ли не и служебно, а и инък, и са наясно.


Днес бях там. Градът е по-жив от Плевен в момента. Все едно е лятото, когато няма студенти. И все пак без студентите изглежда някак празен. Явно местните не им пуска особено за Короната.

ПС: Хвърлям котва със служебните пътувания. Нещо ме натискат за home office и излизане в платен отпуск ...

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Мар 30, 2020 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
ray написа:
светликс „мразел чалгата“, лахесис „мразела чалгата“ .... брей, че много омрза... И други така казват, ама истиината сякаш е друуга ... наали?!!!


Изказах мнение и споделих позиция. Ако не го мислех, нямаше да го направя. Аз не съм "други".



Съгласен съм напълно с гореказавното.


И ти благодаря за информацията за ситуацията. А Светликс как и какво е нужно за да идеш например от плевен до сф или обратно?

Светликс, няма лошо да си в плратен отпуск - щом са готови да заплащат без да им работиш не се натискай. Smile
Вто Мар 31, 2020 12:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Васко, много си такъв къвто ти казва МариЯнчето в другата тема. Еми това си е обида. Значи според тебе нямат баирбудалък, а?! Значи МариЯнчето не ги е научила на нищо , а? Е, не! Smile
Яни, ти впрочем нямаш вид на засрамена ... Smile Макар че срама раскрасява момата... С удоволствие чета коментарите ти Smile. Сериозно.
Вто Мар 31, 2020 12:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Не ми харесва това отношение към Васко. Още повече в контекста на отношението ви към безсрамниге форумни чалгари.
Вто Мар 31, 2020 9:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Лъчко, ще вляза малко в твоя стил (и този на премиера) на изказ - та значи Васко просто подклажда огъня (дискусията), щото ако се изрази учтиво и коректно, ще остане без реакция, и темата няма да върви, а в тия времена на скука, какво да правим друго. Което не значи че мненията му тук са различи от реалните.
Васко не се обижда от никой и нищо. Дано не му се променят възприятията. Smile
От друга страна всяка обида написана във форума, може да се изкупи само с печено, с разлято (за сметка на писача) и с добро настроение Smile

Когато си тъп и ти го кажат, това не е обида, а субективна истина. Същото като дебел, грозен, плешив и т.н. Това са субективни категории и определения, за едни са обидни, за други са факти. Както дъждът е радост за едни и трагедия за други, а той е просто дъжд, нито лош, нито добър. Аз като съм плешив - това обида ли е или факт?

Ще взема пример и ще си обработя снимки от стари ходения и ще ги пусна с кратко описание тук. Че вече имам три къщни задачи и съм ги разхвърлял за следващите два месеца, че иначе време не минава, а има бол Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Мар 31, 2020 11:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:
Аз като съм плешив - това обида ли е или факт?



В момента се брои за предимство.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Мар 31, 2020 11:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
vaskoo написа:
Аз като съм плешив - това обида ли е или факт?



В момента се брои за предимство.


Дано генералът мисли като мен Smile

Нали има една такава стара (и вярна) поговорка - косата при мъжа не пада и не намалява с годините, просто се спуска надолу по тялото - гърди, гръб и т.н. Very Happy

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Мар 31, 2020 11:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 44 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov