ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
И ти благодаря за информацията за ситуацията. А Светликс как и какво е нужно за да идеш например от плевен до сф или обратно?

Светликс, няма лошо да си в плратен отпуск - щом са готови да заплащат без да им работиш не се натискай. Smile


По първото изречение - имам декларация, служебна карта и командировъчна заповед. Най-често показвам второто и никой не ме закача за нищо.

Колкото до платения отпуск - не е ок. Ще видя Е4 тази година през крив макарон. А и като свърши платения следва неплатен, а след това не ми се мисли.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Вто Мар 31, 2020 12:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
...
Колкото до платения отпуск - не е ок. Ще видя Е4 тази година през крив макарон. А и като свърши платения следва неплатен, а след това не ми се мисли.

Е4 е за ценители - приеми го като намек, че не си достатъчно такъв. Да тръчиш като гламав, без да се насладиш. Като по ке - нема нужда Laughing
И я не сам, достатъчно, явно. Не ми се тръчи и го карам на етапи. Сбираме заедно. Wink

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Мар 31, 2020 4:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ква дискусия, бе, васко, кви четри лева? Ние тука си спомагаме с информация, а в някои други теми се замерват с линкове... Иначе нещо ново има ли? Имаш ли още соджуци? Ако знаихме че ше е тая криза да се бехме запасили... Дали ще се отпуши работата за летния сезон?

Светликс супер си. А каква е тази декларация и откъде се взема? Или си я пишеш сам ? Щото как напримерно се доказва че отиваш нещо да закупуваш в или извън населното место, а не се шляеш напротивно на оказанията?
А прибра ли се вече или още си отделно?
Вто Мар 31, 2020 10:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Суджуци има, гъба има, както и кашкавал и сирене. И тоалетна хартия Smile. Ша оцелеем, само да оживеем. То и аз не знаех за кризата, тая година уцелвам засега, и с грипната ваканция и с карантината.
Одеве разказвах на детето какво е било преди 27-35 години, и детето каза "значи сега си е много хубаво" Smile
А работата ще се отпуши за лятото, само по морето ще е тегаво, че времето за подготовка ще замине. И хубав материал за дезинфектанти ще се намира по-трудно.

А Светли не го слушай, деца има да чува, ша ми ходи по Е4 Smile. А и Е-тата са доказано вредни за здравето, не случайно и тия пътеки имат префикс Е.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Мар 31, 2020 10:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Нямаш грешка Васко! Супер!
Обаче интересно кво праят сега по цел ден хората като не са на работа, а и един коментар не написват поне...
За всички форумни чалгари, чието име е батальон:

https://www.youtube.com/watch?v=AJh4OQrS7Mw
Сря Апр 01, 2020 12:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hristoroev



Регистриран на: 05 Сеп 2017
Мнения: 21
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
[quote="ray"]Ква дискусия, бе, васко, кви четри лева? Ние тука си спомагаме с информация, а в някои други теми се замерват с линкове... Иначе нещо ново има ли? Имаш ли още соджуци? Ако знаихме че ше е тая криза да се бехме запасили... Дали ще се отпуши работата за летния сезон?


Айде и тук се заформие суджук гейт.

_________________
Един мъж никога не може да понесе несгодите в този живот на трезво.
Сря Апр 01, 2020 4:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
ице роев, соджущи има, но гейт тука нема. сичко е много лигъл. Smile Така ли е бе васко? Smile
Сря Апр 01, 2020 6:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Така е, никакъв гейт няма. Суджукът не се предоставя за никакви външни на мен и семейството нужди и цели, освен за целите на някоя сБирка Smile

Здраве да има най-вече, всико друго се прави.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Апр 01, 2020 6:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ама интиресно кво правят сега хората като не са на работа? И коментари няма.
Сря Апр 01, 2020 7:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hristoroev



Регистриран на: 05 Сеп 2017
Мнения: 21
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ок ще оставим суджуците за мезе Very Happy. Както трябва мисля.

_________________
Един мъж никога не може да понесе несгодите в този живот на трезво.
Сря Апр 01, 2020 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
roev, дотук добре. Но те вървят с вина. Васко разполага и с двете. А може и да ги прави. Разбираш ли сега защо лъчко уважава васко? Не е лесно. Но може би може . Ето, запитвам прости въпроси - не сега, ами изобщо. Отговор няма. Защо? Няма капацитет.

ПС: Кога ще ми бъде върната възможноста за корекция и търкане на коментари?
Сря Апр 01, 2020 11:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Пацко капацитета Отговорете с цитат
Така, за Лъчко... имаме тук на слео един шикаф с разни фафли, бисквиди и прочия неща, дето са за гсоти, по принцип рядко ядем (сладко) и са за като закъсаме.
Еми откакто е пандемия и сме се изолирали тримата с жената и братчеда не спираме да ядем с изтекъл срок неща, 2017-8-9 нищо им няма Smile Само един белгийски домашен шоколад даде фира.
Най-убавото е че прая оборка и на алкохолищата: онзи ден намерих две туби!!! по 5 литра бяло вино... идея нямам откъде са ми, то и затова сме ги забравили, тука не се пие(ше) такова! Едната почти замина! Тайно се надявам едната да не е от Изходящия Плевенски, ама няма как! Те неговите са скъпи и са за имане, не за пиене!

НИКИИИИИ КЪДЕ СИИИИИИ КАК СИИИИ НЯМАМ ВАЛЧЕР ДА ТИ СЕ ОБАДЯААААА КРИЗА ЕЕЕЕЕ!!! ЖЕНАТА ДАВА ПАРИ САМО ЗА 1 ХЛЯБ И 4 БИРИ НА ДВА ДЕНА Sad знаеш ми сметката, ебавай кемпер... нале Wink

Другоооо какво - направих куп неща, които отлагам от година поне, все дребни неща, които искат малко време. Понеже съм с бронхит и съм 20 дена болничен. Той свършва, ама кашлицата продължава, не зная в работата как ще ме гледат Smile
Направих си като по журналите БАР на балкона, маса от дървен плот и стара шевна машина, пейка към нея, разни декорации за дома тип "пчелни пити', абе де що е от дърво и има матрял - Пацко прай. Че инак време не минава. Хубавото е че имам къща с двор и работилница, за софЯнци не зная...
Скоро вероятно ще прибегна тихомълком и до услугите на Витоша, все пак ми е в задния двор, а вие няма да ме обадите.. ще съм по местните пътеки, не на Златните, тука Ора нЕма! Ама може и да не стана престъпник, от неделя свършва болничния и влизам 2Х2 работа и почивка. До тогава мисля да съм си направил и легло за наследника, че вируса не си отива, ама Он иде!!!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Чет Апр 02, 2020 12:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Хелоу, уважаеми господине и скъпи друже,
Рядко чиляк има възможност да срещне такъв коментар рушащ брутално форумната чалга култура.
Ще отговарям на части, че нямам възможност.
Капацитет имаш, но не и капацитет за чалгар. Не. Не ставаш,
Чет Апр 02, 2020 3:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ами убаво сте направили - на такива сладки работи се обръща внимание. Хем сте разчистили малко. Ама трябва и брадчеда ти да то напрвиш планинар, използвай сега да му четеш лекции Smile. А на Руди дадохте ли нещо или сами лапахте?
А пацко ти вземаш ли някакви мерки, за да се излекуваш напълно? Що не звъннеш на лекар за консултация? Иначе тия работи дето си ги свършил - браво! Рестект! Ама ти сам ли си напрви тая работилница или си я имаше? Значи опитвате се тука някои хора да пробутвате едно нетипично пуведение и да ми разваляте орума - ще я видим тая работа, ще докладваме, където трябва Smile
Бъдете здрави!

ПС: Прегледах другата тема... Васко, кво толкоз си и набрал на теливизията? Я кажи като не гледаш знаиш ли кви са тия дикларации, които трябва да имаме, за да ходим насам натам?
Чет Апр 02, 2020 8:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Като човек с неколкогодишно участие в телевизията съм видял доста неща, но този филм дето го споменах, просто ме отврати.
А и Гала ли да гледам, или Плевенския, или Болен, или Венета Райкова, или Мондьо, или пък Георги Любенов ... футбол ли (не си падам по епилирани и потни мъже), или Евровото синче, спирам де, да не се обиди някой а и да не ми се изтърка клавиатурата, че списъкът е много дълъг Smile. За серЯлите ако напиша, ще ме баннат повече и от zcezpm. Ще дам и един пример от вчера:
- щрака детето и си търси детските канали, понеже програмите са разместени, операторът пусна безплатно всички налични и се разместиха в менюто. О чудо, машинката запецва на новините на БосфорТВ и чувам следното "и благодарение на медиците, едикойси е напълно излекуван, а роднините му ДОРИ благодариха на докторите" ... изпратих детето да убива зомбита и някакви такива подобни на таблета, че и така новините по националните телевизии и филмчетата в картооннетуърк са по-страшни.

За декларации не знам, не одобрявам мерките, но ги спазвам доброволно, дано не стане доброзорно. А какво трябва да се прави - родителите ни ни уведомяват.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Апр 02, 2020 10:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 45 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov