ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Сигурно си прав Васко. Но аз бих искал да имам телевизор и смартфон, а сега май вече е невъзможно....освен ако някой не ми даде... И все пак телевизията за разлика от интернет е много демократична медия и с огромен принос за формирането на националните държани, език и т.н., тоест за света от вчера, на който май разчитате (и с право) да ви спаси от днешния и утрешен свят.

ПС: Не си спомнял да си казвал, че отказваш форумния абонамент за бюлетините на агенция МариЯни прес, но май някои хора искат да направят съдържанието им заплатено Smile
Чет Апр 02, 2020 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отчет от след днес: Отговорете с цитат
Отговарям по темата за сладкото - не съм по него, жената и братчеда го ядат, на мен дай луканка, люто и кисело и солено Smile Руди прилапва не я мисли Smile
А за братчеда - походва си на планина, имаме добри попадения с него, къде пеша, къде с колелата... зимните палатки ние сме ги измизлили Smile Една от най яките беше с теснолинейкта, бира, ракия, брадва и на Аврамово беше България Smile 2014 примерно...

Относно мерките за пълното ми излекуване от бронхита - спрях алкажа за седмица докато беше антибиотика. После ракия и уиски. После намерих 10те литра вино. Вече почнах втората петица. Smile Ама и бира пропих отново. Чувствам се ок, първо обаче се чух с Джи Пи по телефона, понеже кабинета му не е в болницата ме повика и ме прегледа. Снимка на бял дроб и готово каза.

Работилницата я нямаше, имаше два гаража с къщата като я взехме, единия му преместих по-навътре вратата, че беше много дълбок. Сега отпред е гаражна клетка за колата, а зад нея има малко стайче. Там е лодката, колелата, мотопедите и разни други багажи. Долния гараж стана разботилница. Пуснахме му ток. Мивка му инсталирах тея дни. Днес и бебешкото креватче е на 50% готово. Снегът сутринта беше 20 см, ринах пътеката до работилницата. Печката бумтя, сега почти се стопи!

Е добре де, днес спестхме 10 бона с братчеда. Само с работа не става, трябва и малко спорт. Тичахме малко по на Витоша 100 трасето. Качихме се от нас с Руди до пътеката, хванахме до Кладница и обратно, после почти до Мърчаево. Ама не сме се шляели безцелно. Никой не видяхме, за да заразим, и нас не заразиха. Ама все пак разхождахме кучето. И комбинрахме с ходене до магазина за зеленчук и хляб. И те така.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Чет Апр 02, 2020 11:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Направо ме разби! Майстор Пацко! Поздравления! Аз не бих могъл да направа всичко това. А е много важно.
Ама пацко, той брадчеда ти направо е много сериозен планинар бре, що го криеш... За коуелетата специално някой път ще те разпитам,та да ми се посмееш малко...Вземай мерки докрай да се излекуваш, трябва и търпение... Вашия отряд можете бая положения и блокади да изкарате Smile. Да не говорим, че със сигурност си единствената кръчма, която е на плюс, щото/когато не работи Smile. Слушай стопанката ти, също и Руди, и да поздравиш брадчеда! Бъдете здрави!
Пет Апр 03, 2020 10:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
МариЯни1000 и Васко, струва ми се, че е добре и двамата да коментирате - аз не забелязах някой от вас да е казал на другия да не го прави. Не си вменявайте глупости.
Пет Апр 03, 2020 10:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Обаче пацко бая голяма расотка сте направили... никакво саобразяване с руди. Smile

Иначе форума много унил нещо, що ли ...?
Пет Апр 03, 2020 8:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе споделете усещате ли някаква промяна във въздуха откак са тези мерки? Според мен промяната извън градовете е абсолютно никаква, масово ге горят от селтаците долнопробни въглища и кво ли не, а в градовете е минимална, пак поради същото. Ама иначе и селските граждани и градските такива умра да се хфалят сутрин в кафенето колко са богати. А следобед колко са бедни. Но тва му е зора на булгура-- да не настине и да не се мине.
Пет Апр 03, 2020 11:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А бе споделете усещате ли някаква промяна във въздуха откак са тези мерки, като твърдят медиите? Според мен промяната извън градовете е абсолютно никаква, масово се горят от селтаците долнопробни въглища и кво ли не, а в градовете е минимална.
Пет Апр 03, 2020 11:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Тази нощ сънувах, че ми писва да седя затворен, взех си новите обувки, метнах щеките в багажника и газ на някъде. Явно вече толкова ми се ходи на някъде, че няма на къде.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Съб Апр 04, 2020 12:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Светликс, че вас там кой ви спира?
Съб Апр 04, 2020 5:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Едни 5 бона на калпак ... Laughing

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Съб Апр 04, 2020 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ясно....

Благодаря Smile .
Съб Апр 04, 2020 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
в кво го направихте орума .....
Пет Апр 10, 2020 11:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ристо, бях те запитал нещо....
Пет Апр 10, 2020 7:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
DHG, не разваляй лафа. Или както Ристо, тая хаймана, би рекъл, наоколо е орум. Аз замолих мариЯнчето и васко да коментират за квото си щат, ма то хората да ги е страх да кажат два лафа зарад ваште критики.... А че се надръкват глупости (много мйеку казано) е напълно верно.
А според твоите наблюдения - на които аз съвсем сериозно гледам сериозно, щото от опит зная, че са много верни - нима на някои хора единственото им "достижение" не е това, че не са "стари" някакви си или че не правят нещо "старо"? Така както на мнозина планинари най-голямоот им планинарнско достижение, е че са се сдобили с незнамсикваси екипирувка.
А ти няма ли да кажеш като как е обстановката в твоя екзотичен град? Smile
Съб Апр 11, 2020 2:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Кво?
Съб Апр 11, 2020 2:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 46 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov