ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря, но не мога. Хубаво изкарване!
Чет Юни 25, 2020 6:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Прибързан отказ! Отговорете с цитат
Витоша 100? Но какво?
Ако трябва да съм честен първата ми Витоша 100 реално беше 2х50. Ама км , иначе си беше 100 бири за два деназ спане след Боснек. Бири, палатки, скари.
Та сегашното може да е Витоша 100 мл гроздова на всеки километър. Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Юни 26, 2020 12:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Звучи много добре. Smile А сега дали има такива купони или ...? Smile
Пет Юни 26, 2020 11:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Ами ще има. Нещо се бях отказал, ама жената вика иди.
Е при такава подкана, за 9-10 часа с някоя и друга бира... Пък юнака да подкара колелото и ехее почваме глупостите на нова сметка Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Съб Юни 27, 2020 12:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Рей, за съжаление, хижа "Здравец" отдавна не е вървежна, за разлика от едни стари времена, когато беше като "дядовата ръкавичка".
Сега пловдивчанин като ти каже, че отива на хижата, то значи, че ще е из района - я на разходка,
я на хлад - направо от колата на някоя бира с кебапче. Край пътя има заведения, които през лятото работят на открито.

Хижа "Чернатица" е на час път по пътека по-нагоре от хижа "Здравец. Стопанисва се много добре от ТД "Руен" - Пловдив.
В почивните дни има доста хора не само за еднодневна разходка, но и за нощувка, защото хижата е поддържана и реновирана.
Миналата седмица имаше даже готвено и хубави чорби.

Обаче през седмицата горе е само охраната, а ако ще ходи група извън почивните дни, става с уговорка
на този тел. - 0896 81 58 48 - Здравко Дошков.

Наистина хората тръгнаха масово по планината, всеки намира спокойствие и простор там.
И както е казано - "Никоя горска пътека не води до аптека". Very Happy - Това е отговорът защо масово народът се изнася по гората.

Рей, чакаме да се похвалиш, че това лято си изкачил някой връх. Изкачил, а не покорил! Wink

Планината е покорила нас, тези, които четем и пишем тук. Croc

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Съб Юни 27, 2020 6:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Хубаво изкарване ти желая на витоша100. И да кажеш как е било. Smile

...

Благодаря много, диана. А кви бяха онези "стари времена, когато беше като "дядовата ръкавичка"", повече хора ли ходеха? А сега работи ли изобщо?
С връхове едва ли, но ако имам касмет може и да се исфукам с някоя хижа... а дано, унерен оптимист см. Затова и те разпитвам как е ситуяцията. Smile
Нед Юни 28, 2020 7:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
След като в рамките на 7 дни обиколихме половин България... Жената вчера ми каза никъде не ходим, като пенсионерите сме станали с тази пандемия само стоим...
Как е положението при вас? Very Happy
Вто Юни 30, 2020 10:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Аз лично пандемията не съм я усетил много. Дори и през извънредното положение си бръмчах здраво служебно. Виж съпругата и децата го изкараха затворени вкъщи и сега са като развързани.

Сега след пандемията само търсим удобен повод, да мръднем на някъде. Ето сега в събота имахме майстор и нямаше как, но неделята се разписахме подобаващо с големия ни син. Днес е едва вторник, но вече лудо се интересувам от графика на родителите ми за уикенда. Ако има кой да гледа хлапетата - ще се ходи на някъде. Ягодите вече преминават, но не става само ядене Cool

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Вто Юни 30, 2020 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Да видим какво ще получим срещу 7 милиона без ДДС. Предвижда се рехабилитация на всички пътеки чак до "Сълзата", отляво и отдясно, а не само до "Бъбрека". Не разбрах само какво се предвижда с "изграждане на необходимите съоръжения за ограничаване на туристопотока по цялата дължина на туристическата пътека". - Сотиров - http://planina.e-psylon.net/posting.php

Ами , г-н Сотиров, аз мога да ти кажа кво ще получиш, ама ти ще си първия който ще ме изпее на модерацията, оправдавайки се с твоята чета... на която нещата са й повече ясни отколкото на нас двамата взети заедно. Smile. Сиреч, да, точно онова дето си мислиш имам изподнадвпредвид.

дидо и ведрине, всичко това много убаво, ама като ви направят тия пътечки и оградят с мрежа езерата - нанасяйки по стар световен обичай повече щети, отколото би насесла липсата на всякакъв контрол в района през следващите десетилетия - следващата стъпка ще е, че няма да имате право да излезете от тия пътечки ни на сантиметър... Също така, поне хора като вас трябва да си дават сметка, че нещата са малко по-сложно нещо, сиреч са и нещо освен себе си, и няма как онова от снимките на ведрин да се пренесе тук... А бе кво да ви кажа..що не вземат направо да ги загтрупат с чакъл тия езера - няма езера, няма проблем. И без тва сега такива чакълирани градинки и езерца са много вървежни, баш световна мода са, ню ейджърския отговор на зенските градини... та що направо не внесем най-челен опит, ами все да сме на опашката...

Касателно въпроса на Twoo: Ами Twoo, ето това е сериозна жена, да я поздравиш от мен! Да не забравиш! Но нека отговорят на въпроса ти съфорумците... Щото лъчко и да каже никой няма да го вземе насириозно...
Благодаря Светликс, както винаги нямаш грешка, ама то с такава мацка е лесно. Smile
Вто Юни 30, 2020 11:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Стефане, може ли да те замоля да възвестиш във фейкбук (щото все пак не всички фейкове четат тук), че рей люпи семки и пие водка и бира? Кажи, че вече сме на три голями водки, на 2 л бира и на близо 600 гр семки. И не спираме. Тъй че, речи, ще има и нови включвания.
Благодаря.
Вто Юни 30, 2020 11:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Обаче Twoo, не стана ясно къде сте ходили и по какъв повод? Разкажи нещо, ако искаш де, ще е интиресно. Аз не съм ходил никъде.

Светликс, а ти не каза къде си водил твоето юначе... Да не сте покорявали някви позиции в раййона на бела баир, гривица или нещо подобно... чакайте бе, тая работа се прави като има кал... Smile Също е любопитно къде ще ходиш този уикенд? Аз ще съм си вкъщи. Както винаги.
Сря Юли 01, 2020 7:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Вчера Дани имаше ден ден и нямах възможност да сваля снимките и да напиша пътеписа. Надявам се до края на седмицата да стане факт. Само ще загатна, че имаше всичко - екшън, драма, комедия … само пиене нямаше, защото бях шофьор.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Сря Юли 01, 2020 8:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Миналата събота хижа Рай, неделя Сливодолско падало, понеделник при нашите, вторник на Варна, малко ремонти по колата и други ремонтни дейности с баща и'. Събота и неделя, абитуриентски бал в Елена. После на плаж на Фичоза и днес пак на Елена, но вече с работна насоченост. И така...
Е вярно вчера двамата с братовчед и' обиколихме половината Черноморие, докато тя си подготвяше разни неща във вкъщи, но всеки със задълженията си. Времето хич не беше с нас, къде ли не ни валя порой, след порой... За финал отидохме да поработим, пак без нея, че живата бира уж била още по пивка след работа... И така както е тръгнало ако се движехме само с нашата кола в рамките на два месеца маслото щеше да е за смяна. Very Happy Ако покрай работата и дезинфекцията остане свободно време смятаме да обиколим около Елена да видим останала ли е необрана гъба в балкана и така... Че миналия уикенд нямаше отбивка без няколко коли, навсякъде се разхождаха хора с кошници пълни с гъби...
Сря Юли 01, 2020 9:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Хехе, Светликс, честито на момчето! Даниел ли се казва? И на колко годинки става? Беше казвал, ама съм збаравил. Всичко най-хубаво му желая. А ти напиши когато можеш, знаиме че си зает. Твоите раскази си струват чакането.

А бе Twoo, кви хора сте вие? Разстоянията за нищо ги нямате... Респект! Добре е да се пътува. Кажи нещо за елена когато можеш, кви са ти впечатленията, ако е удобно. Обаче направо ме разби като расказваше колко народ има по баирите, стига бе... А на морето има ли вече?
Чет Юли 02, 2020 12:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Кенте, тавряс е оправен и/или трезв/ен, нали? Много интересна дума. Благодаря ти, че обърна внимание. Кенте, още не съм намерил онова четиво, не съм ходил никъде, затова. А кво ново при тебе, кво правиш?
Чет Юли 02, 2020 12:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 64 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov