ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Бирааааааа

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Съб Юли 25, 2020 6:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Това пием от обяд ...

Този уикенд съм се отдал на битовизми. Ходих да сменям маслото на една от колите, после бачках часпром, преспах голямото дете за да не ми пречи да бачкам и ... на края се предадох. Излязох на терсата за нещо и комшията до мен печеше на скарата. Като ми замириса на барбекю и той като извади един запотен Старопрамен ... това не е живот. Е наляхме си и по комшииски разменихме някой лаф. Понеже съм Домоуправител - на бързо го светнах и за какво ще набивам канчетата идния вторник на събранието. Сега пия втора ... и се надявам скоро децата да легнат, че да мина на сладолед.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Съб Юли 25, 2020 7:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
От обяд - пък втора...
Аз в Ярлово 1, щото в Боснек не бачкаш е магазина.
3 на финала.
1 под душа.
И сега трета с Фил.
Абе друго си е да си шампион! И ревизор.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Съб Юли 25, 2020 8:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение благодаря Отговорете с цитат
Здравейте,

Светликс, нямам съмнения, че би ги направил отново. А би ли ги препоръчал на новобранци?

Алина, благодаря ви много. Предложенията са чудесни, ще ги разгледам внимателно. Така или иначе ще ви отговоря специално. Но снимките ви не се отварят, казва, че трябвало да се sign in.
Много ви благодаря.

Редно е да кажа, че след началното си разочарование, съм трогнат от съдействието, което получавам вече от доста съфорумци. Благодаря ви, колеги!
Нед Юли 26, 2020 10:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение мъже, бири и сладолед... и още някои неща :) Отговорете с цитат
Бира, пацко, бираааа.... Но каква бира? И след това важно уточнение кажи и как мина обиколката, цялата ли я направи, интересни колеги и мацки имаше ли, кво, що... И какъв ревизор, да не е онзи ревизор? Smile А бе я виж свекликс как всичко си казва ясно и ясно... Smile

Светликс, би ли споделил за какво ще им набиваш канчетата Smile ? Освен това като си възнамерявал да консумирваш сладолед е трябвало друго, а не бира... веднъж беше изброил кво къркаш, ония неща по стават... И кажи какъв, колко и т.н. беше сладоледа... Нямаш грешса.
А тва е тоя коншия музиканта, нали? Сега ходи ли на обиколки или няма как, кво разправя?

А някой има ли някаква вест от vladofff или vaskoo? Отдавна не са коментирали...
Нед Юли 26, 2020 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение За Лъчко Отговорете с цитат
https://www.dnevnik.bg/sport/2020/07/25/4095385_da_preminesh_vitosha_100_na_edno_kolelo_opitut_za/

Имах честта да покарам малко редом с тая мацка в началото. Ама не знаех каква е целта й, на майтап само споделих с братчеда (още карахме заедно), че си е забравила едната гума. Мислих че кара малко в началото за атракцията. През ум не ми е минало, че може 100 км да се минат по пресечен терен, на една гума, за времето хич и не коментирам... Определено има място сред Рапторите Smile
Поздравления!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Юли 27, 2020 9:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Re: благодаря Отговорете с цитат
ray написа:
Светликс, нямам съмнения, че би ги направил отново. А би ли ги препоръчал на новобранци?


Като изключим участъка от х. Рибни езера до х. Мальовица всичко останало е подходящо дори и за начинаещи. Ако са съвсем нови в планината, то 4-5 дневните преходи не са за тях.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Юли 27, 2020 9:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Re: мъже, бири и сладолед... и още някои неща :) Отговорете с цитат
ray написа:

.... А някой има ли някаква вест от vladofff или vaskoo? Отдавна не са коментирали...


Васкоо беше за седмица в Мугла и не му се връщаше Smile
Ще има кратка сводка и снимки като се приспособя към лудницата в кенефа столичен.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Юли 27, 2020 9:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
"Алина, мен от няколко години искат да ме сменят с робот. За сега обаче уж съм на работа. Дори когато уж бяхме затворени, аз реално не се спирах. Всички уж бяха зад барикадите, а аз бръмчах по служебни задачи из цяла северна България.

Тенденцията като цяло е всичко да се цифровизира и човешкият фактор да се сведе до минимум. Има професии, които тотално ще изчезнат. Като банковите служители примерно. Давам за пример ПроКредит банк. В Плевен клона беше от около 15 човека. Сега имат 3-ма служители и роботи. Даже охрана нямат. Сменена е с паник бутон. И все по-интересно ще става ..." - Svetlix, http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=13413&start=1005

Светликс, съгласен съм. Предполагам, че накрая под "все по-интересно" имаш напредвид "все по-ужасно и все по-скучно".


Последната промяна е направена от ray на Пон Юли 27, 2020 6:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Юли 27, 2020 6:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Светликс, а рибни езера -мальовци защо , според теб, не е подходящ за начинаещи? Също и 4-5 дневните разхродки защо да не са? Благодаря.
Пон Юли 27, 2020 6:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Васко, аз бих рекъл "нечистен, стопанисват от изроди обор", но и "кенеф" става. Smile. Радвам се че си в орума. Smile


Последната промяна е направена от ray на Пон Юли 27, 2020 6:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Юли 27, 2020 6:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Ами пацко, лъчко винаги е казвал че мацките са над нас..... Smile
Пон Юли 27, 2020 6:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:

Светликс, съгласен съм. Предполагам, че накрая под "все по-интересно" имаш напредвид "все по-ужасно и все по-скучно". Ето за това трябва нонстоп да има протести.


"Не пожелаваме на никого да живее в интересни времена" - Старо китайско пролятие. Иначе моя случай си е световна тенденция. В момента банковия бранш е един от най-ниско платените, поне в България. Младите като чуят, че заплатите са като в Кауфланд, а ти се пише всичко на гъза и бягат с 300. В Европа банките масово са без служители и с роботи. Лошото е, че българите не сме европейци. Или поне 98% от българите не са.

Колкото до Рибни - Мальовица - преходът е дълъг (минимум 8-9 часа), има доста качване и слизане (графиката му е като електрокардиограма) и има един "приятен" участък с въжета по лятната пътека край Попова капа, който би наплашил доста начинаещи. За начинаещи бих препоръчал макс до 2 нощувки и макс по 5-6 часа на ден. Едва като понатрупат желание и увереност - тогава да се хвърлят на дълбокото.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Юли 27, 2020 7:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alina



Регистриран на: 15 Юли 2016
Мнения: 218

Мнение Отговорете с цитат
@ ray

Всичко вече е наред.
Пон Юли 27, 2020 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Светликс, благодаря ти много за съветите! Ще се съобразя!
А относно елиминирането на човешкото бях понаписал нещо но го махнах- няма смисъл...Съгласен съм с това, което казваш. А проблема не е, че "поне 98% от българите не са" европейци, а че поне 98% от европейците не са европейци, а пък 98%: от световното население не са хора. А баш проблема е, че тези 98% just fucking like it, та ситюейшъна е неспасяем.

Алина, и кое по-точно е наред? Smile
Вто Юли 28, 2020 1:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 67 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov