ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Кой и защо такова майката на сайта?!

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Кой и защо такова майката на сайта?!
Автор Съобщение
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Кой и защо такова майката на сайта?! Отговорете с цитат
Бесен съм.

Вчера час и половина писах пътепис за тазгодишното ни ходене на Пирин.

Още по-време на писането веднъж,като исках да поправя буква или да сложа запетая ми се изтри цяло изречение.

Когато обаче написах всичко и кликнах на"Изпрати",както съм правил винаги до сега, се оказа,че по необясними причини пътеписа не се е качил в раздел Пирин а,както казваме по нашия край е отишъл "право у к...ц!",т.е.изчезна без следа.


Не знам каква е тая световна мания ,като се направи нещо хубаво,което работи и хората са свикнали с него някой,който явно се мисли за Бил Гейтс да продължава да бъзика,да променя и в крайна сметка да....нека не повтарям заглавието на темата.

Същото нещо се случва с менютата на телефоните и телевизорите,със скайп,с някои сайтове за борсова търговия и бог знае още къде.

Сигурен съм,че човека направил въпросните промени в сайта ще посочи някакви супер причини за въведените промени,но аз не искам и да ги знам.Стига ми,че знам какво се случи вчера.

Та значи ще продължа да следя с удоволствие пътеписите ,които другите бог знае как качват в сайта,но няма повече да си причинявам това което си причиних вчера-достатъчно други неща ме ядосват в тоя живот.
Вто Апр 23, 2019 9:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
А, промени, ти пък. Форумът не е пипан от години.

Виж сети се какво точно си правил, да не би да си сбъркал бутона и т.н. Възможно е все пак текста на пътеписа да седи нейде при тебе. Провери си хисторито също...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Апр 23, 2019 10:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Re: Кой и защо такова майката на сайта?! Отговорете с цитат
Gollum написа:
... Когато обаче написах всичко и кликнах на"Изпрати",както съм правил винаги до сега...

Не сте ли се научили на едно просто архивно правило: пишете в word и после копи-пейст във формата на сайта? Така и да изчезне, първообразът е запазен, още повече, че word има и autosave функция плюс състояния на файла, която позволява да възстановите дори повече, отколкото предполагате, че може да се е запазило...
Нищо, другият път ще знаете...
Вто Апр 23, 2019 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Аз от една седмица пиша в една нова тема постове правени по над час - проблеми няма никакви.
Проблемът е бил или в браузъра, или в интернет връзката, или в софтуера - т.е. на място.
Пусни една нова тема в произволен раздел за тест - ще я делнеме. Със сигурност няма да има проблеми.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Апр 23, 2019 1:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
Е,щом не е имало промени в сайта се извинявам,ако съм засегнал някой.

Въпреки всичко съм абсолютно сигурен,че кликнах на "Изпрати"и също толкова сигурен,че не съм кликвал на"Изтрий",не че има такава опция.

Че е трябвало първо да пиша в Word и аз се сетих,но откакто стана белята.Все пак преди не съм имал такива проблеми.

Съжалявам,че повдигнах въобще въпроса.Ако можех бих изтрил всичко ,което написах днес.
Вто Апр 23, 2019 2:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
А, няма проблем - нека да стои, ако на някой му се случи нещо подобно - да не цъка възмУтено Smile

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Апр 23, 2019 3:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Два дни форумът не се отваряше при мен.
Грипче ли изкарахме?
Question
Нед Юни 23, 2019 6:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ndamov



Регистриран на: 08 Мар 2017
Мнения: 212
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
На мене ми се стори че го няма цяла седмица - излизаше нещо такова - phpBB could not connect to the database - цитирам по памет, де.
Нед Юни 23, 2019 6:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Може и повече да е било. Мен ме е схванал кръстът и имам изкривена представа за времето.
Нед Юни 23, 2019 7:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov