ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
До нови срещи в планината.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
До нови срещи в планината.
Автор Съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение До нови срещи в планината. Отговорете с цитат
Уважаеми господа форумни администрати,
„Нашият“ форум дава поле за изява на хора със сходни интереси, достатъчни да образуват поне три партии. И то без да броим нерегистрираните симпатизанти. Използвам „партии“, защото съм мегаломан, а не скромен като Димчо с едно съюзче, наброяващо тридесетина члена.
Та като сме се събрали тези хора на една платформа, спокойно си споделяме, разискваме, разказваме, ходим, изпитваме удоволствие от живота, който водим.
Някои от нас дори си изливат душата пред форумното общество, чуствайки го особено близко. Сила е нужна да споделиш със света, макар и в най-мека форма, хвърлените в лицето ти гнусотии. И това не е „издаване на чужда тайна“. Изричащият ги сам се е опозорил. Не е необходимо да се доказва „истинност на разгласените обстоятелства“.
Смятам за неправилна постъпка от администратска страна премахването на една такава изповед дори без опит да се докосне до сърцевината.
Нямаш право да кастрираш форума!
Заимствайки форумната тема за кучетата в планината ще попитам: Като те залае една кучка, защо ще подвиваш опашка като паленце?! Отвърни с лай, отвърни с щека. Ама консултирахме се с квалифициран еди какъв си. Ама колко квалифициран, питам аз, като даже и правилната правна норма не ви посочи? Също като квалифицираният квалификант на госпожица „Ощипана“.
Не е мойто място вече форумът. Не пази най-голямата ценност днес- големите, стойностни хора.
Благодарен съм му, че ми даде възможност да се запозная с добри хора, да завържа исински приятелства, които ще поддържам и в бъдеще.
Но няма да пиша тук.
Чет Сеп 24, 2020 12:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Е, Цецко .. Ти сериозно ли?

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Чет Сеп 24, 2020 12:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Re: До нови срещи в планината. Отговорете с цитат
tzezko написа:
...Ама консултирахме се с квалифициран еди какъв си. Ама колко квалифициран, питам аз, като даже и правилната правна норма не ви посочи? Също като квалифицираният квалификант на госпожица „Ощипана“.


Много квалифициран.
Как така си въобрази, че "правилната правна норма не ви посочи"?

Edit:
tzezko написа:
Нямаш право да кастрираш форума!

Тя, право има.
А и желание.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy

Последната промяна е направена от dido на Чет Сеп 24, 2020 4:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Сеп 24, 2020 1:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Явно въпроса е принципен, но аз така и не разбрах що за драма се случи, за явно хора изпаднали в психическо нестабилно състояние, та чак и други да се занимават с тях. Може би просто има някаква история която аз не знам.
Чет Сеп 24, 2020 3:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ко стааа тука ве??????????????

НЕма ме 6 месеца и на какво се натъквам.
Другарю.....кво се случва??
Чет Сеп 24, 2020 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
С две думи - турски сериал.

С повече думи:
Един човек пишеше пътеписи с любовно описание на една жена. Обаче... в един момент двамата се скарват и вече не се обичат.
Жената е помолила да свалят пътеписите, защото и е неприятно хората да четат за нея. Вкарала в схемата и законови разпоредби, адвокати...
Администраторите са се консултирали с адвокат и преценили, че по-добре да свалят тези писания, за да си нямат неприятности.
Разумно решение, това е планинарски форум все пак, не е "Планинар търси жена" или там каквито реалити шоута има.


Последната промяна е направена от Entusiast на Чет Сеп 24, 2020 5:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Сеп 24, 2020 5:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stealth



Регистриран на: 30 Авг 2018
Мнения: 225
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Аз се явявам само наблюдател, но след толкова драма, ще си позволя няколко изречения.
Свободата винаги е с приоритет. Докато не се достагне до момент, в който накърниш правата на някой друг. Свободата е за всички и е необходимо да уважаваме, както себе си, така и околните. Моля, не изпадайте в крайности.
Чет Сеп 24, 2020 5:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Entusiast написа:
...
Жената е помолила да свалят пътеписите, защото и е неприятно хората да четат за нея. Вкарала в схемата и законови разпоредби, адвокати...


Мъжът вкарва в пътеписа колажи със снимки на жената без дрехи, които уронват престижа ѝ. Жената първо моли мъжо си да махне снимките, той не иска. След това тя се обръща към форума и предлага на администрацията среща в съда задето публикува нейните снимки без позволение.

Форумната администрация, довчера тънеща в блаженсто, е шокирана. Трескаво върти телефони да се чуе с мъжо, той се скатава и не вдига.

Накратко, това е - нормална битова сцена. Двама се карат, после бият разтърваващия. На заден план сеирджии люпят семки.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Сеп 24, 2020 6:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Цецко, а това значи ли че няма да има форумна сбирка тази година ?
Пет Сеп 25, 2020 7:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Цецо, ако искаш пиши, ако искаш не - твоя воля.
Като оставим настрана обещаните и актуални сега "чеверме-протест" и "курбан-хепънинг" ... надявам се, че няма да изоставиш мероприятията с мото "Дайте да дадем".

Бъдете здрави и се радвайте на живота!

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Сеп 25, 2020 8:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Форумната администрация, довчера тънеща в блаженсто, е шокирана.


Следваща серия:
Мъжът пренаписва пътеписа на инат, с анти-посвещение, с очевидното намерение да дразни жената. И така си реже окончателно пътя да се сдобрят. Очакваме реакцията на жената - вероятно ще тръгне пак с адвокатите... Сеирджиите продължават да четат и да люпят семки.

Дано форумът не пострада от тези изпълнения, защото е полезен и нужен на много хора, обичащи планината!
Тук би трябвало да е място, където обменяме полезна информация.
А не... жълто реалити.


Последната промяна е направена от Entusiast на Пон Сеп 28, 2020 8:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Сеп 28, 2020 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
Цветане, смайваш ме! Ти пък защо се фръцна? Я марш обратно във форума! За твое сведение и аз съм против пожълтяването му. Прекали се с тая история.
Пон Сеп 28, 2020 5:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Слушам! Отговорете с цитат
Пчелата Жужа написа:
............. Я марш обратно във форума! ..................


Като едно добро дете - слушкам и папкам.
Вто Сеп 29, 2020 1:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov