ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Постелка
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Постелка
Автор Съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
joy_boy написа:
neillmakoli написа:
Много добре изглеждат за цената си. Аз ползвам подобна на Робенс, но по-скъпа, води се, че има изолация.
Според мен Декатлонските са супер.

Здравей колега,
Благодаря за споделеното мнение. Гледам, че Робенс имат модели по около 120-150 лв. Да кажем, че ако се реша да си взема декатлонска, лесно ще преглътна разликата и ще си взема "маркова" на Робенс. Според теб оправдана ли е разликата в цената? Разбирам, че за двойно пари няма да е двойно по-лека, да изолира двойно по-добре и тн. Но все пак?


И едните и другите не изолират чак толкова като една а хубава хармоника примерно която вярно заема повече място.
Имам една скъпа самонадуваема от К2 която тежи и е обемна , също така имам и надуваема на Робенс, мога да кажа , че ако спиш по високото не очаквай чудеса от тях.....е няма да е като без хич но.........
Сря Май 09, 2018 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
bebo79 написа:
joy_boy написа:
neillmakoli написа:
Много добре изглеждат за цената си. Аз ползвам подобна на Робенс, но по-скъпа, води се, че има изолация.
Според мен Декатлонските са супер.

Здравей колега,
Благодаря за споделеното мнение. Гледам, че Робенс имат модели по около 120-150 лв. Да кажем, че ако се реша да си взема декатлонска, лесно ще преглътна разликата и ще си взема "маркова" на Робенс. Според теб оправдана ли е разликата в цената? Разбирам, че за двойно пари няма да е двойно по-лека, да изолира двойно по-добре и тн. Но все пак?


И едните и другите не изолират чак толкова като една а хубава хармоника примерно която вярно заема повече място.
Имам една скъпа самонадуваема от К2 която тежи и е обемна , също така имам и надуваема на Робенс, мога да кажа , че ако спиш по високото не очаквай чудеса от тях.....е няма да е като без хич но.........

Здравей колега!
Вече си взех от декатлон, но за съжаление не съм я пробвал в полеви условия още. Няма да я ползвам "по високото" или "по студеното" Smile и първите ми впечатления са, че ще ми върши работа. Благодаря за споделеното мнение
Сря Май 09, 2018 10:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebo79



Регистриран на: 09 Апр 2009
Мнения: 323
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
joy_boy написа:
bebo79 написа:
joy_boy написа:
neillmakoli написа:
Много добре изглеждат за цената си. Аз ползвам подобна на Робенс, но по-скъпа, води се, че има изолация.
Според мен Декатлонските са супер.

Здравей колега,
Благодаря за споделеното мнение. Гледам, че Робенс имат модели по около 120-150 лв. Да кажем, че ако се реша да си взема декатлонска, лесно ще преглътна разликата и ще си взема "маркова" на Робенс. Според теб оправдана ли е разликата в цената? Разбирам, че за двойно пари няма да е двойно по-лека, да изолира двойно по-добре и тн. Но все пак?


И едните и другите не изолират чак толкова като една а хубава хармоника примерно която вярно заема повече място.
Имам една скъпа самонадуваема от К2 която тежи и е обемна , също така имам и надуваема на Робенс, мога да кажа , че ако спиш по високото не очаквай чудеса от тях.....е няма да е като без хич но.........

Здравей колега!
Вече си взех от декатлон, но за съжаление не съм я пробвал в полеви условия още. Няма да я ползвам "по високото" или "по студеното" Smile и първите ми впечатления са, че ще ми върши работа. Благодаря за споделеното мнение


И аз като я взех и я тествах в нас върху ламината няма проблеми тази надуваемата, топеше ми екстра и си викам ще е супер на па студено особено с моя чувал на които комфорта му е -5 ......на полеви условия е малко по различно да ни кажа.
Дано ти свърши работа.
Чет Май 10, 2018 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
аз я пробвах на терекота Laughing
ще я ползвам лятото и на места на които преди ползвах един от тия сенници за автомобили лъскавите Smile. няма как да не е по-добре Smile
Чет Май 10, 2018 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov