ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Здравейте!

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Здравейте!
Автор Съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Здравейте! Отговорете с цитат
Интересува ме между Аргирово и Митрово езеро изворчето в момента актуално ли е като дебит на вода за пиене. Ако не е къде в района може да се нощува на чувал до вода, която става за пиене. Тевно езеро заслона ще е краен вариант...

https://map.bgmountains.org/#map=16/2616780.27/5114751.21/0

Също така става ли за чувалуване до него, има ли стада, кучета?
Вто Юли 25, 2023 1:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dilaro2



Регистриран на: 17 Апр 2010
Мнения: 124

Мнение Отговорете с цитат
Преди две години спахме на чували на 200 метра във ляво от извора. Било е началото на август, животни нямаше. Конкретно това изворче не съм го проверил тогава, за съжаление. Но нямаше и нужда, наляхме си вода от притока на Митрово езеро, и то доста високо и много близко до мястото ни за нощувка, около мястото където го пресича червената маркировка на кота 2400м.н.в
За сметка на това, на мястото което си харесахме за нощувка намерихме дронче.
Ето малки кадри от него точно от там: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0mMXVdGq5KEuGEv18uXMZsKXYcYRV9n1Wbqo3gAjprr2QwNQ33qLpNXAxAUsFWvhpl&id=100000520616057&sfnsn=mo Laughing


Последната промяна е направена от dilaro2 на Вто Юли 25, 2023 2:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Юли 25, 2023 2:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
dilaro2 написа:
Преди две години спахме на чували на 200 метра във ляво от извора. Било е началото на август, животни нямаше. Извора не съм го проверил тогава, за съжаление.
За сметка на това, на мястото което си харесахме за нощувка намерихме дронче.
Ето малки кадри от него точно от това място: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0mMXVdGq5KEuGEv18uXMZsKXYcYRV9n1Wbqo3gAjprr2QwNQ33qLpNXAxAUsFWvhpl&id=100000520616057&sfnsn=mo Laughing


Добре изглежда но водата е важна, че идеята е да направим Сиврия - Джано, да спим някъде до вода, а в неделя Малка Каменица - Каменица...
Вто Юли 25, 2023 2:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dilaro2



Регистриран на: 17 Апр 2010
Мнения: 124

Мнение Отговорете с цитат
excalibur написа:
dilaro2 написа:
Преди две години спахме на чували на 200 метра във ляво от извора. Било е началото на август, животни нямаше. Извора не съм го проверил тогава, за съжаление.
За сметка на това, на мястото което си харесахме за нощувка намерихме дронче.
Ето малки кадри от него точно от това място: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0mMXVdGq5KEuGEv18uXMZsKXYcYRV9n1Wbqo3gAjprr2QwNQ33qLpNXAxAUsFWvhpl&id=100000520616057&sfnsn=mo Laughing


Добре изглежда но водата е важна, че идеята е да направим Сиврия - Джано, да спим някъде до вода, а в неделя Малка Каменица - Каменица...


едитнах го с малко забавяне, че шефовете ми нахлуха в офиса и ме хванаха в крачка да кисна по форуми Very Happy
Вто Юли 25, 2023 2:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
dilaro2 написа:
Преди две години спахме на чували на 200 метра във ляво от извора. Било е началото на август, животни нямаше. Конкретно това изворче не съм го проверил тогава, за съжаление. Но нямаше и нужда, наляхме си вода от притока на Митрово езеро, и то доста високо и много близко до мястото ни за нощувка, около мястото където го пресича червената маркировка на кота 2400м.н.в
За сметка на това, на мястото което си харесахме за нощувка намерихме дронче.
Ето малки кадри от него точно от там: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0mMXVdGq5KEuGEv18uXMZsKXYcYRV9n1Wbqo3gAjprr2QwNQ33qLpNXAxAUsFWvhpl&id=100000520616057&sfnsn=mo Laughing


Благодаря за отговора. Мисля, че е супер подходящо място за нощувка, ако няма животни и е близко до пътеката за Малка Каменица...
Пет Юли 28, 2023 1:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov