ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине 2017
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине 2017
Автор Съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
Любомир Илиев написа:

Една мрежичка, закрепена за периферията на шапката посредством 3-4 малки безопасни игли, ще свърши чудесна работа.

http://eshop-gorgona.com/bg/turizym/obleklo/shapki/mreja-za-glava-protiv-nasekomi-easy-camp-insect-head-net-0.html
имам токва, ползвал съм го, работи. не заема място в багажа и не тежи. а и както някой каза, само по себе си може да се използва за организиране на багаж..
Пет Юни 23, 2017 2:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nraychev



Регистриран на: 03 Сеп 2015
Мнения: 6
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
wanderer142 написа:
Благодаря! Ще прегледам всичко много внимателно, че импровизациите не са ми силна страна.
Относно "бурката", в наши магазини съм виждал шапка с периферия и мрежест воал против насекоми. Не помня къде, обаче. Все ми се струва, че подходящ лосион е по-доброто решение. Предполагам само.


Лосион няма да ти свърши работа.

Импровизация от 2016:

[img] https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/13923510_10208114614717748_2950386226862351429_o.jpg?oh=5e1b2693980d6416e6e327745ffe8496&oe=59E8A8D8 [/img]
Пет Юни 23, 2017 6:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
лосиона не работи... може да гони комари примерно, нямам идея.. обаче има едни малки гадни дразнещи мушици, дето ти влизат във всички открити дупки Smile.. очи уши нос уста.. и никакви лосиони не ги гонят, просто си летят около тебе и ти ги гълташ, кашляш плюеш и прочие..
Пет Юни 23, 2017 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wanderer142



Регистриран на: 10 Май 2014
Мнения: 539

Мнение Отговорете с цитат
Вярно че тези мушици лосион няма да ги прогони. А пробвал ли се е някой с онези портативни вентилатори, дето се закрепват на козирката и работят през USB от външна батерия? За разхлаждане в жегата става дума, не за мухи.
Съб Юни 24, 2017 11:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Владислав



Регистриран на: 01 Юни 2017
Мнения: 20
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
joy_boy написа:
лосиона не работи... може да гони комари примерно, нямам идея.. обаче има едни малки гадни дразнещи мушици, дето ти влизат във всички открити дупки Smile.. очи уши нос уста.. и никакви лосиони не ги гонят, просто си летят около тебе и ти ги гълташ, кашляш плюеш и прочие..


Да знаете, викат им винарки. За да няма проблем с тях има един метод. Полу непосилен е, но... Трябва предишната вечер да не си пил. Веднъж успях (бях на венозен антибиотик) и работи! Very Happy
Шега това е, както се разбира.
Съб Юни 24, 2017 3:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
Владислав написа:
joy_boy написа:
лосиона не работи... може да гони комари примерно, нямам идея.. обаче има едни малки гадни дразнещи мушици, дето ти влизат във всички открити дупки Smile.. очи уши нос уста.. и никакви лосиони не ги гонят, просто си летят около тебе и ти ги гълташ, кашляш плюеш и прочие..


Да знаете, викат им винарки. За да няма проблем с тях има един метод. Полу непосилен е, но... Трябва предишната вечер да не си пил.


НИКОГА не би опитал подобен варварски метод
Нед Юни 25, 2017 7:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
captain Bertorelli



Регистриран на: 04 Май 2015
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте. Някой да тръгва между 15 и 25 Юли и евентуално да си търси спътник?
Нед Юни 25, 2017 1:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
momchilov



Регистриран на: 15 Фев 2013
Мнения: 183
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
аз тръгвам на 16.7 .2017 за проба за бързо и леко минаване. Но идеята ми е да тръгнем и всеки да си се движи с неговото темпо и ако се случи да се настигаме. 2ма сме - ще тръгнем около 00:00 ч. от х.Ком. Багажа ми е около 4 килограма с водата, храната, дрехите и лекарствата.
Нед Юни 25, 2017 9:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Айде, тоя пак ще тича Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Нед Юни 25, 2017 9:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
captain Bertorelli



Регистриран на: 04 Май 2015
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
momchilov написа:
аз тръгвам на 16.7 .2017 за проба за бързо и леко минаване. Но идеята ми е да тръгнем и всеки да си се движи с неговото темпо и ако се случи да се настигаме. 2ма сме - ще тръгнем около 00:00 ч. от х.Ком. Багажа ми е около 4 килограма с водата, храната, дрехите и лекарствата.
не ми е по възможностите скоростно минаване. Нещо като 14-16 дни го мисля.
Нед Юни 25, 2017 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
momchilov написа:
. Багажа ми е около 4 килограма с водата, храната, дрехите и лекарствата.

вода-о,5л ракия-0,5л. 2 бири-1л. салата+мезе=1кг. лекарства-2 прахчета-4гр.
дрехи-минус 2 кг. Tooth
Нед Юни 25, 2017 10:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumen radev



Регистриран на: 17 Ное 2013
Мнения: 192

Мнение Отговорете с цитат
Имам тази мрежичка. Наистина, 40гр. не се усещат, компактна в сгънато положение, диша се безпроблемно и е с достатъчно ситни отвори. Минуси - закача се при движение в храсталаците. Доста е фина и не бих я пълнил с багаж (някой я спомена като възможност за органайзер), но пък и не е нужно. Проверих, намират се в аутлета 2 бройки.
Пон Юли 03, 2017 5:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dragostin



Регистриран на: 19 Юни 2013
Мнения: 13

Мнение Тръгване Отговорете с цитат
Глася се да тръгна на 28 юли, петък, с рейса за Берковица в 17:30. План: най-най-много за 14 дни. Търся си подходящи другари, че ако няма, може и да се разкандърдисам.
Вто Юли 04, 2017 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Еййй, много пуста е тая тема в най-усилното ком-еминейско време... кибиците като мен няма на какво да се радват и да се вълнуват. Дано да е заради това, че настоящите ком-еминейци се подготвят усилено и нямат време да пишат в темата или пък вече са по трасето Smile Ето за разгрявка на очакванията една новинка отпреди 10-ина дни: http://www.dnevnik.bg/sport/2017/07/01/2999427_shto_e_to_velonosen_pohod_ili_600_km_karane_nosene_i/
Вто Юли 11, 2017 10:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Според мен в този форум се чува по един или друг начин за не повече от 10% от опитите по Е3. Даже, ако трябва да го обърнем в хора процентът е много по-нисък. Та в тоя ред на мисли не ме учудва тишината. Но иначе съм убеден, че в момента е манифестация по Пътеката.

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Юли 11, 2017 7:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov