ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Salomon
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Salomon
Автор Съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Salomon Отговорете с цитат
Даите мнение какви обувки на Солумон да си взема хем да мога да ги използвам лятото за преходи хем и зимата за по града.Мерси

_________________
Пирин планина номер 1

Последната промяна е направена от bitterman на Сря Авг 05, 2009 11:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Авг 05, 2009 12:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Тоя чепик ми се виде арен - http://www.esport.bg/rw/items/418998-proton-gore-tex-turisticheska-obuwka.html

Разгледай си ги там.

Висока задължително.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Авг 05, 2009 9:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
polezan



Регистриран на: 22 Юни 2009
Мнения: 5

Мнение Re: Salomon Отговорете с цитат
bitterman написа:
Даите мнение какви обуфки на Солумон да си взема хем да мога да ги исползвам лятото за преходи хем и зимата за по града.Мерси


По принцип са добри, но както се казва има и други марки. И моля те проверявай какво си на написал Обуфки, Солумон, Исползвам, просто избожда очите!
Сря Авг 05, 2009 10:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bushy_7



Регистриран на: 24 Яну 2009
Мнения: 52

Мнение Re: Salomon Отговорете с цитат
polezan написа:
bitterman написа:
Даите мнение какви обуфки на Солумон да си взема хем да мога да ги исползвам лятото за преходи хем и зимата за по града.Мерси


По принцип са добри, но както се казва има и други марки. И моля те проверявай какво си на написал Обуфки, Солумон, Исползвам, просто избожда очите!


аре ся да почнем да търсим правописни грешки във всеки пост Smile човека може да е бързал. на всеки се случва понякога. а за темата, и аз съм съгласен че има и други марки.аз също робувах на марки преди, но вече се осъзнах Smile иначе ако твърдо си се спрял на тази марка тез дето risto_turisto ти предлага си ги бива.
успех!

_________________
Там далече в планината,
в царството на вечния сняг,
еделвайс цъфти усамотен
сред дивия планински мир.
Пътник нивга не минава
край теб, любим и нежен цвят.
Еделвайс, защо цъфтиш, кажи,
на никому ненужен ти?
Еделвайс, любимо цвете ти,
за теб сърцето ми тупти.
Сря Авг 05, 2009 11:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Добре предложете ми и друга добра марка ако може

_________________
Пирин планина номер 1
Сря Авг 05, 2009 11:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Чичка



Регистриран на: 22 Юли 2009
Мнения: 40
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз докато купя моите обувки пробвах какво ли не, но да ти кажа честно най-удобни бяха Соломонките - направо ми лепнаха по краката и сега даже малко съжалявам, че не взех от тях, но всяко зло за добро дет се викаSmile

_________________
Усмивката е подписа на Господ, удостоверяващ връзката ни с божественото!
Пон Авг 10, 2009 11:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
roadrunner



Регистриран на: 21 Дек 2008
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
Според мен е трудно да намериш универсална обувка,каквато търсиш-за зиме и лете.В наши дни всичко е много специализирано.
Макар,че е скъпо трябва да имаш 2-3 чифта обувки и да си ги сменяш в зависимост от терена и самото ходене.Ако искаш да ти е максимално комфортно.
Пон Авг 10, 2009 9:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
и ас така започвам да си мисля

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Авг 11, 2009 12:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pssiho



Регистриран на: 31 Юли 2009
Мнения: 31
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм със Соломон. Не мога да ги открия като модел ( на картинка в нета), но наистина за лято и зима са идеални. Пробвани са на Мальовица януари месец зимата, а лятото са обиколили вече доста. За 1 година и малко обувката не е мръднала. Миналият август хванах намаление в магазина на Соломон на Патриарх-а ( малко по-нагоре в посока НДК от попа). Засега съм доволен от тях.
Сря Авг 26, 2009 6:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
можешли снимка да качиш на тях да ги видя

_________________
Пирин планина номер 1
Сря Авг 26, 2009 6:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pssiho



Регистриран на: 31 Юли 2009
Мнения: 31
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
http://pssiho.snimka.bg/mountain/razni.414980.14446479

Заповядай Smile
Чет Авг 27, 2009 9:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Харесват ми.На каква цена ги взе?

_________________
Пирин планина номер 1
Чет Авг 27, 2009 1:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pssiho



Регистриран на: 31 Юли 2009
Мнения: 31
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Амм..220лв. Бяха намалени от 340/350...В магазина ми казаха, че това са най-добрите обувки от средния клас т.е идеални си за цяла България. Smile Имат и протектори за глезените ( ако някой обича да стъпва на криво - като мен ), които са ме спасявали доста пъти Smile
Чет Авг 27, 2009 3:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vall67



Регистриран на: 29 Авг 2009
Мнения: 21
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм със Соломон от 5години и съм страшно доволен ползвал съм ги при всякакви условия. Високи са с много добра подметка,въобще не пропускат вода.Единствен минус може би е ,че са малко тежички,но се свиква. С две думи стабилна здрава и удобна обувка.
Пет Сеп 11, 2009 11:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ribar



Регистриран на: 15 Юли 2009
Мнения: 29
Местожителство: Bansko, BG

Мнение Отговорете с цитат
Еи Добринищен'н как да ти кажат хората кви обувки ти трябват като не ти знаят формата на крака?
Най-добре е да идеш в некои добьр магазин за спортни стоки(най-добре е да е специализиран планинарски)казваш на продавача кво ти требва,мериш 5-6чивта от различни марки и тогава решаващ!
Ако трябва отиваш и в друг магазин и така докато намериш обувките дето ти пасват най-добре.
Запомни че е много важно обувката да ти пасне перфектно!
Аз например мога да нося само Merrel щото са най-широки.
Като си харесам нещо го нося 2-3часа по кьщи и ако нещо Ми стега иди убива ги врьщам!
Свакиш? Wink
Пет Сеп 11, 2009 11:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov