ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Х.Вихрен-В.Вихрен-Кончето-Казаните-Х.Вихрен-Байкушевата мура
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Х.Вихрен-В.Вихрен-Кончето-Казаните-Х.Вихрен-Байкушевата мура
Автор Съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Х.Вихрен-В.Вихрен-Кончето-Казаните-Х.Вихрен-Байкушевата мура Отговорете с цитат
Добро преходче направихме за около 7часа видяхме много красиви гледки ама не всичките щото беше една гадна мъгла.Но все пак е добре.

_________________
Пирин планина номер 1
Пон Авг 10, 2009 8:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
на х.вихрен
на път за в.вихрен зад нас х.вихрен



Следва продължение!!!!!11

_________________
Пирин планина номер 1
Пон Авг 10, 2009 8:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
koce



Регистриран на: 04 Сеп 2007
Мнения: 81

Мнение Отговорете с цитат
И Аз преди две седмици бях до вихрен през Кабата.Но малко преди разклонението за Вихрен-(дали да се мине през Кабата или през Казаните),туристи ни подведоха и хванахме една добре изпотъпкана пътека вляво(без изход), която ни навря в един улей.Дори и не бяхме единствените тръгнали за Вихрен през тази грешна пътека.На хижата с разговор с един планинар се оказа,че доста хора хващат тази пътека с мисълта,че това е разклонението вляво което минава през Кабата.Та към тази пътека ни насочи една група от 10-15 планинари.Ако не са били сигурни да казват,че незнаят,а не да ни навират по незнайни пътеки...
Със съвет от спийди по телефона намерихме правилната пътека(за което му благодаря и да бъде Жив и Здрав),направихме хубав преход,макар,че всичко беше в мъгла се насладих и на красотата да ходи човек в мъгла(има си своя чар ходенето в мъгла,по рядко се просяга човек към шишето с вода,не се поти толкова много,по малко се изморява отколкото в слънце).

_________________
Мила Родино,
ти си земен рай,
твойта хубост,
твойта прелест,
ах, те имат край.
Пон Авг 10, 2009 10:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Ето и продължението.
към в.Вихрен
Анатоли и зад него Вихрен
Окото мисля че така се казва а ко не така ме поправете
тук един Англичанинн ни снима
преди голямото искачване Very Happy
кабата
тук мъглата за малко си отиде


и вече на върха
аз на табелата
аз със знамето
в.Вихрен
Следва още едно продължение че неще връската се прецака!![/img]

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Авг 11, 2009 12:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат

в далечината казаните

Вихрен

Аз и Вихрен
към кончето
Вихрен от пътеката за кончето
пропаст
на кончето имаше група от 25 човека
Вихрен
кончето по въжето
нз как се казва тоя връх
от кончето на долу пропаста

казана

[/img]

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Авг 11, 2009 10:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
казаните и вихрен
аз със казаните
и пак казаните
и тук вече сме във хижата
Байкушевата мура


Това са снимките има още но аз съм подбрал горе долу наи добрите.
Надявам се да ви е хъресал прехода който сме направили.

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Авг 11, 2009 10:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Добре сте се расодили.

Ама някак си стоят немърливи постовете ти със снимки. Слагай един "Еnter" между снимка / [/img]Еnter / и обяснението към нея. Постарай се повече в писането.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Авг 11, 2009 11:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
elena



Регистриран на: 11 Юни 2009
Мнения: 134
Местожителство: Г.ДЕЛЧЕВ

Мнение Отговорете с цитат
Браво на вас , много добре сте го решили въпроса с маршрута , пък и хубави снимки си качил.Имали сте и моменти без мъгла.Следващия път отидете на Кончето през Кутело, ще останите много доволни.Аз от дълги години съм турист, но за първи път стъпих на вр.Кутело, няма да обяснявам как се чувсвам , за туристите е ясно -като пребродят всяко кътче в планината.

_________________
В ПЛАНИНАТА Е КРАСОТАТА НА ЖИВОТА.
Вто Авг 11, 2009 11:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес MSN Messenger
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
добре ще го пробваме

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Авг 11, 2009 1:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Постарай се повече в писането.


Ристе, как да се постарае момчето, като му даваш лош пример... Wink
С тоя шопски /самоковски/ диалект човека си мисли, че си по-неграмотен от него.. Laughing

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Вто Авг 11, 2009 2:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Niksi написа:
Цитат:
Постарай се повече в писането.


Ристе, как да се постарае момчето, като му даваш лош пример... Wink
С тоя шопски /самоковски/ диалект човека си мисли, че си по-неграмотен от него.. Laughing


Па оно кое си е право си е верно.
Ма е млад и докато е време! Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Авг 11, 2009 2:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Здравей bitterman,

Поздрави за добрата разходка, която сте си спретнали. Похвално е желанието ти за опознаване на Пирин и въпросите, които задаваш. Все пак имам някои критики и препоръки към теб :

1. Относно ГРАМОТНОСТТА ти - просто е потресаваща.... Shocked
От снимките е видно, че си доста млад /юноша бледен - както се казва.. Wink /. Това обаче не те оправдава да пишеш НЕграмотно. Предполагам, все още си ученик. Учил си правопис и пунктуация, така че се постаряй да пишеш правилно. Мога и да уточня елементарно какво значат тези думички: правопис - просто изписвай правилно думичките, които използваш; пунктуация - правилно да употребяваш препинателните знаци /сиреч точки, запетайки, въпросителни, удивителни..и т.н./;
Ако се затрудняваш, има правописни речници, а и винаги би могъл да намериш някой в гр.Добринище, който да ти помогне. /нали все пак сте граждани../;
Много е дразнещо, когато постоянно трябва да се четат неправилно /неграмотно/ изписани думи и изречения. Случва се човек в бързината да изпусне /"изяде"/ буква, или да напише друга, но в твоя случай се убедих, че причината е друга.
Имай впредвид, че напоследък доста хора четат този форум /макар че не всички пишат/. Тези хора са на всякаква възраст и с различни професии. Така ти самият, пишейки НЕграмотно, се излагаш.
Наблегни на правилното изписване на буквите "С" и "З", "Ш" и "Щ", "В" и "Ф" и т.н. Научи се кога се пишат ГЛАВНИ букви /имена на върхове, планини, лични имена..и т.н./;
Спирам дотук с правописа.

2. Явно тепърва "прохождаш" в планината. И все пак, едно от първите неща, които се взимат, отивайки в планината - това е КАРТАТА /туристическата карта/. Имаш ли тур.карта на Пирин..?? Ако да - умееш ли да я използваш и да се ориентираш по нея ? Ако все още не - добре е да се научиш. Така няма да задаваш неуместни въпроси като тези за ез.Окото. Ако имаш подръка карта, разтвори я и виж откъде си снимал снимката с езерото. Погледни наоколо - кое е най-близко разположеното езеро според теб ? Ще оставя на теб да се потрудиш и да си отговориш. Бъди сигурен, че така ще запомниш много по-трайно езерото и удоволетворението ще е по-голямо. Същото се отнася и за върха, за който питаш.

3. Винаги като пишеш нещо /каквото и да е/, първо натисни бутона "Преглед". Така ще се убедиш, че всичко, което си написал, е ок. Тогава натискаш бутона "Прати".

Дано не си обидиш, но просто трябваше да ти ги каже някой тези неща. Дано си вземеш поука и да отчетеш напредък.
Иначе ти пожелавам успех с планината /било то Пирин, както и която и да е/, все по-чести излизания и умната... Wink

По-здрави..и до-скитане.. Cool

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Вто Авг 11, 2009 3:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
И още нещо :

Гледам, че сме с един и същи аватар /т.е. картинка/. И понежа аз я използвам доста по-рано от теб, не е зле ти да си сложиш друга.

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Вто Авг 11, 2009 3:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Мерси че си се потрудил да ми напишеш това.Ще се постарая за всичко аз уча за Планински водач.А за аватара този ми харесва не мисля да го сменям дано да не се ядосаш.

_________________
Пирин планина номер 1
Вто Авг 11, 2009 5:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
didara



Регистриран на: 18 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: Сандански

Мнение Отговорете с цитат
Напълно подкрепям Niksi! Аз съм от тези, които предимно четат и наистина е много неприятен за окото твоя правопис! Не се обиждай, а се старай колкото се може почвече, защото е наистина много важно за самия теб.

_________________
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!
Вто Авг 11, 2009 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov