ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Х.Вихрен-В.Вихрен-Кончето-Казаните-Х.Вихрен-Байкушевата мура
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Х.Вихрен-В.Вихрен-Кончето-Казаните-Х.Вихрен-Байкушевата мура
Автор Съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
bitterman, аз пак ще те замоля за някои неща (макар, че ти не взимаш много присърце молбите и забележките)...
Отвори някоя тема - описание и снимки и виж как са структурирани.
Надпис Arrow под нея снимката, празен ред, надпис Arrow под нея снимката и така натам, докато изчерпиш това, което искаш да напишеш.
Ще е много по-прегледно и ще става въпрос за какво иде реч. Тъй както си го подредил ти.. трябва да прочета каквото си писал (тук съм съгласна изцяло с Никси, че е потресаващо), а след това да се върна и да видя снимката. Надявам се, че ще прецениш сам, че е по-прегледно.

Никси, не е баш така, че никой не е давал съвети относно по-доброто възприемане на написаното от bitterman. Но... ето че и ти съветваш...

bitterman, иначе ходенето си е хубаво, крайно време си е било един местен да се качи на най-високия връх на планината Very Happy
Дали в слънчево време или в мъгла, все е добре.
Поздрави!

_________________
Вто Авг 11, 2009 6:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
shark



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 23
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
По принцип не обичам да влизам в такива дискусии, но напоследък и аз се зачитам по този форум. Просто планината ми е присърце и се радвам че има хубав форум като този. Форум, където човек може да потърси помощ, съвети, а и да сподели преживяното. Защото смятам всички пишещи и четящи този форум се радваме на преживяното в планината, нали?

Съгласен съм че авторът на темата не се е постарал с изложението, но мен всъщност ме подразни не това, а постът на Niksi. Няма да влизам в детайли, защото не ми се занимава. Само ще си позволя да използвам съвсем кратък цитат от прекалената в този случай критика:

Niksi написа:

Имай впредвид, че напоследък доста хора четат този форум /макар че не всички пишат/. Тези хора са на всякаква възраст и с различни професии. Така ти самият, пишейки НЕграмотно, се излагаш.


Прав си напълно. С това "впредвид" обаче се излагаш ти при положение, че обясняваш що е то правопис.

Сигурен съм, че bitterman ще се постарае повече в следващите постове. Надявам се както да споделя все повече преживявания, така и да виждаме поощряване в случаи като този, а не опити за смазваща критика, която не веднъж съм виждал по форумите да отказва участниците. Мисля, че не това бе целта ти, Niksi, нали?

Без лоши чувства,
-Косьо


Последната промяна е направена от shark на Сря Авг 12, 2009 12:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Авг 11, 2009 10:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение Отговорете с цитат
Еееее с това "впредвид" вече съвсем издребняваш! Това да не е форум на български филолози с няколко научни титли. Що за глупаво заяждане. bitterman, за картинката наистина послушай никси, и аз се бъркам така с тоя аватар. Всичко е съвсем добронамерено, но в случая трябва мъничко уважение към възрастта, опита и най вече личността и способностите на Никси.
Кат, ти го удари на дискриминация - е качвали са се бая местни според мен....недей така. И Албена ще се обиди...


Последната промяна е направена от vasil111 на Сря Авг 12, 2009 12:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Авг 12, 2009 12:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Добреде ще сменя аватара.

_________________
Пирин планина номер 1
Сря Авг 12, 2009 12:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
shark



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 23
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Васил,

Ами всъщност няма нищо научно в този израз -- аз самия съм адски далеч от филолог с научни титли. Съжалявам че не познавам човека зад аватара, неговите способности и личност (в този случай). Просто смятам че идеята тук не е да обясняваме какво са правопис и пунктуация. Дано да не бъркам.

Прочетох пак поста си и може би с една идея наистина съм прекалил. Затова се извинявам на Niksi.

Само с добри пожелания!
Сря Авг 12, 2009 12:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hellfire
Гост





Мнение Отговорете с цитат
WTF ?!? Protest Protest Protest
Сря Авг 12, 2009 8:38 am
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
bitterman написа:
Мерси че си се потрудил да ми напишеш това.Ще се постарая за всичко аз уча за Планински водач.А за аватара този ми харесва не мисля да го сменям дано да не се ядосаш.


Понеже ми стана интересно .....къде учиш за планински водач? Преди години имаше в с. Черни осъм.....

Към останалите стига го критикувайте мен ме кефи как пише Very Happy Laughing ....даже трябва да го похвалим за желанието да пуска теми......и то със снимки дажеVery Happy
Чет Авг 13, 2009 4:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Информацията от хора, които живеят и са родом от туристическите райони винаги е била много ценна - на тях планината им е под носа Very Happy

За правописа - няма нужда да се сочи с пръст все пак - човека очевидно се старае, а и не сме литературен форум да си търсим запетайките.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Авг 13, 2009 4:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Във Банско училището се казва ''Алеко Константинов'' Гимназия по селско стопанство и туризъм.Планината ми е хоби просто там обичам да хода когато съм свободен.Ато почти всяка събота и неделя съм по гората по Мочарата хода , по Хижа Гоце Делчев, Хижа Безбог.Това ми са любимите места да прекарам събота и неделя а Мочарата ми е слабоста.

_________________
Пирин планина номер 1
Чет Авг 13, 2009 4:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Когато идвате към Добринище на преход може да ми званете да дойда със вас да се опознаем.

_________________
Пирин планина номер 1
Чет Авг 13, 2009 4:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Sinanitsa



Регистриран на: 11 Юли 2008
Мнения: 47
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:


За правописа - няма нужда да се сочи с пръст все пак - човека очевидно се старае, а и не сме литературен форум да си търсим запетайките.

Споделям това мнение.
По-спокойно със забележките ще отблъснете човека.

_________________
Sinanitsa
Чет Авг 13, 2009 5:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 469
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
bitterman написа:
Когато идвате към Добринище на преход може да ми званете да дойда със вас да се опознаем.

Е, утре /петък/ вечер пристигаме в Добринище....ако не ни мине котка път... Laughing
Ще сме в къща "Елит"...до вторник...Още не знам накъде ще ходим, но ми се иска да качим Вихрен и да стигнем най накрая до Кременските езера...
Поздрави!
0887 67 77 37 - Борис Борисов
Чет Авг 13, 2009 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
bitterman написа:
Когато идвате към Добринище на преход може да ми званете да дойда със вас да се опознаем.


Въпреки че, не е тук мястото искам да изкажа благодарност на персонала на бензиностанцията на лукойл в Добринище за това, че бяха много отзивчиви и ми услужиха безрезервно с необходимите инструменти да си отремонтирам колата Smile Shocked миналата неделя, ако познаваш някой от тях специални поздрави.... Laughing

...и ако ти или някой друг намери жълто покривало за раница на север от Кончето да си го ползва със здраве..... Very Happy
Чет Авг 13, 2009 11:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
познавам ги всичките

_________________
Пирин планина номер 1
Пет Авг 14, 2009 12:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
vasil111 написа:
.....е качвали са се бая местни според мен....недей така. И Албена ще се обиди...


а ще се обидя
се едно не ме знаеш Laughing

"местните" ходят, точно толкова колкото и ходят "неместните" Smile
Пет Авг 14, 2009 10:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov