ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком - Емине 2017 / Август / Засега сме трима ...

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком - Емине 2017 / Август / Засега сме трима ...
Автор Съобщение
Тодор Дамянов



Регистриран на: 20 Апр 2014
Мнения: 1
Местожителство: Варна

Мнение Ком - Емине 2017 / Август / Засега сме трима ... Отговорете с цитат
Здравейте планинари ! Накратко:
Няколко ентусиасти решихме да минем Ком-Емине неорганизирано ( старт 29-30-31 юли-1 август по ред причини ). Във времето групата намаля до мен, приятелката ми и още един планинар. След като намаляхме толкова потърсих за организирани групи края на юли или началото на август, но всички които намерих са началото и средата на юли. Няколко въпроса:

1: Има ли желаещи да отидем малка, стегната група - без напрежение, но и без туткане да го минем с кеф и веселба хах
2: Някой, който види темата и познава такива ентусиасти - да ни свърже.
3: Ако някой знае организирано минаване края на юли-началото на август, което очевидно не съм намерил - да сподели !

Знам, че няма много време, но и не е малко за да сформираме готина групичка Smile И тримата сме във добра физическа форма ( на ръба да сме нечовеци Smile
Ако някой го вълнува направо може да ми се обади - 0888 441150 Тодор.

Благодаря предварително !
Нед Апр 23, 2017 3:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kochis



Регистриран на: 18 Май 2015
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Здравей,
ако планирате тръгване на 29.07
бих се присъединил към вас .
Сря Апр 26, 2017 12:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Уау-Цъ



Регистриран на: 28 Мар 2016
Мнения: 8
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Бих могъл и аз да се включа - от 29-ти, 30-ти или 31-ви август, ама от гара Лакатник, че ми е угодно да сляза от русенския влак там на маршрута, иначе много логистика идва. Миналата година се отказах по съвкупност от причини на Беклемето и ми се ще да си го довървя. Даже да сме +/- 1 ден, все ще се настигнем някъде по трасето.
Пон Май 08, 2017 6:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Николай



Регистриран на: 20 Юни 2015
Мнения: 26

Мнение Отговорете с цитат
Лек път, ше се видим по пътеката. Аз смятам да тръгна няколко дни по късно. 2-3-4 август. Но определено моят преход ще е със напрежение Smile
Сря Авг 09, 2017 10:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Николай написа:
Лек път, ше се видим по пътеката. Аз смятам да тръгна няколко дни по късно. 2-3-4 август. Но определено моят преход ще е със напрежение Smile


Ей, ей, тук имаме новина!!! Ники отново тръгва по трасето и не е трудно да си представим какви цели преследва!!! Very Happy
Ники, не се крий, а отговори честно на какво се дължи разминаването - пускаш съобщение на 09.08, че тръгваш на 2-3-4 август? Rolling Eyes И дай линк къде да те следим!
Целият форум тук е с теб, а ти се криеш! Момче!!! Very Happy
Сря Авг 09, 2017 3:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Николай



Регистриран на: 20 Юни 2015
Мнения: 26

Мнение Отговорете с цитат
Имах предвид септември. Има време Smile
Още организацията е на много ранен етап, но фитнеса и мотивацията са тук.
През първото ми преминаване научих много за прехода, исках да съм си сам в планината далеч от всичкия хаос и шум и си прекарах прекрасно (с изключение на механичната повреда която ми помогна да се примиря че няма да има рекордно постижение и да отпусна темпото след Котел и да се забавлявам дори още повече )

Сега се надявам на съпорт и много по улекотен преход. Още повече че тая година ще има по малко неща да се счупват, тъй като ще съм без колело Smile Прехода планирам през седмицата 4-10 септември да се случи.

За организацията: все още нямам екип, така че ето моята молба за помощ:
Ако някои ще е свободен и ще е на КЕ през някои дни от тая седмица (4-10 септември), ще се радвам да се видим по билото.
Ако някои желае да бяга (върви) със мен за част от прехода пратете ми лично съобщение.
Ако някой желае да се ангажира за ден или два или пет Smile пратете ми лично съобщение. (Не се притесняваите за бензин, храна, спане, те ще се покрият от долуспоменатите спонсори Smile )
Ако някои знае спонсори които могат да са заинтересувани кажете им да се свържат с мен.
И разбира се всички са поканени на Емине 9 или 10 септември

Благодаря предварително,
Николай

Междувременно за загрявка за Ком-Емине на 18-19 август ще участвам във Световния шампионат по 24 часово ориентиране (Rogaine) в Латвия: http://wrc2017.rogaining.lv/en/. част от състезателите ще имат ГПС тракери и аз ще съм един от тези избрани.

И на завършване ето сериозната подготовка на която съм подложен всекидневно
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211695738002789&set=a.1138909946758.21665.1047676939&type=3&theater
Сря Авг 09, 2017 9:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov