ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Търся си спътница за походи....да носи тежки раници....:D:)
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Търся си спътница за походи....да носи тежки раници....:D:)
Автор Съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ако трябва ще зема още по-голяма и по-тежка раница.....с много храна съдържаща протеини Croc
Сря Авг 19, 2009 10:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
http://media.abv.bg/img.phtml?id=330567

това по въпроса за доктор Ливайн....... BG тук май не са на кат' мойте но се пак......а и Надал ползавше...... Old Oops
Чет Авг 20, 2009 10:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Искам и аз такива, че ластичния бинт не си е работа Razz

аз и ластичния бинт на д-р Ливайн
Чет Авг 20, 2009 11:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
в случая на Г. Димитров на снимката и на Надал, това е един по специфичен мек бинт....средно между анкерпласт и бинт доколкото съм запознат......а сега се сетих че има и такъв тефлон бял който може би ще върши перфектна работа.....

на 100% мога да ти гарантирам че и с обикновен анкерпласт ако го сложиш на точното място като на снимката ефекта ще е много по голям отколкото всяко друго нещо, дори и от мойте наколенки
пробвал съм и знам че действа много преди да се сдобия с д-р Ливайн Very Happy

това го бях видял от едно европейско по фудбол...един дачанин осуква леко коляно, болки превиване и тия му лепят здраво един анкерпласт на адукторите (това е областта от снимката, май де) и той става и търчи като луд......
с притискането на тази област докато е така болка няма.....за мен гадното беше после при свалянето на анкерпласта......правех си една мини кола маска Laughing
но са се сетих за тефлона Surprised

надявам се да съм от полза на някой на база на мойте практически изследвания по темата Very Happy

ПС: вече ме питаха и на ЛС.....затова реших да споделя опита, а и краката ни не са само за едно слизане се пак
Чет Авг 20, 2009 1:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
а, аз за Ливайна се шегувах Rolling Eyes Laughing

но наистина е от значение къде ще сложиш наколенката или бинта/анкерпласта.. каквото и да е. Аз вече си познавам дефектите и знам къде точно да се вържа Laughing
Чет Авг 20, 2009 1:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
то за Ливайна е ясно

но се сетих се пак да споделя междудругото Very Happy
Чет Авг 20, 2009 1:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vegal



Регистриран на: 03 Яну 2010
Мнения: 10
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ЧНГ на всички,а сега по темата-аз си мислех ,че само мен ме боли коляното при слизане от планините,а то си било всеобщ проблем.На мен наколенка не ми помага,ще пробвам с лейкопласт-благодаря за идеята. Smile
Сря Яну 06, 2010 11:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JimBoj



Регистриран на: 21 Юли 2009
Мнения: 157

Мнение Отговорете с цитат
Ами по въпроса с раниците казано е!!: „кой каквото си носи това ще пие и яде, кой каквото води ......” Laughing
Чет Яну 07, 2010 4:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мурзилка



Регистриран на: 07 Дек 2009
Мнения: 14

Мнение Re: Търся си спътница за походи....да носи тежки раници....: Отговорете с цитат
ggattov написа:
Търся ентусиастки, който нямат нищо против да носят и моя багаж на преходи из българските планини..... Very Happy Razz


Дерзай приятелю. Виж тука една кака си прави ОФП-то на ЦПШ Shocked Very Happy Според мен няма да има нищо против да ти носи раницата, като е гледам каква е надъхана спортистка Very Happy


Сря Яну 13, 2010 1:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Слабичка нещо ми се види ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Яну 13, 2010 2:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov