ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Търся спътник (спътници ) за Е-8 2019

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-8 Рила-Родопи Предишната тема
Следващата тема
Търся спътник (спътници ) за Е-8 2019
Автор Съобщение
genistiya



Регистриран на: 19 Окт 2016
Мнения: 1

Мнение Търся спътник (спътници ) за Е-8 2019 Отговорете с цитат
Привет на всички любители на планината. След КЕ през 2017 и Е-4 през 2018 дойде ред и за Е-8 .Търся сродни души за минаване на маршрута . На КЕ бяхме група от 7 човека , но финала достигнахме само двама . Е-4 го минах сам като основно спането ми беше на палатка . За Е-8 предпочитам да съм с компания , като идеята е да сме малка стегната група .Време за тръгване 16-20 август и да го минем за около 14-16 дни като спането е на хижи и палатки .За ориентация ще ползвам OruxMaps и трак на recaro от 2014 г. Видях този вариант ,който ми допадна ,но ще го нагодим според нашето темпо и според времето.
Ден 1 - Боровец - Мусала-Заврачица
Ден 2 Заврачица - Юндола
Ден 3 Юндола - Училището на Медени поляни
Ден 4 Медени поляни - яз. Беглика
Ден 5 яз. Беглика - х. Орфей
Ден 6 х. Орфей - х. Триградски скали
Ден 7 х. Триградски скали - х. Ледницата
Ден 8 х. Ледницата - Пампорово
Ден 9 База Орлица - х. Свобода
Ден 10 х. Свобода - х. Сини връх
Ден 11 х. Сини връх - х. Аида
Ден 12 х. Аида - х. Книжовник
Ден 13 х. Книжовник - Кантон след Тънково
Ден 14 Тънково - Мезек
Ако има желаещи да се включат нека ми пишат .


Последната промяна е направена от genistiya на Пон Юли 15, 2019 5:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Юни 24, 2019 6:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Добре е да не разчиташ на спане по хижи, планирайки ходенето по E8. Има специфики разни...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Юни 24, 2019 7:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
PKI



Регистриран на: 10 Сеп 2014
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
И аз имам желание да направя Е8 тази година. За мен удобното време е от средата на юли нататък. Проучвах възможни маршрути и смея да твърдя, че няма как да стане само със спане на хижи. Дидо е прав, ще се наложи използването на бивачно оборудване. Все още проучвам. Картата на bgmountains ми е изключително полезна, надявам се скоро да мога да споделя план и ако има желаещи, които могат да се включат, да го направим.
Вто Юни 25, 2019 9:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Здравко Каридов



Регистриран на: 04 Юли 2019
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
PKI написа:
И аз имам желание да направя Е8 тази година. За мен удобното време е от средата на юли нататък. Проучвах възможни маршрути и смея да твърдя, че няма как да стане само със спане на хижи. Дидо е прав, ще се наложи използването на бивачно оборудване. Все още проучвам. Картата на bgmountains ми е изключително полезна, надявам се скоро да мога да споделя план и ако има желаещи, които могат да се включат, да го направим.


Аз също търся компания - спътник за Е8. Мога след 20.07.19. Ако Ви устройва може да се свържем и коментираме.
Чет Юли 04, 2019 10:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-8 Рила-Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov