ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Детско парти в Пирин

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Детско парти в Пирин
Автор Съобщение
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Детско парти в Пирин Отговорете с цитат
https://photos.app.goo.gl/dpDTHW7OBnUZcI0H3


Последната промяна е направена от Gollum на Вто Ное 28, 2017 6:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Ное 28, 2017 5:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
Възползвахме се от ваканцията от 01.до 05.11. група от 13 души,пет от които момиченца м/у 8 и 13г. и мисля,че всички си прекарахме отлично.
Вто Ное 28, 2017 5:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Засякохме се на х.Пирин-опитахте са да занулите запасите от мелнишко вино на хижаря-за наша утеха-не особено успешно Wink
Поздрави!
Вто Ное 28, 2017 8:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
Да,пропуснах,че за доброто ни изкарване "вината"беше не само на добрата кампания,но и на чудесното посрещане на Беговица,Тевно и х.Пирин,както и на срещата с колеги от форума-"Фена"и колежката,на която за съжаление не запомних името или ник нейма/наистина виното беше отлично и в достатъчни количества/.

И на трите хижи храната беше перфектна,отношението също.

Даже на Тевно езеро хижаря Иван,доста оплюван в някои пътеписи,не само,че ни позволи да си внесем мокрите обувки около печките,но и лично ги вързваше на пирони около печката в неговата кухничка.

И на трите места не ни правиха проблеми,че си оставяме масите недоразтребени за сутринта,вероятно и поради наличието на деца и липсата на др.туристи.

Единствено на х.Пирин, одеалата би било хубаво ако не да се сменят,поне да се поизперат по някакъв начин.

Не изключвам,че за доброто посрещане има значение и това,че навсякъде подхождаме с усмивка,без излишни претенции,а правим и добър оборот,е не точно на чай Smile .
Сря Ное 29, 2017 11:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
А, и още нещо-подсичането на Каменишка Кукла беше отвратително-през 20см-вия сняг се пропадаше м/у камъните,което още повече подсилва подвига на хлапетата.Нито едно не се размрънка,въпреки,че имаше насинявания и ожулвания.

Лично аз не бях ходил точно на такъв сняг, по точно такива морени и ще го избягвам за в бъдеще.

П.П. Хубавицата на снимките с широкополата шапка и слънчевите очила е дъщеря ми.Не можех да не се похваля Oops
Сря Ное 29, 2017 11:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Gollum написа:
А, и още нещо-подсичането на Каменишка Кукла беше отвратително-през 20см-вия сняг се пропадаше м/у камъните,което още повече подсилва подвига на хлапетата.Нито едно не се размрънка,въпреки,че имаше насинявания и ожулвания.

Лично аз не бях ходил точно на такъв сняг, по точно такива морени и ще го избягвам за в бъдеще.


За втори път ми се случва да газя такъв сняг и за втори път казвам"Никога повече!!!!" Бях описал даже първото ходене до Тевно-по това време на годината-пропадаш в "шахти" по метър и не знаеш колко е дупката отдолу Sad
Та затова и попроменихме идеята тази година в движение-след като качихме Сиврия(който понастоящем има претенции да е Джангал Laughing ) трябваше все по билото(Горна Джангалица) да продължим към Джано,Ченгел чал,упс-Кадиев рид и т.н....до Хамбарташ,но снегът беше гаден и безславно подвихме опашки и подсякохме към Демиркапия да се пуснем към х.Пирин
Сря Ное 29, 2017 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Да се изпие младото вино още в ноември е мисия невъзможна. По това време дори да се къпете с него пак няма да свърши. Laughing

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Сря Ное 29, 2017 11:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Speedy написа:
Да се изпие младото вино още в ноември е мисия невъзможна. По това време дори да се къпете с него пак няма да свърши. Laughing

Брее много лозе много нещо...тва е като смолянските картофи и смилянския фасул-захранват нуждите на цяла България... Laughing
Чет Ное 30, 2017 9:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov