ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Мнение за нов Блог
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Мнение за нов Блог
Автор Съобщение
travelmaggie



Регистриран на: 06 Мар 2018
Мнения: 20
Местожителство: Пловдив

Мнение Мнение за нов Блог Отговорете с цитат
Привет на всички!

От години черпя всякакъв вид информация за планината от тук. Най-накрая се престраших да се регистрирам, за да мога да поискам мнението Ви!

Реших да започна да споделям всичките си пътувания с хората, като създам свой блог. Бих се радвала, ако можете да споделите мнение и градивна критика за това кое ви харесва и кое ви отблъсква в блога.

Адресът му е https://travelmaggie.com/.

Благодаря предварително на всички, които са отделили време, за да изразят мнение!

Поздрави,
Маги!

_________________
TravelMaggie - Да пътуваме заедно!
https://travelmaggie.com/
Вто Мар 06, 2018 12:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Да споделиш как не си се научила да караш колело е слабо интересно. Виж, ако сега вземеш да се научиш - това можеш да покажеш и да очакваш интерес от четящи.
Също, сетих се като видях една снимка с балтон - най-успешните блогове са максимум по бикини... Smile Виж ютюб.
Вто Мар 06, 2018 8:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
travelmaggie



Регистриран на: 06 Мар 2018
Мнения: 20
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
radi написа:
Да споделиш как не си се научила да караш колело е слабо интересно. Виж, ако сега вземеш да се научиш - това можеш да покажеш и да очакваш интерес от четящи.
Също, сетих се като видях една снимка с балтон - най-успешните блогове са максимум по бикини... Smile Виж ютюб.


Благодаря ви за мнението. Като цяло, целта ми е с времето да посетя всяко кътче в България и да го споделя в блога. Надявам се, някой ден мой пост да успее да вдъхнови някого и да го накара да отиде на мястото, където съм била.

Целите са ми ясни. Остава само времето, постоянството и осъвършенстването, за да ги постигна. Wink Smile

_________________
TravelMaggie - Да пътуваме заедно!
https://travelmaggie.com/
Вто Мар 06, 2018 10:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1218
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
travelmaggie написа:
...да посетя всяко кътче в България и да го споделя в блога. Надявам се, някой ден мой пост да успее да вдъхнови някого и да го накара да отиде на мястото, където съм била...


Т.е. целта Ви е да отидете навсякъде, и после всички да отидат там?
Ами успех, явно вече всичко е възможно.
Шервайте, лайквайте, поствайте, дропвайте, ФБ е майката на всичко.
Вече не важи "за всеки влак си си има пътници", сега всеки вижда снимки и ходи навсякъде. Пък дали има нужда и е редно? Но да не сме егоисти - свободна държава - Либерте! Да са живи и здрави и ПСС, работа ги чака. Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Сря Мар 07, 2018 12:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3267
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Re: Мнение за нов Блог Отговорете с цитат
travelmaggie написа:
... Бих се радвала, ако можете да споделите мнение и градивна критика за това кое ви харесва и кое ви отблъсква в блога.

...

Привет, Маги!

Идеята за блог е много хубава, аз също мислех да си създам блог, за да имам бърз достъп до всичките си туристически мероприятия, но не можах да намеря време. В крайна сметка - засега екселска таблица върши задоволителна работа.

Относно блога https://travelmaggie.com/:

За мен фонът е прекалено светъл - бял. Бих предпочел нещо по-неутрално - сиво, бледозелена рамка или нещо подобно.

Както има бутони за бърз достъп по дестинации - Южно Черноморие, Средна гора, Родопи - така може да има и за годините, сезоните, месеците.

Няма точна дата на провеждане в пътеписите, не се разбира точно кога са проведени туристическите излети.

Няма карта на маршрута, от която читателят веднага да се ориентира къде в България е проведен туристическият излет.

Снимките са добре подбрани, но размерът им е малък - добре е да се отварят в по-голям размер, удобен за разглеждане.

Отдолу на някои пътеписи има въпроси към читателите и покана да коментират, но не е ясно къде да коментират, няма коментари.

Въпреки много добрия български език и граматика, все пак е добре пътеписите да бъдат преглеждани от редактор, който да улавя неволните (и волни) грешки, останали незабелязани от автора.

Това е засега от мен. Както е написал Славейков - и нази Господ да пази от критикари като това магаре. Smile

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Мар 07, 2018 12:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
travelmaggie



Регистриран на: 06 Мар 2018
Мнения: 20
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
packo packov написа:
travelmaggie написа:
...да посетя всяко кътче в България и да го споделя в блога. Надявам се, някой ден мой пост да успее да вдъхнови някого и да го накара да отиде на мястото, където съм била...


Т.е. целта Ви е да отидете навсякъде, и после всички да отидат там?
Ами успех, явно вече всичко е възможно.
Шервайте, лайквайте, поствайте, дропвайте, ФБ е майката на всичко.
Вече не важи "за всеки влак си си има пътници", сега всеки вижда снимки и ходи навсякъде. Пък дали има нужда и е редно? Но да не сме егоисти - свободна държава - Либерте! Да са живи и здрави и ПСС, работа ги чака. Smile



Здравейте,
целта ми е да вдъхноявявам хората да пътуват и да опознават красивите места на родината си! Всеки сам преценя нуждите си, а за редно или не, не мисля, че има нещо лошо да се пътува и по този начин да се обогатяваме духовно и културно.
Благодаря Ви за коментара! Smile

_________________
TravelMaggie - Да пътуваме заедно!
https://travelmaggie.com/
Сря Мар 07, 2018 6:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
travelmaggie



Регистриран на: 06 Мар 2018
Мнения: 20
Местожителство: Пловдив

Мнение Re: Мнение за нов Блог Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
travelmaggie написа:
... Бих се радвала, ако можете да споделите мнение и градивна критика за това кое ви харесва и кое ви отблъсква в блога.

...

Привет, Маги!

Идеята за блог е много хубава, аз също мислех да си създам блог, за да имам бърз достъп до всичките си туристически мероприятия, но не можах да намеря време. В крайна сметка - засега екселска таблица върши задоволителна работа.

Относно блога https://travelmaggie.com/:

За мен фонът е прекалено светъл - бял. Бих предпочел нещо по-неутрално - сиво, бледозелена рамка или нещо подобно.

Както има бутони за бърз достъп по дестинации - Южно Черноморие, Средна гора, Родопи - така може да има и за годините, сезоните, месеците.

Няма точна дата на провеждане в пътеписите, не се разбира точно кога са проведени туристическите излети.

Няма карта на маршрута, от която читателят веднага да се ориентира къде в България е проведен туристическият излет.

Снимките са добре подбрани, но размерът им е малък - добре е да се отварят в по-голям размер, удобен за разглеждане.

Отдолу на някои пътеписи има въпроси към читателите и покана да коментират, но не е ясно къде да коментират, няма коментари.

Въпреки много добрия български език и граматика, все пак е добре пътеписите да бъдат преглеждани от редактор, който да улавя неволните (и волни) грешки, останали незабелязани от автора.

Това е засега от мен. Както е написал Славейков - и нази Господ да пази от критикари като това магаре. Smile

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!



Привет! Благодаря много за изключително изчерпателния Ви коментар!
Приемам го изцяло като градивна критика, която ще ми е от полза!
Все още съм в начална фаза на разработването на блога и има над какво да се работи, за да се усъвършенствам.
Приемам мнения и съвети от всеки един човек и ще се постарая да изградя блог с добра визия и съдържание.

Поздрави и усмихнат ден!

_________________
TravelMaggie - Да пътуваме заедно!
https://travelmaggie.com/
Сря Мар 07, 2018 6:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
amorpheus



Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 162
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Много излишна патетика, направо да се просълзиш.
Сря Мар 07, 2018 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1931

Мнение Отговорете с цитат
Браво, те така и аз малко по малко си правя нещо такова...Най -вече да си има човек за самия себе си нещата от живота си. Не да давам акъл, но бих направил следното : както ти харесва, така си го прави - то на себе си не можем да угодим, та какво остава на множеството...за тия обществено - интересни блогове си трябват плътски прелести по плажове, документирано харчене на пари , заведения , пилони, силиконови джуки и други подобни ....разни хора, разни идеали...

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Сря Мар 07, 2018 11:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
travelmaggie



Регистриран на: 06 Мар 2018
Мнения: 20
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
аngel написа:
Браво, те така и аз малко по малко си правя нещо такова...Най -вече да си има човек за самия себе си нещата от живота си. Не да давам акъл, но бих направил следното : както ти харесва, така си го прави - то на себе си не можем да угодим, та какво остава на множеството...за тия обществено - интересни блогове си трябват плътски прелести по плажове, документирано харчене на пари , заведения , пилони, силиконови джуки и други подобни ....разни хора, разни идеали...


Привет! Благодаря Ви за мнението! : )

_________________
TravelMaggie - Да пътуваме заедно!
https://travelmaggie.com/
Сря Мар 07, 2018 11:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hlebarov



Регистриран на: 04 Сеп 2017
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
Разгледах блога с интерес. Ако се добавят още забавни правописни грешки като "бутка" може да стане наистина популярен.
Чет Мар 08, 2018 12:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wanderer142



Регистриран на: 10 Май 2014
Мнения: 539

Мнение Отговорете с цитат
@ hlebarov какво ти става бе човек, как можа да започнеш точно този ден със сарказъм към жена?!!!!
Значи прочете и с интерес блога и за твое безмерно щастие, успя да намериш граматични грешки! Не мога да повярвам ...
Маги, с времето ще се изгладят нещата, а и важното е на теб да ти харесва, освен ако целта не е друга.
На първо време опитай да запълниш с цвят или не знам с какво, белите полета отстрани. Успех!
Чет Мар 08, 2018 9:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hlebarov



Регистриран на: 04 Сеп 2017
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
Искрени извинения към дамата, не съм обърнал внимание на датата.

Нека мнението ми се чете от утре.
Чет Мар 08, 2018 11:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
travelmaggie



Регистриран на: 06 Мар 2018
Мнения: 20
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
hlebarov написа:
Разгледах блога с интерес. Ако се добавят още забавни правописни грешки като "бутка" може да стане наистина популярен.


Здравейте, благодаря за мнението Ви.

Случва се да се допускат грешки. Вече е поправена, за което отново благодаря, че я открихте!

Поздрави!

_________________
TravelMaggie - Да пътуваме заедно!
https://travelmaggie.com/
Чет Мар 08, 2018 12:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
travelmaggie



Регистриран на: 06 Мар 2018
Мнения: 20
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
wanderer142 написа:
@ hlebarov какво ти става бе човек, как можа да започнеш точно този ден със сарказъм към жена?!!!!
Значи прочете и с интерес блога и за твое безмерно щастие, успя да намериш граматични грешки! Не мога да повярвам ...
Маги, с времето ще се изгладят нещата, а и важното е на теб да ти харесва, освен ако целта не е друга.
На първо време опитай да запълниш с цвят или не знам с какво, белите полета отстрани. Успех!


Здравейте, приемам всякакви забележки относно блога - все пак за това съм създала темата. Благодаря Ви за мнението и за съвета! Както съм написала по-горе, целта ми е да описвам пътуванията ми и да ги споделям с аудиторията. Бих се радвала хората да пътуват повече! : )

Поздрави!

_________________
TravelMaggie - Да пътуваме заедно!
https://travelmaggie.com/
Чет Мар 08, 2018 12:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov