ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Среща на любителите на Родопите в района на Кастракли
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Среща на любителите на Родопите в района на Кастракли
Автор Съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пиши ме и мен от петък.
Вто Май 15, 2018 8:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Прегледах си данните за жълтата (новата и налична в BG Mountains) и зелената маркировки: гр. Девин - х. Орфей.
От хижата няма кьорава жълта марка по пътя до чешмата с въртяща се беседка (до разкл. на макадама). Има останала само една стара, прастара заедно с някаква синя на един камък. Първата ламаринена жълта марка се появява до бунгалото, кацнало на една могила: https://map.bgmountains.org/#map=18/2707220.91/5119111.8/0 Първата табела от зелената е на един стълб срещу каптажа от цитирания участък от картата. Нагоре по пътеката съм ходил само до пресичането на първото пресъхващо дере. Та мисълта ми е, дали да не вземем и жълта боя, за да маркираме от хижата поне до бунгалото.
Жълтата маркировка не е добре и на входа/изхода в/от гр. Девин: https://map.bgmountains.org/#map=17/2716087.13/5121946.4/0 Може и там да се мазне малко. Първият разклон на черните пътища (в посока х. Орфей) е немаркиран. Не е лошо да се докара маркировката по стълбите поне до ул. Опълченска.
Сря Май 16, 2018 11:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Хора, за утре сигурно ще се получи добре, но като гледам за съботата всички спътникови модели съвпадат с прогнозите за силни валежи, особено след 12ч на обяд. За неделята вероятно до 12ч няма да вали и ще и слънчево.

https://www.windy.com/multimodel/41.713/24.326?rainAccu,41.713,24.329,16

http://bg.viewweather.com/w430185-%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-borino-oblast_smolyan.html

https://rp5.ru/Weather_in_Devin

Дано все пак да имате късмет с времето и да изкарате приятно. Поздрави, Шого.
Пет Май 18, 2018 12:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
SHOGO написа:
Хора, за утре сигурно ще се получи добре, но като гледам за съботата всички спътникови модели съвпадат с прогнозите за силни валежи, особено след 12ч на обяд. За неделята вероятно до 12ч няма да вали и ще и слънчево.

https://www.windy.com/multimodel/41.713/24.326?rainAccu,41.713,24.329,16

http://bg.viewweather.com/w430185-%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-borino-oblast_smolyan.html

https://rp5.ru/Weather_in_Devin

Дано все пак да имате късмет с времето и да изкарате приятно. Поздрави, Шого.


Ха сега да видим дали хванаха делфическите прорицания...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Май 20, 2018 6:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Дофтасахме преди малко у дома. Благодарим за якото място, супер компанията, чудесния нощен концерт и най-вече ребърцата Cool /или не бяха ребърца?/ Laughing





п.п. Някой явно омагьоса времето, понеже беше чудно, нито жега нито студ. Малко поваля,но дори приятно...

Бледия ездач.




Последната промяна е направена от Kent на Нед Май 20, 2018 8:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Май 20, 2018 7:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на всички, които дойдоха на срещата - малки, големи и още по-големи хора и кучета!
Благодаря за чудесната организация на tzezko!
Благодаря и на fena73, че е записал исканите данни!

Това са двете снимки, които направих през тези дни:
Над гр. Девин - м. Букачвото


Част от рида Чернатица с върховете (от ляво - надясно): Голица, Модър, Голям Персенк, Айдарски камък, Българския пост и Ченгене кьошк


До нови срещи из Родопите!
Нед Май 20, 2018 7:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 468
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А пътеката намерихте ли?
Нед Май 20, 2018 8:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Мълчим.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Май 20, 2018 8:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Kent написа:
. Малко поваля,но дори приятно...

Под чердака-сигурно....по марш(и)рЮта-твърде! Sad нямах сухо косъмче по мене( а аз имам доста косми...)
Радвам се,че се видяхме!
Организацията беше пИрвектна!
п.п.остана и малко боя....за другата пътека.... Wink
п.п.2-Иво,пуснах билетчето....
Нед Май 20, 2018 9:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Фен ти си бил голям талант бе. Ще казват после, имаше един Кент, Дидо, Цецко, Ивайло, Петьо, Васкоо и прочее... Все герой ора живяли по времето на Фен-а... Cool Много яко стана човече, като се оттеглих не спах, а подслушвах. Надявам се че сте се оправили без проблеми с колата. Ние пак ще отидем, да си търся дупките и да ръгна някой каше в най-приятната . Поздрави!!!! Laughing
Нед Май 20, 2018 9:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Мълчим защото по това време Бяхме на път за Мальовица. Общо взето за София в събота и района на Мальовица в неделя, прогнозите се получиха доста точни.
При Вас не знам как е било, не съм видял подробни снимки още. Най-важното е, че се е получило добре Събитието и Сте доволни.
Пон Май 21, 2018 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Kent написа:
Фен ти си бил голям талант бе. Ще казват после, имаше един Кент, Дидо, Цецко, Ивайло, Петьо, Васкоо и прочее... Все герой ора живяли по времето на Фен-а... Cool Много яко стана човече, като се оттеглих не спах, а подслушвах. Надявам се че сте се оправили без проблеми с колата. Ние пак ще отидем, да си търся дупките и да ръгна някой каше в най-приятната . Поздрави!!!! Laughing


Laughing Laughing чак и аз се изненадах от тези ми заложби...при положение че бях прегракнал като козел...готино се получи...оправихме се с колата-за Батак пътя е една идея по-лош,но затова пък е по-кратък -и лошия участък и като цяло до СЗ и не съжаляваме...
Поздрави и до скоро!
п.п. Стефко може да пусне 5-6 хиляди снимки,че като изляза в лятна ваканция да прегледам една малка част от тях.... Laughing
Пон Май 21, 2018 8:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
[quote="fena73"]
Kent написа:
. Малко поваля,но дори приятно...

Под чердака-сигурно....по марш(и)рЮта-твърде! Sad нямах сухо косъмче по мене( а аз имам доста косми...)........................................




Фенче ще премълча коментара който напира отвътре............ ама ти си знаеш какво ще кажа за това колко си бил мокър и защо и къде е била колата....
/хора ядящи изолация ............хич не им вярвам за нищо/
Пон Май 21, 2018 9:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
коментара който напира отвътре........

бе и на мен ми напира отвътре...тая зелена боя дето артиса...имаше некви идеи за нея и за къщата... Wink
а специално да не те обидим ядохме И от кучешките кИфтета,И от ребърцата от коня,дето го яздят по-горе на снимката...
Пон Май 21, 2018 9:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
аааа КЪЩАТА ВЕЧЕ НЕ Е БЯЛА А ЗЕЛЕНА
Да не хабим боята дето хартиса от пътеката ударихме две четки сутринта ей така да освежим... Very Happy
Пон Май 21, 2018 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov