ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Европейският регламент за личните данни
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Европейският регламент за личните данни
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
Що да е за триене - възможно е да има отношение към форума. Както писах, всички мнения по темата са добре дошли.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Май 22, 2018 12:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Аз чух доста интересна версия по отношение на новия закон за личните данни. Той целял оеднаквяване на стандартите за боравене с такива в целия в Европейския съюз и други държави по света. Но мнението на някои специалисти е, че конкретните текстове няма да въведат по -добра практическа защита на личните данни. Напротив, ще се улеснят множество практики за събиране на такива, с цел реклама или съдаване на статистически бази данни с комерсиална цел на фирми, стоящи на ръба на закона и познаващи добре вратичките в него, работещи в областта на рекламата, PR-а и ред комерчески дейности!!! Така че освен да се затрудни изкуствено работата на наши интернет платформи за on-line търговия и същевременно да се създадат предпоставки за порочни практики май няма да бъдем защитени по друг начин.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пон Май 28, 2018 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3412
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Говорих със специалист, той каза, между другото - унищожаването на лични данни също е наказуемо.


Иначе тъй наречените права по регламента не могат да се конкурират със задължения по закона! Така пише. Значи ако нещо го изисква закона, даваш лични данни като поп. Wink

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Май 28, 2018 2:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
sdjonov



Регистриран на: 10 Фев 2016
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
bgrali

Извинете ме!
След като прочетох внимателно всичките Ви постове Smile - "публикации" в "сайта", разбрах, че нещо искате да ни продадете....
Явно Вашите компетенции и тези на екипа ви са точно в тази област Wink.

Предлагам Ви, да се съсредоточите върху "БГ МАМА".

Късмет!
Пон Май 28, 2018 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петър



Регистриран на: 20 Авг 2012
Мнения: 425
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
@ sdjonov
sdjonov/Пон Май 28, 2018 8:14 pm/ написа:
След като прочетох внимателно всичките Ви постове - "публикации" в "сайта", разбрах, че нещо искате да ни продадете....

Не си чел внимателно!

bgrali/Пон Май 21, 2018 10:59 am/ написа:
Само да не вземе някой да си помисли, че искам пари за нещо

Пон Май 28, 2018 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sdjonov



Регистриран на: 10 Фев 2016
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
Да Петре, прав сте.

Само дето основните въпроси в темата са: "Кой е модераторът?", "Кой е Администраторът?" и "Кой е собственикът?".

След това следва: "Другите го направиха а вие не сте!"

Е, надявам се да не ни карат да хвърляме пари от балкона, но принципът е същият.

Това естествено е лично мое мнение.

И... Поздрави на всички, които утре, вдругиден и след вдругиден Smile ще сложат раницата на гърба си и ще забравят за всички "експерти по маркетинг" и ще "ВИДЯТ" Smile Планината.
Пон Май 28, 2018 10:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bgrali



Регистриран на: 31 Май 2015
Мнения: 53
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
sdjonov написа:
bgrali

Извинете ме!
След като прочетох внимателно всичките Ви постове Smile - "публикации" в "сайта", разбрах, че нещо искате да ни продадете....
Явно Вашите компетенции и тези на екипа ви са точно в тази област Wink.

Предлагам Ви, да се съсредоточите върху "БГ МАМА".

Късмет!

Много се лъжете - нито имам фирма, нито екип, и още по-малко имам намерение да взимам пари от когото и да е било!
Просто имах желание да подсетя управляващите форума да нямат проблеми.
За това беше и предложението за изтриване на темата - можеш да се опиташ да се оправдаеш с незнание при проверка, но при ясно останала следа от тази дискусия това няма да мине.
Едит:
И след като ми мина побесняването от писането по мой адрес, ще добавя още към поста си, без да съм прекалено рязка.
Първо съм регистрирана по-отдавна, малкото ми постове преди идиотския регламент са само и пряко свързани с планината!. Но поне имам аватар и постове извън тази тема.
А професията ми е толкова далеко от вашите предположения, колкото дори не можете да си представите.
Относно това дали желая да печеля пари от форума, попитайте Иван Динков колко пари съм изкарала от снимките, които му изпратих. Ако това име не ви говори нищо,тогава изобщо не се интересувате от форума.
Също така можех да продам на Ведрин служебна информация от работата ми, но вместо това само се запознахме в реалния свят.
На всички останали съфорумци се извинявам за оф-топика, но не понасям да ме обвиняват неоснователно в публичното пространство. При това от човек, на който единствените два поста във форума за две години са с налудничави обвинения към мене в последните няколко дни.
Чет Май 31, 2018 6:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sdjonov



Регистриран на: 10 Фев 2016
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
bgrali

Възможно е да съм се подвел от общото впечатление, което оставиха у мен вашите публикации в темата.

Извинете ме, не исках да Ви засегна!
Сря Юни 13, 2018 7:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov