ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Сноуборд за сефте - къде?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Сноуборд за сефте - къде?
Автор Съобщение
NorthBridge



Регистриран на: 12 Авг 2017
Мнения: 67

Мнение Сноуборд за сефте - къде? Отговорете с цитат
Върти ми се в главата да пробвам да се науча да карам сноуборд. Отделил съм едни пари да си взема обувки, а автомати и борд мисля да взема от някой ски гардероб на мястото където отида. Проблемът е че ще съм сам, а по големите курорти където моите познати ме агитират да отида, цените никак не са приятни за сам човек. Та, в крайна сметка се оглеждам за място където да отида за 2-3-4 дена на по-нормална цена, да си взема под наем автомати и борд, да покарам 1 ден с инструктор и останалите да си троша главата сам. Обмислях да отида на Беклемето или Узана (от Варна съм и са най-близо), но не знам дали ски-гардеробите им там имат включват сноуборд екипировка. Някой по-вещ в занаята може ли да препоръча подходящо място?

Благодаря Smile

_________________
Well I came upon a man at the top of a hill
Called himself the savior of the human race
Said he come to save the world from destruction and pain
But I said how can you save the world from itself?
Сря Фев 13, 2019 2:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
И на двете места дават сноуборд. Но един сноуборд втора ръка е между 50 и 100 лв. барабар с автоматите.
Като писта ти препоръчвам Емар или какно е известна Студентската. Има учевен плац и лека писта за каране. Картата е 15 лв. Инструктор обаче няма.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Фев 13, 2019 4:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
iansto



Регистриран на: 03 Мар 2011
Мнения: 61

Мнение Отговорете с цитат
Според мен почни по обратния ред. Първо си купи хубава дъска и в никакъв случей да не бъде традиционен (класически) кембър. Това е най-старата технология в борда взаимствана от ските и същевременно най-неудачната за начинаещи бордисти. По добре да ти мръзнат краката от колкото да падаш като талпа на всеки опит да завиеш! И в този ред си приготви наколенки, нагъзник и протектор за гръб.
Второ, споменатите курорти незнам с кави ливтови съоражения разполагат, но за начинаещ бордст задължително трябва да има седалков лифт. Паничка и котва са мислени и проектирани за друг снежен спорт, за съжаление нямащ нищо общо с борда.
Чет Фев 14, 2019 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Осогово е идеалното място за сноуборд. И Жекова го казва Smile
Пет Фев 15, 2019 11:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mihaela_Sys



Регистриран на: 16 Фев 2019
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
Който си търси добър vps хостинг, нега да разгледа тук - delta.bg. Цените са много добри, а услугата – повече от перфектна.


Последната промяна е направена от Mihaela_Sys на Вто Юли 16, 2019 12:41 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Съб Фев 16, 2019 11:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1389
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Чепеларе е вариант, пълно е в момента с варненлии.
Има оборудване и учители по гардеробите, билет отиване и връщане за лифта е 12 лв.
На върха има бейби влек без карта. Пистата край него е подходяща за начинаещи. Тамъ са и 4 кръчмата с нормални цени и хубава храна. Нощувки в Чепеларе има от 20 до 120 лв за човек.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Нед Фев 17, 2019 12:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
+ 1 - Осогово

Неслучайно и двете държавни първенства по сноуборд миналата седмица се проведоха в Осогово! Very Happy

Иначе, на Пампорово от страната на Язовира, тези дни отделиха с мрежа част от пистата с бабуни за сноубордистите. Very Happy

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Чет Фев 21, 2019 12:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov