ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Пътеписът от маршрута Е4 - 2018г

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Предишната тема
Следващата тема
Пътеписът от маршрута Е4 - 2018г
Автор Съобщение
Sashobest



Регистриран на: 29 Дек 2017
Мнения: 9

Мнение Пътеписът от маршрута Е4 - 2018г Отговорете с цитат
Пътеписът от маршрута Е4. Приятно четене и гледане:
http://bulgarian-photography.com/bg/resources/i110/%D0%9F%D1%8A%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D1%81-%D0%BE%D1%82-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%88%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B0-%D0%954.html?fbclid=IwAR18j3KLLyDLBRLt6qEnofRpdbDYG3XyYJWTD_AU3Z6NExVWrH4aSEqbAbY
Нед Яну 27, 2019 11:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Много хубав пътепис, поздрави!

Интересно ми е да споделиш впечатления за състоянието на пътеката и маркировката след Комитски чарк - поддържаме я форумните ентусиасти последните няколко години.

Падналата мура, при която си изтървал пътеката дали е тук - http://kade.si/#map=19/2626155.66/5103396.88/0 ? Вместо да продължиш направо е трябвало да свиеш покрай него вляво и надолу.

Указателната табелката стоеше чудно на дървото докато беше живо, уви, вече не е така. Имахме обещание от едни приятели от Корница да оправят мястото, явно не се е случило.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Яну 28, 2019 1:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Dimov



Регистриран на: 22 Дек 2017
Мнения: 317

Мнение Отговорете с цитат
Чудесен пътепис за това невероятно приключение! Поздравления!

Как се справи с осигуряването на храна? За въпросните вафли и кафета изцяло на хижите ли разчиташе или носеше нещо предварително?
Сря Яну 30, 2019 4:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sashobest



Регистриран на: 29 Дек 2017
Мнения: 9

Мнение Отговорете с цитат
dido

Падналото дърво е малко по-надясно по пътеката на картата на около 200-300м. Аз се качих нагоре, т.е. на дясно и хванах бялата линия до разклона. Тримата от групата, с която вървях след това, бяха минали наляво надолу от дървото, но на мен ми се видя много обрасло.
Маркировка след Комитски чарк има предостатъчно, с изключение на първата поляна след него. Аз хванах първата пътека в дясно, а трябваше следващата в дясно при която има табела. Но видях навреме, че не е това правилната и се върнах.


Dimov
По отношение на храната разчитах най-вече на хижите, с изключение на първия ден където се подсигурих за цял ден. И естествено когато спах на Страшното езеро имах храна за 2 дена. Ако ще минаваш през хижа Мальовица не ти трябва чак толкова храна. Аз ям малко така, че нямах никъде проблеми с храната. На Е4 хижите са по-начесто и не би трябвало да имаш проблем. Ти си преценяваш колко храна ще ти трябва за един участък. Проблемен е от Алеко до Клисура, но ако се запасиш нямаш проблем.
Нед Фев 10, 2019 5:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Страхотен пътепис! Вдигнал съм мерника на този маршрут и се надявам, че един ден ще го направя. Благодаря за ценните насоки!
Вто Юли 02, 2019 12:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Е-4 Витоша-Верила-Рила-Пирин-Алиботуш(Славянка) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov