ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Велинград - Широка Лъка

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Велинград - Широка Лъка
Автор Съобщение
Дженгала



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 174

Мнение Велинград - Широка Лъка Отговорете с цитат
Привет, приятели!

Отдавна не съм се отчел с нещо, та сега пускам снимки и текст от последния ми поход - в Родопите, още от началото на август. Малко старичко, но мисля, че ще е интересно.
Ето тук.
Поздрави,
Жоро
Smile
Пон Сеп 14, 2009 7:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Мерси за снимките Жоро, страхотна гледка са тия родопски клисури ...

Тоя язовир от касакада Въча верно изумява. Стената пишеш е 135 метра. А какви са тия 600 метра височина, за които иде реч на табелата ???

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Сеп 15, 2009 12:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Ей, Жоре...Благодарско!
Някак си ме изпълниха с гордост тия снимки на внушителната стена на този нов язовир...
BG

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Сеп 15, 2009 9:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Браво, Жоре, походили няколко дена, погледали, кеф. Тоя язовир наистина е много внушителен.
Отделно си харесах таз снимчура. Много е хубава:


_________________
Чет Сеп 17, 2009 10:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Дженгала



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
О, здравейте,Катя, Дидо и Ицо!Smile

Да, наистина уникална стена, и много се радвам, че успях да я видя по време на строителство или по-точно преди завиряването на язовирната чаша.

Дидо, тези височини от порядъка 600м и нагоре на табелката са надморските височини на съответните водни нива/ВН/ на бъдещото язовирно езеро.

Катя, да, хубава е снимката, но ако имах по-хубав фотоапарат, нямаше да имаше толкова много шум по снимката... аз все още съм със стария фотоапарат - панасоник DMZ-5 и създава много шум при мрачно и нощно време.

Поздрави!
Smile
Чет Сеп 17, 2009 10:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Шум аз не виждам, само фокуса бяга малко... Cool

_________________
Чет Сеп 17, 2009 2:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Страхотно!
Съвсем случайно сме се движили 1 или 2 дни след вас Smile Направих много малко снимки, но вече имам всичките Smile И на Сютка и на Беглика същия на същите места бивакувахме...И в Широка поляна се къпахме Smile
На мястото на 3-та ви нощувка се запознахме с Юсеин - гледач на животни, който обитава колибите в съседство /неговите крави май виждам на снимките/. Той каза, че предната вечер е имало друга палатка... Ама точно на същото място я опънахме... абе - пълно съвпадение!!! Съвсем интуитивно избрахме маршрута без много проучване. После обаче, минахме по стария затрупан път от х.Орфей към Тешел. После Ягодина, Триграт и тръгнахме наобратно през Девин и Михалково на стоп - по-голямата част от пътя който ще остане под язовира го извървяхме пеш.
Много благодаря за красивите снимки!
Вто Окт 06, 2009 11:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
miaki



Регистриран на: 03 Юли 2009
Мнения: 9
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Снимките на стената ...направо ме разбиха, направили са я за 1,5 година а се "мотаят" със стоежа от маса време. И снимките и похода са
Сря Окт 07, 2009 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andimit



Регистриран на: 19 Юни 2007
Мнения: 284
Местожителство: София

Мнение За момичето във влака:) Отговорете с цитат
Здрасти!
Поздрави за чудесната екскурзиика, която си направил- за съжаление Родопите все не влизат в програмата ми/ Пирин и Рила са голямата ми любов!/, а явно има много какво да се види!
П.П. А мацето във влака е възхитително- направо ме яд, че не си я заговорил- щяхте да сте чудесна двойкаSmile
Всичко най!
Пет Ное 27, 2009 6:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Elena-d



Регистриран на: 01 Юли 2009
Мнения: 11

Мнение Отговорете с цитат
Много хубав маршрут и хубави снимки. Припомних си Чайрските езера. Там природата разтърсва.
Сря Апр 21, 2010 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov