ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Нов заслон в м. Суватя, Пирин - кампания
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Предишната тема
Следващата тема
Нов заслон в м. Суватя, Пирин - кампания
Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Ех, Димо, не вярвах да стигнеш до там да ни наричаш в очите кретени Sad Дори и да е станала грешка в комуникацията, обясни я спокойно, ти си лицето на твоя съюз, бъди малко по -обран в приказките. Не ни трябва още едно БТС с арогантен председател.
Не трябва да се трие, даже наистина трябва да има специална тема за твоя съюз.
Пускаме теми за къде по -незначителни неща, а ако се вярва на думите ти, след няколко години ти ще колиш и бесиш из планините, затова смятам, че трябва си кажем и ние мнението, за това което се случва. В края на крайщата и ние сме дали нещо на света... и на теб в частност.


Толкова си ограничено саркастична Учителко Wink Щастливи сме, че си далеч от нас. Не всичко, но много хора. Вярвай ми. Никога няма да разбереш света за жалост. Смисъл няма. Имате си чудесна група - поучавай ги там. Обсъждайте, комуникирайте. И плюйте наред. Като кажеш нещо грешно е нормално да се извиниш. Но никой от по-горе писалите няма да го направи. На мен не ми трябва всъщност. Виж, че сами въвлякохте тук Митко си е ваш проблем. Аз с него се разбрах вече. И недей ми праща отново тролове. Учителко ...
Пон Окт 29, 2018 6:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
...
100% това ще бъде изтрито, защото няма да е богоудобно, но нищо.
...

Dimo Kolev, не се безпокой - и да бъде изтрито, аз правя копия на всичко важно, което е написано тук, а и на написаното във Фейсбук.


Dimo Kolev написа:
...

Само, че когато шайка кретени си нямат работа, нямат и какво интересно да правят си търсят приключения. И няколко още по-големи кретени си пускат лигите.
...

Dimo Kolev, би ли уточнил поименно кои са тези „шайка кретени“ и кои са тези „няколко още по-големи кретени“, които си пускат лигите? Че ако не го направиш, ще излезе, че говориш празни приказки и само чешеш клавиатурата, а ти май претендираш да не си такъв човек.

Dimo Kolev написа:
...
...
2. Когато някой плюе е добре да си служи с доказателства. Инак е смешник. Нищо повече. ...

Един приятел беше превел вече 200 лв. Нищо. Днес отидоха за друга кауза. Затова и линка който бях дал тук бе изтрит. По негова молба.
...

Да, трябват доказателства и ето го доказателството кой иска да дари за заслон „Суватя“ и кой е смешник:

Щом този приятел е превел 200 лева за каузата за строежа на заслон „Суватя“ - Dimo Kolev - защо тези 200 лева не ги дадеш на Митко Пирнарев, за да ги вложи за това, за което са дарени парите - за строежа на заслон „Суватя“?
Защо парите са отишли за друга кауза?
Ти ли си решил за чия кауза да отидат?
Посъветва ли се с друг, или сам взе решението къде да пренасочиш дарените за заслона 200 лева?
За твоя кауза ли са отишли тези 200 лева?
Може ли да се вярва, че ако се съберат 6600 лева по сметката на организацията „Български планинарски съюз“, те биха отишли за заслон „Суватя“, или ти ще решиш за чия кауза да се използват и тези 6600 лева?
Така ли се взимат решенията в тази нова организация „Български планинарски съюз“, която обещава да бъде бъдещето на туризма в България - еднолично от Dimo Kolev?

Dimo Kolev написа:
...
...

Та така драги зрители и подобия някакви. Сладури сте всичките - това към тук пишещите

Поздрави.
Мистър 10%






Dimo Kolev - не смяташ ли, че личната кореспонденция затова се нарича лична, защото не се разпространява без съгласието на другата кореспондираща страна? Нека всеки да прецени за себе си доколко може да се вярва на човек, който не уважава неприкосновеността на личната кореспонденцията.




Това са само мои размисли. Не ангажирам никого с тях. Всеки сам може да прецени за себе си.

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пон Окт 29, 2018 6:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Димо, не знаех че съм толкова важна за теб и някой друг, че чак да има значение къде съм Laughing Ние едва се познаваме, човек, недей се вманиачава толкова Laughing Като си купя билет за връщане ще те уведомя, та да се приготвяш пак да си нещастен. Laughing
И благодаря за титлата Учител, носила съм тази корона 15 години с гордост и особено сега преди Денят на будителите ми е много мило някой да ми напомни за това Smile Учител никога не може да е обида, с каквито и намерения да е казано Smile
Нямаше сарказъм, Димо, аз нямам какво да деля с теб. Нашата група има съвсем различни цели от твоя съюз и дори работим заедно с някои от твоите хора. Ти решаваш дали да работим и с теб, но с обиди няма да стане Sad

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Окт 29, 2018 7:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Къде точно ще се намира този заслон, някой може ли да покаже мястото на картата?

_________________
Добрата преценка се дължи на опита, а той - на лошата преценка.
Пон Окт 29, 2018 7:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Айде пак мажеш направо върху очите на хората с баданарката Very Happy . Митко би трябвало да има фирма бре, все пак арендува хижата.

Да цитирам докато не си се самоизтрил:

Dimo Kolev написа:

2. Когато някой плюе е добре да си служи с доказателства. Инак е смешник. Нищо повече. Да, има такава кампания за заслон в м. Суватя. И да, тя е организирана от Митко Пирнарев. И да, предложих му да се пусне кампания в Платформата за набиране на средства. Само, че там като физическо лице няма как да се пусне. И за да я има можеше да мине през нашата регистрация. Говорих му надълго какво ще има в нея, пратих му текста, казах му да се чуе с останалите да няма проблем. Хареса му идеята и каза действай.


Димо, аз покрай подсмърчането дотук не чух от тебе в прав текст - споменавал ли си да удържаш 10% от постъпленията през кампанията на сайта или не?

Планинец написа:
Къде точно ще се намира този заслон, някой може ли да покаже мястото на картата?


http://www.kade.si/#map=17/2627583.02/5102556.59/0

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Окт 29, 2018 7:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Планинец написа:
Къде точно ще се намира този заслон, някой може ли да покаже мястото на картата?


http://www.kade.si/#map=17/2627583.02/5102556.59/0


На много възлово място, дано да се осъществи начинанието!

_________________
Добрата преценка се дължи на опита, а той - на лошата преценка.
Пон Окт 29, 2018 7:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Айде пак мажеш направо върху очите на хората с баданарката Very Happy . Митко би трябвало да има фирма бре, все пак арендува хижата.

Да цитирам докато не си се самоизтрил:

Dimo Kolev написа:

2. Когато някой плюе е добре да си служи с доказателства. Инак е смешник. Нищо повече. Да, има такава кампания за заслон в м. Суватя. И да, тя е организирана от Митко Пирнарев. И да, предложих му да се пусне кампания в Платформата за набиране на средства. Само, че там като физическо лице няма как да се пусне. И за да я има можеше да мине през нашата регистрация. Говорих му надълго какво ще има в нея, пратих му текста, казах му да се чуе с останалите да няма проблем. Хареса му идеята и каза действай.


Димо, аз покрай подсмърчането дотук не чух от тебе в прав текст - споменавал ли си да удържаш 10% от постъпленията през кампанията на сайта или не?

Планинец написа:
Къде точно ще се намира този заслон, някой може ли да покаже мястото на картата?


http://www.kade.si/#map=17/2627583.02/5102556.59/0

Влязох в тази организация „Платформата“ и прочетох как се създава кампания за набиране на дарения.

МОЖЕ да се пусне кампания в „Платформата“ като ФИЗИЧЕСКО ЛИЦЕ, а не както твърди Dimo Kolev, че не можело.

НЕ е задължително кампанията за дарение за заслон „Суватя“ да минава през регистрацията на организация на Dimo Kolev.

Регистрацията в „Платформата“ не отнема много време и се прави лесно. Митко Пирнарев лесно би могъл да си направи своя регистрация.

Получател на дарените средства може да бъде и ФИЗИЧЕСКО ЛИЦЕ, не е задължително да бъде само юридическо лице, както твърди Dimo Kolev.

https://platformata.bg/bg/kauzi/kak-kauza.html

Задавам си въпроса - защо хижарят Митко Пирнарев е бил заблуден, че не може сам да създаде от свое име кампания в „Платформата“?

Друг въпрос, който ми изниква, е защо тази „Платформа“ се смята, че ще успее да събере необходимата сума, като повечето кампании в нея НЕ УСПЯВАТ да съберат необходимите средства (включително и кампанията на Dimo Kolev не е успяла да събере средства за нови табелки)?

Пак повтарям - това са лични мои разсъждения и не ангажирам никого с тях, никой не карам да отговаря на въпросите, нито да взима мнение по тях.


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пон Окт 29, 2018 8:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм пътят, истината и животът написа:
Mariana1000 написа:
Ех, Димо, не вярвах да стигнеш до там да ни наричаш в очите кретени Sad Дори и да е станала грешка в комуникацията, обясни я спокойно, ти си лицето на твоя съюз, бъди малко по -обран в приказките. Не ни трябва още едно БТС с арогантен председател.
Не трябва да се трие, даже наистина трябва да има специална тема за твоя съюз.
Пускаме теми за къде по -незначителни неща, а ако се вярва на думите ти, след няколко години ти ще колиш и бесиш из планините, затова смятам, че трябва си кажем и ние мнението, за това което се случва. В края на крайщата и ние сме дали нещо на света... и на теб в частност.


Толкова си ограничено саркастична Учителко Wink Щастливи сме, че си далеч от нас. Не всичко, но много хора. Вярвай ми. Никога няма да разбереш света за жалост. Смисъл няма. Имате си чудесна група - поучавай ги там. Обсъждайте, комуникирайте. И плюйте наред. Като кажеш нещо грешно е нормално да се извиниш. Но никой от по-горе писалите няма да го направи. На мен не ми трябва всъщност. Виж, че сами въвлякохте тук Митко си е ваш проблем. Аз с него се разбрах вече. И недей ми праща отново тролове. Учителко ...


Здравей Иисусе,
първо не е някаква там учителка, а класната! И трябва в началото на всеки срок да и подаряваш по едно цвете, защото идеята за възстановяване на тур. маркировка е нейна. Не случайно освен като класната е позната и като главен маркировач на републиката.

Второ, хубаво е, че си деен, но бъди и идеен. Защото май всичките ти инициативи са изплагиатствани. (Основната причина поради която не те подкрепям.)

Трето, наеми си PR, че с подобно поведение виж до къде стигна Валерката Симеонов.

Четвърто, въпреки, че няма твърди доказателства, вярвам в 10-те %.

П.С. След всичко казано мога ли да се надявам все пак на открит лист за НП"ЦБ" за 10-11.11.2018, че да не се окаже, че неправомерно съм ползвал твоя маркировка?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пон Окт 29, 2018 9:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Планинец написа:

На много възлово място, дано да се осъществи начинанието!

Особено за правещите Е-4. Тевно езеро - Попови ливади е доста тегаво, а до хижа Пирин и хижа Малина е отбиване, вярно не е много, но като бързаш има значение. Един заслон по средата доста ще улесни по -бавните. Или даже бързаците, за които тръгвайки от хижа Вихрен, до Тевното им е малко искат да дръпнат напред.

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Окт 29, 2018 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Планинец написа:
Къде точно ще се намира този заслон, някой може ли да покаже мястото на картата?


http://www.kade.si/#map=17/2627583.02/5102556.59/0


Добре, че колегата попита та да разбера къде се намира това място. Ами, успех на начинанието, живот и здраве и ако е рекъл Господ догодина с радост бих се включил с труд в инициативата.

Иначе, на фона на добрия замисъл за бъдещ заслон, темата е бая "омазана" от подмятания, епитети и откровенни обиди. Грозна работа!
Пон Окт 29, 2018 10:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov