ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Автор Съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пиши ме мен засега + 1 (не е женица, еле па сгодна) - 1 нощувка.
Пет Май 17, 2019 9:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:


Всеки друг да се чувства добре дошъл, от мен малко организация, малко яре, малко ракия и много добро настроение.

Аз като виден земевладеец в Тотлебен Плевенско мога краставиците, лукът и картофите за салата да осигуря.
Възнамерявам в петък вечер да кацна "У Нико", като през деня ще се шматкам из района.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Май 18, 2019 8:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
"Който си носи - яде, който си води - ..."
За яденето и пиенето - може да се поръчват на място в кухнята, може и всеки да си носи и да си приготвя. Носиш си - приготвяш си. Пиенето - всеки си знае и мярката и питието, по-добре да си носи, да не търчи до Хвойна до магазина.
За къщата - ще поръчам да има нещо готвено (боб в гърне и една супа например), иначе приготвят скара, шницели, салатки, пържени картофки, яйца на очи, някакви други аламинути. За закуска има мекици, пържени филии, може и баница.
Казал съм какво ще има от мен, другото - всеки да си прецени какво да си носи и какво не, пари не се пестят ако си носиш, дали ти се носи и занимава е въпросът.
Ако някой е решил да донесе нещо за всички - нека е от сърце, без значение какво и колко е.

Да напомня на пътуващите в петък през деня, че има поетапно спиране през 2 часа на пътя Асеновград - Чепеларе, образуват се големи колони.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Съб Май 18, 2019 11:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:

.......................................

Да напомня на пътуващите в петък през деня, че има поетапно спиране през 2 часа на пътя Асеновград - Чепеларе, образуват се големи колони.


Някъде (не запомних точно къде) между Асеновград и Бачково е имало скромно срутване на камъчета върху пътя. Разчистено е, но дупките върху асфалта бяха впечатляващи. Днес на връщане си говорех нещо толкова въодушевено с двамата ми спътника, че понатиснах спирачката по-силно от обичайното, за да не вляза с 40 км./ч. в една таква дупчица с Хондичката, че каквато е ниска... Laughing Laughing Laughing Абе странни неща стават из тая хълмиста местност...
Нед Май 19, 2019 10:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Възхита! Отговорете с цитат
Васко, брат, струи живот изпод перото ти! Ето защо планинаризмът е непреходен! Съвсем скоро ще се организирам и вложа максимално в подобаващо подобно мероприятие!
Хайде стига удивителни, че започнах да изземвам функциите на Заввъз-а.
Пон Май 20, 2019 11:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Re: Възхита! Отговорете с цитат
tzezko написа:
Васко, брат, струи живот изпод перото ти! Ето защо планинаризмът е непреходен! Съвсем скоро ще се организирам и вложа максимално в подобаващо подобно мероприятие!
Хайде стига удивителни, че започнах да изземвам функциите на Заввъз-а.



А, няма лошо - колкото повече, толкова повече! Very Happy
Пон Май 20, 2019 3:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Re: Възхита! Отговорете с цитат
tzezko написа:
... Съвсем скоро ще се организирам и вложа максимално в подобаващо подобно мероприятие!


Понеже ние простосмъртните не можем да се доредим до телешко от Сали, да вземеш да се присетиш за някое мероприятие за тези хубави хора и животни, на които се падаш хазяин.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Май 20, 2019 4:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение непростим пропуск Отговорете с цитат
vaskoo написа:
..............телешко от Сали,...………..


Не съм си взел още наема за миналата година в размер на едно теле. Ако речеш, да го врътнем. Не че съм правил теле на чеверме, но както обикновено сме обречени на успех, и тук ще ни се получи.
Пон Май 20, 2019 5:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Re: Възхита! Отговорете с цитат
tzezko написа:
Ето защо планинаризмът е непреходен! Съвсем скоро ще се организирам и вложа максимално в подобаващо подобно мероприятие!


Макар и извън темата, но точно в тематиката ... В последните 18 години минавам често през Кричим на път за изворните части и водосбор на Въча. Предишните 22 години пътувам към и през Кричим по роднинска линия ... на влизане в града, пътят завива леко надясно, отдясно има магазин, отляво има няколко малки блока ... пред всеки блок има масички, пейки, беседки, обърната стара макара от кабел, от големите. Вторият блок, посока Девин ... на масичката пред блока винаги има хора без изключение, и на +40, и на -20, и в сняг, и в буря, в дъжд, в прахоляк, рано сутрин, по обед, късно вечер, с паркирали москвичи, или спряли коли от далечен гурбет, в работни и почивни дни ... те са там, на масичката, с пластмасовите чашки, с мезето и с лимонадата, с виното и с ракията ... и най-вече с хората, с другите хора. Всеки път като ги видя вече знам и съм върло убеден, че тия хора и техните предци са усетили смисъла на живота изначално ... в началото ми беше смешо и се бъзиках с тях, после взех да се заглеждам по-сериозно, и извъднъж прозрях (за себе си) - тия хора и предците им са посрещнали, търпяли, преживяли и погребали са много цивилизации и империи, тракийски, елински, македонски, римски, турски, български и незнайно какви още други, и не им пука, живеят си техният живот, изглеждат сякаш живеят в капсула на времето, където то тече по съвсем различен начин, ако въобще тече. В тоя край има два големи празника, празнуващи се от повече от 2 хиляди години - Къпанки и Зарезан, и двата неразривно свързани с виното. И като ги видя всеки път се присещам за безмислието на голяма част от модерното лице на настоящата цивилизация ...

Цецо, не можем да бъдем толкова постоянни, но като се вложиш максимално, ние ще надскочим себе си Smile дъра-бъра Croc

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Май 20, 2019 11:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
staria



Регистриран на: 13 Ное 2010
Мнения: 218
Местожителство: гр.Ботевград

Мнение Отговорете с цитат
Присъединяваме се към групата. Ние сме двама, без да броим кучето. Ще се позиционираме късно в петък вечер. За ношувките няма да ангажираме места. Идваме си с къщата. До скоро приятели!
Вто Май 21, 2019 8:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Чудесно Smile
Повечето ще пристигнем късно в петък, вечерта е ще е по-скоро за преброяване ... ще си броим ракиите Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Май 22, 2019 6:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ако има желаещи да се присъединят на сБирката, но разчитат на обществен транспорт - автобусите до Хвойна са редовни, маршрутката Хвойна - Орехово е с незнайно на мен разписание. При наличие на форумно присъствие в района, пияниц... туристите де, ще бъдат превозени от автогарата в Хвойна до Орехово.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Май 22, 2019 9:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Да си запомните номерата на стаите, че като пристигна няма да си нося несъществуващите записки Smile

Ники (EXIT) - 7-ма стая
Пацко+жена+куче - 5-та стая
didogen - 1-ва стая, в събота при него ще настаним ivailo.hr+1

Ще поръчам да има пилешка супа, боб в гърне, мусака.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Май 27, 2019 10:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Very Happy
Пон Май 27, 2019 10:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Чудо!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Май 27, 2019 1:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov