ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Автор Съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:
...

Ето и част от липсващите засега, дано се появат, макар да са заподозрени в други неотложни ангажименти:
...
Стефан - като не дойде той, не знам кой друг ще се съгласява така безропотно с всяко мнение или твърдение.
...
Като гледам прогнозите за времето - тази събота и неделя май освен за форумни срещи - за друго не става. Think

А и ще ви трябва някой фотограф, който да е в състояние да държи стабилно фотоапарата и да прави снимки.

Засега планът (ако не се обърка нещо и да бъда възпрепятстван) е да пътуваме с Венко (vvvv70) в събота сутринта.

Засега прогнозите за времето са, че ще вали обилно следобедите и двата дни, но кой знае - може и да не се сбъднат.

Не знам дали дъждът ще позволи да се изкачи нещо в района, но нищо не пречи да се направи опит - например Персенк.

Ако някой иска да се присъедини към нас (или ние към него), ще се радвам на компанията. Телефонът ми е 0876 38 38 55.

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Чет Май 30, 2019 11:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Стефко, ако ще ми идваш само за някакви си 800-900 снимки като предният път / че дори не ги и видяхме/ хич и не тръгвай.
Чет Май 30, 2019 2:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:


Ако някой иска да се присъедини към нас (или ние към него), ще се радвам на компанията. Телефонът ми е 0876 38 38 55.


Да подсетя за горното - Иво ще пътува в събота с една дружка - може да се комбинирате.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Май 30, 2019 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Алекс.Йо



Регистриран на: 24 Мар 2013
Мнения: 303
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Весело да си изкарате! Smile
Чет Май 30, 2019 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo написа:
stefan_iliev38 написа:


Ако някой иска да се присъедини към нас (или ние към него), ще се радвам на компанията. Телефонът ми е 0876 38 38 55.


Да подсетя за горното - Иво ще пътува в събота с една дружка - може да се комбинирате.


Едва ли. Не искам да завися от някого или някой да зависи от мен, освен хората, с които си ходя редовно. Wink
Чет Май 30, 2019 11:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:
Едва ли. Не искам да завися от някого или някой да зависи от мен, освен хората, с които си ходя редовно. Wink

ivailo.hr написа:
Пиши ме мен засега + 1 (не е женица, еле па сгодна) - 1 нощувка.

О-о-о-о, не искаш да зависиш от никого, така ли? Ами тогава защо искаш да си зависим от нощувката? Защо не спиш навън, като истински планинар? Wink

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пет Май 31, 2019 7:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
А, че ти къде мислиш ще спи Иво.
То Вие двамцата ако спите вътре ще падат камъни сигурно от небето.
Пет Май 31, 2019 8:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
В баирите над мястото на сбирката днес следобед голям дъжд, с всичко както си му е редът. Съмнявам се, че ще се размине само с това. Но дори и да е така ще бъде много мокро ... все пак това е сериозна планина, а не са някакви пирински мрамори или чепънски карст.... та да си знаете. С една дума - само за сериозни мъже е.


Последната промяна е направена от ray на Пет Май 31, 2019 3:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Май 31, 2019 9:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ракиена абстиненция прозира от последните постове, че на Ники му скъпо винцето Smile
Скоро, скоро ...

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Май 31, 2019 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Отивам да точа винцок, да набия жената и децата и къв 18,00 тръгвам Very Happy Very Happy
Пет Май 31, 2019 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Хайде, тук Пороят премина и към Родопите се изясни! Very Happy

Чисти от прахоляци ще ви посрещнат пътищата, а гората - свежа. Very Happy

Дано това да беше очакваното лошо време в нашия край, за да не заседнете само "У Нико"!

Ако успея да дойда утре за няколко часа, а ако не се видим - Весел Празник, Планинари! Very Happy Croc

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Пет Май 31, 2019 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пацко излочи ракията вече, ние рАботим още ... няма да засядаме, от къщата до барбекюто си е сериозен преход, има и денивелация даже.
Ако не забравя да си взема ярето, времето ще е подходящо и хубаво. Наздраве!

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Май 31, 2019 3:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
ivailo.hr написа:
Едва ли. Не искам да завися от някого или някой да зависи от мен, освен хората, с които си ходя редовно. Wink

ivailo.hr написа:
Пиши ме мен засега + 1 (не е женица, еле па сгодна) - 1 нощувка.

О-о-о-о, не искаш да зависиш от никого, така ли? Ами тогава защо искаш да си зависим от нощувката? Защо не спиш навън, като истински планинар? Wink

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!




Отговорът се съдържа във въпроса - защото не съм истински планинар, а само член на аматьорската детска лига... Laughing Laughing Laughing
Пет Май 31, 2019 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на всички посетили мероприятието!
Недошлите имаха такива поводи, предполагащи по-нататъшна почерпка за здравето на близките хора и за рахатлъка на списващите тук пияници.

ДИАНА - голямо БЛАГОДАРЯ за почерпката, която донесе!!! Аз и семейството се почерпихме и я споменахме със здраве!
Благодаря на Ники за обработката на ярето и помощта в кухнята! Винцето (от скъпото остана), ще го пием тайно след няколко дни. Наби децата и си тръгна рано-рано в неделята.

Надявам се, че Пацко не се сърди че беше по-малка стая, това беше да не му бяга мнгоо жената докато я бие, или тя него.

Благодаря на Петьо, че беше вързал кръвожадният звяр (кучето си) във форумния кемпер, та да може селото да спре подготвената евакуация заради страховитото животно ... и за приятната компания най-вече!

Кент-а ловеше покемони, кешове и недай си Боже кърлежи ... качи се от селото до Цирикова църква, само за да чуе едни самодиви по звънящ от храстите телефон.

Стефан с Венко се материализираха в момента на изваждане на печеното от фурната.

Иво пак не влезе в каньона под Цирикова църква, цял ден замерваше пътеки около Чукуркьой, накрая гепи ракията и си би камшика.

На Кабата течеше купон, форумното присъствие в района налази връх Цирикова църква и се оттегли набързо по разни цепки, откривайки нестопен сняг. Спускането в каньона беше забавно.

Снимки много не правих, за да няма от какво да се срамува детето един ден като порасне Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Юни 03, 2019 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
staria



Регистриран на: 13 Ное 2010
Мнения: 218
Местожителство: гр.Ботевград

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на всички, които дойдоха! Беше хубаво преживяване. Сладки приказки, чак не ни се тръгваше... На Васко специални благодарности за организацията. Малко снимки.
Пон Юни 03, 2019 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov