ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Среща на любителите на Родопа - Орехово 31.05-02.06.19
Автор Съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
И аз да се включа с благодарности към:
Васкоооооооо за организацията по настаняване, изхранване и напояване на целокупното форумно население.
На Савина, че не беше през нощта в леглото и за неприятното отношение към моята персона Very Happy Very Happy Very Happy.
На ДИАНА...... Честит Рожден Ден бъди здрава и усмихната, сполай ти, оценяваме жеста да оставиш близки и роднини в празничния ден и да ни търсиш по горите лилейски за да почерпиш Very Happy /извади късмет в празничния ден , че не се запознахме/
На Симона, че ни изтърпя простотиите, надявам се вече да не се виждаме по сбирки само когато се прибера в МОЯТА КЪЩА в Рударци. Very Happy Very Happy Very Happy
На Стария , че не ми се пречкаше с този кемпер по пътищата както минала седмица.
На Венко и Стефан /тези ме съмняват нещо двамата/, че пристигнаха по късни тъмни доби и не ми се налагаше да позирам на 2000-3000 снимки.
На Ивайло Хр. че спря да говори /след 10 мои забележки/ за разните му там планини и пътечки маркировки и такива неща изискващи много и напрегната работа, ама той не е планинар и не ги разбира нещата.
Благодаря и на някакви нови хора на които тъй и не запомних имената ама пък беше весело да се мъча да се сетя как се казват Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Най- благодарен съм на Васко /Доктора, Кента /, че опроверга съмненията ми, че само аз чувам звън на телефон и женски гласове Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Благодарен съм на някакъв младеж който стоеше до мен, че не говори цяла вечер той май и през деня също...това ме изкефи много- тишината.
На всички дечица, че се занимаваха с разни таблети, телефони и не ни досаждаха, почерпиха и за празника.
Very Happy Very Happy Very Happy
Ако съм пропуснал някой да ме извини........или просто да се чуства щастлив от пропуска.
Ако съм обидил някой приемам извиненията Ви Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Прегръщам Ви...ще ми липсвате ............../не много, но все пак/
Благодаря на всички които не дойдоха.


Р.S. ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ХОДЯ НА СБИРКИ КОИТО МИ ОТНЕМАТ 5 ЧАСА ПЪТУВАНЕ В ПОСОКА / това е голям разход на гориво, не мога да си го позволя с тези ниски цени на виното/
Пон Юни 03, 2019 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Благодаря и на някакви нови хора на които тъй и не запомних имената ама пък беше весело да се мъча да се сетя как се казват Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Хората са нефорумни, но почти местни - наследници на Пампоровия род, дядото не дойде, понеже е прокарал Хвойна-Елидже пътеката и Иво нямаше да го остави поне няколко седмици на мира.

Добре, че са шегите и благодарностите да си кажем истината Smile Smile Smile
Моите снимки https://photos.app.goo.gl/c1Rb2oP6wu5qaSBR8

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Юни 03, 2019 4:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Вярно че бяха собствениците на Пампорово Very Happy Very Happy Very Happy Сега се сетих
Пон Юни 03, 2019 4:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение браво юнаци Отговорете с цитат
Браво юнаци че сте провели събрание на висота както личи от постингите и снимките ви! За мен в това се заключава същността на планинарството. Използвам случая да честитя макар и с доста голямо закъснение празника на Диана и да й благопожелая здраве и радост! Благодарности за Изхода за това, че - както може и да се очаква от шармантен и ошлайфан планинар като него - не е забравил да благодари на разни елементи като мен. Голямо уважение дето сте намерили време и сили за разходката до Циркова церква - за тия дето не са наясно нека да кажа, че си е доста път, аз преди няколко месеца като слизах оттам до хвойна пцовах като хамалин и си виках леле ами ако трябваше да го качвам това... Та във връзка с това да попитам ква е ситуацията с Кабата, работи ли редовно и т.н. Поздравления за Васко и да превърне хубавото събитие в традиция.
Пон Юни 03, 2019 7:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
За Кабата ще попитам и ще пусна телефон за връзка.
За Хвойна има и по-гаден вариант, през Студенец, ама като не искаш да ходиш с магаре, ще псуваш.
Традицията лесно ще организирам, да кажат другите дали мястото става дали сметката им е добре, а ти да вземеш да се донесеш някой път, че кайма от дивеч имам доста.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Юни 03, 2019 7:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Ако съм пропуснал някой да ме извини........или просто да се чуства щастлив от пропуска.

А Пацо ... Пацо ПИ ВОДА!!! Shocked Shocked Shocked ... понеже в събота съм пак в района, ще го изджегъртам това в скалите на каньончето, заедно с датата (и Локо София разбира се) ... да го изследват някакви професори след хиляди години

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Юни 03, 2019 9:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за чудесната форумна среща!

Трябва да отдадем заслуженото и на домакините за прекрасната къща, в която бяхме!

Родопите продължават да ме удивляват: Камъни, поляни, водопади, пещери, цъфнал силивряк, кучета и хора...

П.П. Още се чудя на времето, как не ни валя силен дъжд. На връщане в бензиностанцията край Пловдив, като плащах горивото и касиерът ме попита:

- Имате ли карта за намаление, фактура ще трябва ли?
- Не, нямам карта, няма да ми трябва фактура.
- Предлагаме хубави водолазни костюми, ако искате.
- Не, благодаря, те са за Пловдив, а не за София.
- Ама както слушам по новините, те и за София вече стават.
- Е, ние затова си ходим в Родопите, че там грее слънце и не вали. Smile








































































____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пон Юни 03, 2019 10:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на всички за срещата!
Благодаря главния "виновник" за нея Васко и на любезните ни домакини!
Благодаря на Диана, че дойде да ни уважи и почерпи за рождения си ден, макар и за кратко! Пожелавам й в най-скоро време да дойде и да стои на цяла среща! Благодарности и на съпруга й за хубавата ракия!

Аз и един приятел Владо се изсипахме в събота сутринта в с. Забърдо и поехме по обиколни пътища към м. Ериица, откъдето мислехме да проследим надолу зелената маркировка между с. Забърдо и м. Глухите камъни, което безуспешно бях опитвал два пъти отдолу нагоре. Знаеше се, че ще вали и въпросът не беше дали, а кога. Слънцето печеше като пред дъжд и ту се скриваше, ту се показваше иззад облаците. Свършихме си работата без да бързаме и слязохме отново в селото. В късния следобед бяхме на мястото на срещата в с. Орехово. Запознахме се с Диана на живо. След като дойде основната група пристъпихме към същината на срещата - масата и разговорите около нея.

Моите снимки: https://photos.app.goo.gl/b8siAv8xknPetBNJ6
Ако не се виждат, надписите към снимките се появяват след натискане на бутона "i" в горния десен ъгъл на екрана.
Вто Юни 04, 2019 12:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Благодарим много за срещата !!!

На идване /бяхме спряли до Нова Загора/, като видях "черното цунами" което хвърчи насреща ни малко се шубелисах... но нали отстъпваме само за да се .... засилим, та продължихме напред и никак не съжаляваме.

Срещнахме се и програмата изпълнихме на max. ...Малко седене вечерта, сладки приказки, фукни и одумвания /последните най-вече от моя страна/, скромна почерпка, дневно бързо ходене, слухови халюцинации на трезва глава, нощем безброй звезди и краен брой, но ярки светулки. За другите екстри мълча...

Благодарим на Васко за перфектната организация , на всички участници и особено на Диана за милата макар и кратка среща и за почерпката!!! Дано скоро повторим, потретим и т.нат..









Вто Юни 04, 2019 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение А пък аз така.... Отговорете с цитат
….докато кротичко си страдах, че не се вписах в Родопския пейзаж...

https://photos.app.goo.gl/PfZ6vw9ZfBMwkncj9
Вто Юни 04, 2019 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение 12-те родопски Отговорете с цитат
Първенците на Родопа

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича

Последната промяна е направена от vaskoo на Сря Юни 05, 2019 10:17 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Сря Юни 05, 2019 8:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Орехово - ОреХубаво )) Отговорете с цитат
Благодаря на всички за хубавите пожелания!

Васко спретна Сбирката в най-красивото време в планината, когато зеленото е нежно като коприна, птиците се надпяват с пълен глас,
а любимата мащерка показва, че лятото е вече близо - ей, зад онзи хълм...... Very Happy

Тръгнах към непознати, а намерих хора, които сякаш винаги съм познавала и направихте денят ми усмихнат! Very Happy

Васко е неуморен в идеите си, а Родопите винаги намират начин бързо да си го върнат при себе си.

Затова се надявам, отново да ни събере в тая мистична планина, където несъществуващ GSМ звъни от храстите край Цирикова черква
и където вълкът остана гладен, защото съфорумците изядоха ярето. Laughing Laughing

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Сря Юни 05, 2019 9:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Това което направи Диана е страхотно и голямо!
Съжалявам, че не се засякохме, но децата искаха да хапнат, а те са с приоритет, особено на 1-ви юни.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Юни 05, 2019 10:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Страхотни и големи са Планинарските ви Сърца, Васко! Very Happy Very Happy
Доскоро! дъра-бъра

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Сря Юни 05, 2019 11:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение с пожелание породено от датата на сбирката Отговорете с цитат
На малкото сбирки, на които съм присъствал, и на снимките от тези които съм пропуснал ... ми липсват децата, като брой, като смях и глъч

Пожелавам си (ви) да има все повече и повече деца на сбирките, по пътеките, из горите и поляните.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Юни 06, 2019 10:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov