ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Два дни на Витоша - 3-4 Март '2007

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Два дни на Витоша - 3-4 Март '2007
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Два дни на Витоша - 3-4 Март '2007 Отговорете с цитат
Нещо пасувате с ходенето по баирите напоследък, айде да ви поизстудя с малко снимки от последния уикенд на Витоша , два доста контрастни дни:

Човекът с червения salomon:



Козирката дебне:



Над Мръсното:



Виелица:



Бате Емо в дългата процесия към върха:



Форми 1:



Форми 2:



Форми 3:




Ииии - на другия ден:

Между земята и небето:



Навигация:



Боби:




Последната промяна е направена от dido на Пет Мар 23, 2007 6:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Мар 06, 2007 1:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Хич не ми се пасува, но в момента така стоят нещата. Живот и здраве дано по-скоро да има и нови ходения и снимки. Rolling Eyes

Снимчурите от Витоша са много яки. Блазе ти за разходките. Аз кисна задълбан в тъпия град! Protest
Вто Мар 06, 2007 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Дидо, тва Витоша планина ли било? Аз мислех че е кашкавал. Tooth Майтап!

Хубаво, движение да има! Smile
Вто Мар 06, 2007 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Еми кашкавал туристи през зимата, няма как Very Happy
Вто Мар 06, 2007 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Гледайки т.нар. процесия зимата във Витоша не се различава от лятото. Навалица, навалица, навалица. Baby Бе не е като да седиш в пушаците на града. Това е най-важното. Very Happy
Вто Мар 06, 2007 4:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Абе даже малко хора виждаш, че беше яко щормово време 30 възела вятър, наветрената ми буза се вкочани ужасно. Яко се минах, че не си обляках термоклина - това за сефте. Отдолу изглеждаше едно хубаво време... и се издъних. Тия неща трябва да си стоят в торбата, определено.

Иначе в хубаво време е ужасна тарапана, булевард направо.
Вто Мар 06, 2007 5:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Само да вметна, че ако решиш дори и при много добро време на Витоша винаги можеш да си избереш маршрут, по който никога няма да видиш човек, просто трябва да имаш желание да вървиш през трънаци и клекове лятото и през дълбок сняг зимата. Поздравления за хубавите снимки!!!!
Бъди Здрав!!!
Жоро
Сря Мар 07, 2007 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
goro_levskara написа:
Само да вметна, че ако решиш дори и при много добро време на Витоша винаги можеш да си избереш маршрут, по който никога няма да видиш човек, просто трябва да имаш желание да вървиш през трънаци и клекове лятото и през дълбок сняг зимата. Поздравления за хубавите снимки!!!!
Бъди Здрав!!!
Жоро


Жорка, разбира се, че има екстра маршрути и във Витоша без навалица. В случая като видях тия колове ми изплува едно ноемврийско ходене Бояна - х. Есперанто - Черни връх - х. Алеко, когато въпреки шантавото време пак беше същата навалица. Laughing
Чет Мар 08, 2007 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти Ники, живот и здраве като дойдеш в София някой ден, ще се поразходим из южна Витоша, където със сигурност няма да видим хора и ще останеш много доволен. Момчил ми пусна преди време една муха, че в планината има над 100 регистрирани върха, тъй че ще има къде да ходим само да дойдеш Laughing Пък лятото да сме живи и здрави ти по Пирин ще ме водиш.
Бъди здрав!!!
Жоро
Пет Мар 09, 2007 1:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
О, аз имам едно любимо място във Витоша, ткъдето преди години редовно ходех нагоре по баира. Името му е с. Кладница, но за съжаление вече ми е далечко. Когато бях по Софията беше друго. Think

За Пирина ще държим връзка и лятото няма начин да не спретнем няколко ходения. Laughing
Пет Мар 09, 2007 6:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ники, от Кладница преди две години местен човечец направи много добра маркировка за нагоре и сега този маршрут е предпочитан от много туристи. Аз също обичам да ходя оттам, но вярвай ми да стигна от София до Кладница е почти толкова трудно, отколкото да стигна от София до Гоце делчев. Но разбира се ако дойдеш ще го измислим веднага и ще се поразходим добре Laughing
Хайде със Здраве!!!!
Съб Мар 10, 2007 12:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,
Опитайте от Железница през вр. Белчева скала и през Черното плато към Черни.
Много красив и не лек преход с минимално човешко присъствие по пътеката. Laughing

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Съб Апр 21, 2007 10:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov